Підтримаймо імунітет Даші!
Підтримаймо імунітет Даші!
Завершений

Підтримаймо імунітет Даші!

Проект здійснює
Розпочато: 09.08.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
15650,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15650,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Даша Кулькова родом із Києва. Проблеми зі здоров’ям виникли у дівчинки ще в пологовому будинку: крихітка потрапила до реанімації з жовтухою. Тільки за перший рік свого життя дівчинка хворіла 8 разів! Та на цьому проблеми зі здоров’ям дівчинки не закінчилися…

Оскільки дослідження показували збільшену печінку та показники печінкових проб були високими, тривалий час Даша стояла на диспансерному обліку в поліклініці "ОХМАТДИТ". Дівчинка проходила обстеження у різних спеціалістів, але ніхто нічого не знаходив. У московському генетичному центрі, куди звернулися батьки Даші, дослідження виявило патологію в генах дитини. Даші встановили діагноз: глікогенез типу 1Б. Це генетичне захворювання, пов’язане з обміном речовин. В організмі не відбувається розщеплення і трансформація глікогену, і, як наслідок, глікоген накопичується в тканинах або ж практично повністю в них відсутній.

Лікарі рекомендували дитині часті прийоми їжі – кожні 2 години, аби уникнути нестачі глюкози в організмі. А трохи пізніше встановили основний діагноз: первинний імунодефіцит. У дівчинки почали з'являтися стоматити: їжу треба вживати кожні 2 години, а Даші через шрами важко їсти. Дитина швидко стомлювалася. Хвороби супроводжували Дашу постійно: дитина перехворіла всім, чим тільки можна хворіти дитині: і парагрипом, і запаленням легенів, лімфаденіт, гнійні запалення шкіри...

Мама не могла повірити у діагноз доньки. Всіма силами вона старалася зробити так, щоб дитина відчувала себе такою, як і всі діти. Вони багато гуляли містом, ходили на екскурсії, відвідували музеї, їздили на море, щоб укріпити імунітет. Кожного літа мама відвозила Дашу до дідуся в село.

Через хворобу дівчинка перебуває на домашньому навчанні. Навчається добре. Даша – творча натура. Дуже любить музику: з 6 років відвідує заняття у музичній школі по класу скрипки. Потім вдома з’явилося фортепіано, а ще Даші подобається грати на гітарі. Дуже любить дівчинка і малювати – із задоволенням відвідує гурток з малювання. А ще вивчає комп’ютерні графічні програми.

Зараз Даша перебуває на лікуванні у КМДКЛ №1. Стан дівчинки потребує підтримки колонієстимулюючими препаратами. Даші потрібен препарат "Нейпоген" (10 шт.) на суму 15 650 грн. Мама дівчинки змушена звертатися з проханням про допомогу до небайдужих людей, адже самій важко справитися з витратами, пов’язаними з лікуванням донечки. Є у Даші молодший братик, йому 3 рочки. Так склалося, що батьки дівчинки розлучилися. Тато, на жаль, не бере участі у вихованні та житті донечки. Підтримайте, будь ласка, Дашу!

 

ПІБ: Кулькова Дар’я Миколаївна, 06.02.2003 р.

Місто: Київ

Діагноз: ПІД: глікогенез типу 1 b, агранулоцитоз. Рецидивні гнійні інфекції шкіри та м’яких тканих. Безперервно рецидивний афтозний стоматит. Реактивний підщелепний лімфаденіт в стадії інфільтрації. Хр.гепатит, мінімальна активність. Катаральний гінгівіт. Гіперурикемія. Надлишкова маса тіла. Міопічний астигматизм обох очей.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Тарас Мотика
29.11.2017 00:28
3046,56 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 21:18
10,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 20:50
150,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 20:21
50,00 грн.
Микола Михайлик
28.11.2017 15:42
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть подолати рак!
Ваня жив звичайним життям, будував плани на майбутнє, але одного разу все змінилося. У 2017 році йому ді…
Підтримати
Здоров'я
Маленька Поліна мріє танцювати. 7
Ніхто з нас і уявити не міг, що пандемія захопить весь світ і торкнеться кожного. Ми станемо заручниками…
Підтримати
Здоров'я
Злий ворог живе у Дениса всередині. 2
Із самого малечку Денис уранці і ввечері мусить витрачати години часу на лікувальні процедури, вміє пити…
Підтримати
Здоров'я
COVчег – разом проти коронавірусу
Стає очевидно, що епідемії у європейських країнах вийшли або виходять на пік. Насправді там уже відбуває…
Показати всі