П'ята висота
П'ята висота
Завершений

П'ята висота

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.07.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
21468,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21468,00 грн.

15-річний Іван Гулевич з міста Донецька – спортсмен. З п'яти років хлопець займається бойовим самбо, і тренер вважає його одним з найперспективніших спортсменів у своїй віковій групі. Адже у свої 13 років він посів друге місце в обласних змаганнях з бойових мистецтв єдиноборства. Ніхто навіть не міг припустити, що попереду у хлопця справжня біда – хвороба, з якою йому доведеться пережити довгу і виснажливу боротьбу за власне ЖИТТЯ.

На початку лютого 2013 лікарні ім. Калініна Івану діагностували пухлину кістки скронево-лобної частини черепа, і йому відразу ж зробили операцію з видалення десмоїдної фіброми. Через 3 місяці йому була проведена пластична операція із встановлення титанової пластини на місце видаленої кістки.

Під час операції у хлопця були виявлені зміни в кістці. На підставі гістологічних досліджень біоматеріалів, узятих під час операції, йому був поставлений новий діагноз: синовіальна саркома. З великими труднощами Івану розрахували дозу променевої терапії – проведенню опромінення заважала пластина, ніхто не знав, як вона себе поведе.

Через 4 місяці після операції під пластиною виросла гуля. Івану зробили магніторезонансну терапію – пухлина була вже в головному мозку. Йому терміново потрібна була третя операція з видалення пухлини. Біоматеріали, взяті під час проведення останньої операції, направили на гістологічне дослідження вже в три медичних заклади: у Черкаси, Мінськ і Москву. Діагноз – ембріональна рабдоміосаркома – це рідкісний вид пухлини.

З травня цього року по сьогоднішній день Іван Гулевич перебуває на лікуванні у відділенні дитячої гематології Донецької Обласної Центральної Клінічної Лікарні (Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака). Йому належить пройти 9 курсів поліхіміотерапії, з яких три він вже пройшов. Лікування дуже хворобливе, тривале і дороге...

Кожен з нас протягом усього свого життя бере велику кількість різних висот, долаючи певні життєві перешкоди, досягаючи бажаних результатів. У житті ще юного Івана їх було всього чотири: перемога на змаганнях з бойового самбо і три проведених операції. Всі ці висоти він узяв гідно – тому що сильний, тому що поруч був найближча людина – мама, тому що він дуже хоче ЖИТИ! Івану залишилася подолати п'яту висоту – остаточно перемогти страшну хворобу.

Щоб вилікувати Івана, необхідно зібрати 40 000 грн на медикаменти для проведення хіміотерапії, медикаменти для усунення побічних ефектів від проведеного основного лікування – хіміотерапії. Така сума для родини просто непідйомна, і тому тільки з вашою підтримкою, шановні благодійники, цей сильний хлопець зможе подолати найскладнішу перешкоду, для того щоб ЖИТИ! Допоможіть йому, будь ласка!

 

ПІБ: Гулевич Іван Олександрович, 16.10.1998 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома, G3

ID: 1010
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
06.08.2014 03:01
670,00 грн.
Ігор Солодовнік
06.08.2014 00:16
30,00 грн.
Благодійна допомога
06.08.2014 00:08
30,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 19:46
10,00 грн.
Olga Polav
05.08.2014 18:43
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримати
Здоров'я
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримуючи цей проєкт будь-якою сумою, ви допомагаєте забезпечити необхідними ліками самотніх хворих лю…
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя
Підтримати
Здоров'я
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя
Під час пологів туга пуповина обливала та душила шию Кирила, тому він не дихав, коли зʼявився на світ…
Показати всі