Пережити зиму – допомога сімʼї-ДБСТ з Апостолове
Пережити зиму – допомога сімʼї-ДБСТ з Апостолове

Пережити зиму – допомога сімʼї-ДБСТ з Апостолове

Розпочато: 08.12.2023
Дніпропетровська обл.
Активний
Залишилось зібрати
28588,00 грн.
Зібрано у відсотках
29%
Потрібно зібрати
40811,00 грн.

Коли Тетяні було 26 років, а її чоловіку – 28, вони створили прийомну сімʼю, це був 2012 рік. "Рішення прийняти до себе в родину дітей було виважене і закономірне. Адже я сама за освітою соціальний педагог", – розповідає Тетяна.

Бувши студенткою, Тетяна проходила практику в притулках, дитячих будинках та центрах реабілітації, і вже тоді дівчинка зрозуміла, що для повноцінного розвитку дитини як особистості їй потрібне сімейне середовище.

Вже після закінчення навчання Тетяна працювала в дитячому будинку в Фастові захисником з юридичних питань дітей і вихователькою. Потім – районний центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, саме тоді Тетяна побачила, як змінюються діти-сироти, потрапляючи в родинне середовище і в дитячі будинки сімейного типу. Приблизно тоді ж Тетяна познайомилася зі своїм чоловіком, який тогочас працював у поліції і на власні очі бачив, як живуть діти в неблагополучних родинах. Тому, коли пара переїхала жити в Дніпропетровську область, у місто Апостолове, вони остаточно для себе вирішили, що мають бажання і можливості стати батьками для дітей, які не мають родини. Зібрали необхідний пакет документів, пройшли навчання, і родина почала збільшуватися. За ці роки Тетяна та Дмитро стали батьками для 12 дітей.

Зараз у сімʼї виховується та проживає 8 дітей віком від 4 до 19 років, з них 6 – прийомні. Старша дочка вже закінчила навчальний заклад, працює. Ліза в цьому році закінчує навчання за спеціальністю "дизайнер одягу" Дніпрі, двоє студентів опановують професію "перукар-модельєр, візажист", двоє хлопців закінчують 11 клас – це майбутні будівельники. Олег (9 клас) хоче опанувати професію електрогазозварника, менші хлопчики навчаються у середній школі. Також у родині є першокласниця, а найменша донька дистанційно навчається в садочку.

"До війни діти відвідували секції волейболу, футболу, вони люблять ігри на свіжому повітрі, займаються спортом, різними фізичними вправами, доглядають за кішками і собаками, що живуть у нас, малюють, граються конструкторами, ліплять з пластиліну, допомагають батькам по господарству… Сумно у нас ніколи не буває", – розповідає Тетяна.

Родина проживає у місті Апостолове Дніпропетровської області, дуже близько до лінії фронту, а тому місто страждає від постійних обстрілів. Сімʼя готується до складної зими, а зарядна станція, на яку ми збираємо кошти, допоможе підтримувати електроенергію і тепло у будинку в разі відключень світла.

ID: 9160

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
28.02.2024 14:45
500,00 грн.
Благодійна допомога
21.02.2024 11:56
1000,00 грн.
Благодійна допомога
20.02.2024 13:52
1000,00 грн.
Рядовой Райан
19.02.2024 20:30
300,00 грн.
Благодійна допомога
13.02.2024 20:37
200,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Ноутбуки для дітей-переселенців
Підтримати
Соціальна допомога
Ноутбуки для дітей-переселенців
Родина Кімлик має статус дитячого будинку сімейного типу, в якому наразі виховується і проживає 8 дітей.…
Допомога дітям та підліткам у притулках
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та підліткам у притулках
Завдяки цьому проєкту ми зможемо оплатити працю 3 залучених фахівців (соціального працівника, соціальног…
Допоможіть не голодувати. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможіть не голодувати. 5
Несамовитий біг по колу – життя родин, де є важкохвора людина. Це схоже на що завгодно, але не на нормал…
Показати всі