П'ята висота
П'ята висота
Завершений

П'ята висота

Проект здійснює
Розпочато: 09.07.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
21468,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21468,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

15-річний Іван Гулевич з міста Донецька – спортсмен. З п'яти років хлопець займається бойовим самбо, і тренер вважає його одним з найперспективніших спортсменів у своїй віковій групі. Адже у свої 13 років він посів друге місце в обласних змаганнях з бойових мистецтв єдиноборства. Ніхто навіть не міг припустити, що попереду у хлопця справжня біда – хвороба, з якою йому доведеться пережити довгу і виснажливу боротьбу за власне ЖИТТЯ.

На початку лютого 2013 лікарні ім. Калініна Івану діагностували пухлину кістки скронево-лобної частини черепа, і йому відразу ж зробили операцію з видалення десмоїдної фіброми. Через 3 місяці йому була проведена пластична операція із встановлення титанової пластини на місце видаленої кістки.

Під час операції у хлопця були виявлені зміни в кістці. На підставі гістологічних досліджень біоматеріалів, узятих під час операції, йому був поставлений новий діагноз: синовіальна саркома. З великими труднощами Івану розрахували дозу променевої терапії – проведенню опромінення заважала пластина, ніхто не знав, як вона себе поведе.

Через 4 місяці після операції під пластиною виросла гуля. Івану зробили магніторезонансну терапію – пухлина була вже в головному мозку. Йому терміново потрібна була третя операція з видалення пухлини. Біоматеріали, взяті під час проведення останньої операції, направили на гістологічне дослідження вже в три медичних заклади: у Черкаси, Мінськ і Москву. Діагноз – ембріональна рабдоміосаркома – це рідкісний вид пухлини.

З травня цього року по сьогоднішній день Іван Гулевич перебуває на лікуванні у відділенні дитячої гематології Донецької Обласної Центральної Клінічної Лікарні (Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака). Йому належить пройти 9 курсів поліхіміотерапії, з яких три він вже пройшов. Лікування дуже хворобливе, тривале і дороге...

Кожен з нас протягом усього свого життя бере велику кількість різних висот, долаючи певні життєві перешкоди, досягаючи бажаних результатів. У житті ще юного Івана їх було всього чотири: перемога на змаганнях з бойового самбо і три проведених операції. Всі ці висоти він узяв гідно – тому що сильний, тому що поруч був найближча людина – мама, тому що він дуже хоче ЖИТИ! Івану залишилася подолати п'яту висоту – остаточно перемогти страшну хворобу.

Щоб вилікувати Івана, необхідно зібрати 40 000 грн на медикаменти для проведення хіміотерапії, медикаменти для усунення побічних ефектів від проведеного основного лікування – хіміотерапії. Така сума для родини просто непідйомна, і тому тільки з вашою підтримкою, шановні благодійники, цей сильний хлопець зможе подолати найскладнішу перешкоду, для того щоб ЖИТИ! Допоможіть йому, будь ласка!

 

ПІБ: Гулевич Іван Олександрович, 16.10.1998 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома, G3

ID: 1010
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
06.08.2014 03:01
670,00 грн.
Ігор Солодовнік
06.08.2014 00:16
30,00 грн.
Благодійна допомога
06.08.2014 00:08
30,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 19:46
10,00 грн.
Olga Polav
05.08.2014 18:43
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Найзаповітніша мрія – одужання!
Підтримати
Здоров'я
Найзаповітніша мрія – одужання!
Максим Любитов ріс і розвивався, як багато його однолітків. У нього були друзі, він добре вчився, займав…
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
Відновлення для матусі! 3
Підтримати
Здоров'я
Відновлення для матусі! 3
Дорогі донори, знову до Вас за допомогою звертається Єва Шиндіна, Єва - біженка із зони бойових дій, люд…
Єдиний шанс подарувати Ельвірі зір!
Підтримати
Здоров'я
Єдиний шанс подарувати Ельвірі зір!
Ельвіра – довгоочікувана донечка. Але, на жаль, батьки змушені боротися за життя своєї дитини з її появи…
Показати всі