Підтримай випускника з інтернату
Підтримай випускника з інтернату

Підтримай випускника з інтернату

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.05.2014
Тернопіль
Завершений
Всього зібрано
17731,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17731,00 грн.

Чи задумувалися Ви колись над тим, із чим виходить дитина з інтернату? Без батьківської підтримки вони залишаються сам-на-сам із своїми соціальними та матеріальними проблемами. Такі випускники відчувають себе неповноцінними коли потрапляють у коло нових та невідомих однолітків, у яких є все необхідне в гуртожитку, а у них щемить у душі: де взяти такі вкрай необхідні речі? Цього літа 15 вихованців дитячих будинків Тернопільської області вступлять у самостійне життя. Давайте допоможемо їм відчувати себе повноцінними!

Цього літа для 15 вихованців дитячих будинків Тернопільщини (Нове Село, Бережани, Коропець, Тернопіль) нікому дати батьківську пораду та підготувати необхідні для життя в гуртожитку речі, адже ані батьків, ані коштів у цих дітей просто немає. Вони лишать такі рідні їм стіни шкіл-інтернатів, що вже стали для них домівкою з дитинства, і підуть своїм життєвим шляхом. Молоді юнаки та дівчата потребують нашої з вами моральної, психологічної та, найважливіше, – матеріальної підтримки, яку вони не мають можливості отримати від рідних.

З досвіду колишніх випускників інтернатних закладів, у перші тижні самостійного життя випускники відчувають потребу в найнеобхіднішому для кожного із нас: ковдри, постіль з рушниками, кухонний посуд, електрочайник, праска, взуття та дорожня сумка. Діти з дитячих будинків позбавленні можливості купити собі все це. Коли батьки проводжають своїх дітей на навчання з дому, їх діти не відчувають потреби у таких банальних і простих речах, а для випускника інтернату це стає неабиякою проблемою. Випускник-сирота не може сконцентруватися на навчальному процесі одразу, оскільки перед ним постають набагато важливіші питання: де і як дістати речі для життя в гуртожитку.

Благодійний фонд "Майбутнє сиріт" об’єднує колишніх вихованців дитячих будинків і щороку проводить з ними зустрічі, щоб розповідати про труднощі та перспективи після закінчення школи. Під час таких зустрічей кожен студент-сирота особисто отримує перелічені вище речі.

Враховуючи економічну ситуацію в Україні, хочеться, щоб цього року кожен випускник дитячого будинку отримав матеріальну допомогу та не мав відчуття, що він лишився наодинці, а розпочав своє самостійне життя з новими знайомствами, коледжом/університетом та навчальним процесом.

Окрім того, можна стати наставником випускників та підтримувати їх морально в адаптації до життя в суспільстві: навчання сімейним стосункам, складання бюджету, робити спільні справи чи подорожувати, допомагати у навчанні та працевлаштуванні.

Допоможіть цим юнакам та дівчатам, адже їм більше немає де отримати найнеобхідніше для їхнього нового, дорослого життя!

ID: 954
Підтримали
Благодійна допомога
14.07.2014 14:47
12970,00 грн.
Благодійна допомога
12.07.2014 18:01
30,00 грн.
andriy
10.07.2014 21:35
67,00 грн.
Сергей Игоревич
10.07.2014 21:17
1000,00 грн.
Благодійна допомога
08.07.2014 16:20
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Їжа для діток з найбідніших родин. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для діток з найбідніших родин. 5
Завдяки проєкту ми плануємо закупити продукти та речі найпершої потреби близько 20 дітям із найбідніших …
Літній табір для дітей у скруті
Підтримати
Соціальна допомога
Літній табір для дітей у скруті
Волонтери БФ "Ти-Ангел" вже розпочали активну підготовку Дитячого містечка "Дім Ангела" до проведення лі…
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Збираємо кошти на 1500 наборів продуктів харчування для родин ВПО, які евакуювалися з гарячих точок та о…
Показати всі