Підтримаємо Марка-мандрівника!
Підтримаємо Марка-мандрівника!
Завершений

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Проект здійснює
Розпочато: 28.04.2016
Cідней
Завершений
Всього зібрано
866170,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
866170,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Маркові батьки - двоє музикантів українського гурту Фолькнери, Володимир Муляр та Ярина Квітка, подорожують навколо світу на велосипедах, здійснюючи культурний проект «Двоколісні хроніки». Зараз вони перебувають в Сіднеї, Австралія, у зв’язку із екстраординарною подією, що змінила запланований хід експедиції та змусила звернутися по допомогу до усіх небайдужих.

У Сіднеї завершився перший етап (з України до Австралії) навколосвітньої велоекспедиції. 2-го травня Володя з Яриною планували летіти до Аргентини, звідки мав початися другий етап через американські континенти та Європу до України (вже мали квитки на літак).

Але так сталося, що 8 квітня, на 28-му тижні вагітності, у Сіднеї у них передчасно народився Марко, унеможлививши запланований переліт, оскільки ще близько 10 тижнів він має залишатися у Центрі догляду за новонародженими у Royal Hospital for Women під наглядом лікарів та зі штучною підтримкою організму.

Так склалося, що Володя з Яриною не мають такого страхового полісу, котрий покрив би витрати на пологи і все що з цим пов'язане. Це було однією із причин, що змусила планувати народження в Аргентині у кінці червня, оскільки вартість пологів в Австралії з туристичною візою та без можливості працювати є занадто високою для українців.

Але тепер склалася непередбачувана ситуація, з якої батьки Марка неспроможні вийти власними силами. Кожна доба перебування малюка в госпіталі коштує для них 5 158 австралійських доларів (близько 3 900 американських). Отже за весь час вони муситимуть сплатити госпіталю понад 300 000 AUD (233 000 USD) і це за умови, що у дитини не виникне ускладнень. Станом на сьогодні (14 діб перебування дитини в госпіталі) сума боргу вже становить 72 212 AUD (55 677 USD).

На жаль, ця сума є абсолютно нереальною для Володі та Ярини. Аби надати вам чіткіше уявлення про їхній бюджет, скажемо лише, що за всю подорож від Києва до Сіднея (25 000 км, півтора року, 13 країн) вони витратили усього 6 900 USD. Гадаємо, не потрібно говорити про стан економіки в Україні... Але навіть за українськими мірками наші мандрівники не є багатими людьми: їхня зарплатня в Києві становила близько 400 USD на місяць, більша частина якої ішла на оренду житла. Частково саме через це вони подорожують на велосипедах і ночують у наметі, оскільки, будучи небагатими, мають непереборну любов до мандрування і мистецтва та велике бажання популяризувати українську культуру у світі.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що їхня віза не дає можливості працювати в Австралії і термін її дії закінчується 14-го травня. Зараз вони намагаються продовжити візи з можливістю працювати, бо лише в такому випадку могли б поступово виплачувати гроші. Крім того, після виписання Марка з клініки їм необхідно буде ще кілька місяців побути у Сіднеї, поки малюк набереться сил.

Володя з Яриною зовсім не проти платити госпіталю – навіть вважають, що повинні це зробити, але не мають для цього ніякої можливості, бо потрапили в обставини, які від них не залежали. Обставини, викликані природою або вищою силою.

 

ПІБ: Муляр Марко Володимирович, 8 квітня 2016 року

Місто: Сідней, Австралія

Діагноз: Передчасне народження (28 тижнів і 5 днів)

 

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
19.10.2016 17:09
100,00 грн.
Анонімна допомога
17.10.2016 14:26
100,00 грн.
Анонімна допомога
17.10.2016 14:11
300,00 грн.
Анонімна допомога
17.10.2016 13:54
500,00 грн.
Анонімна допомога
17.10.2016 13:13
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Олегу потрібне обладнання, щоб жити
Олегу нещодавно виповнилось 17, і лише тепер йому змогли встановити правильний діагноз. Усі попередні ро…
Підтримати
Здоров'я
Сльози щастя замість болю. 4
Крихітний Єгорчик народився передчасно, переніс жовтяницю і реанімацію – перші дні життя малюка не були …
Підтримати
Здоров'я
Мені хочеться жити
У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком мол…
Підтримати
Здоров'я
Прийти на допомогу немовлятам
Щохвилини в країні народжуються малюки, і часто трапляється так, що їхня доля вже з першої секунди життя…
Показати всі