Підтримаймо імунітет Даші!
Підтримаймо імунітет Даші!
Завершений

Підтримаймо імунітет Даші!

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.08.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
15650,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15650,00 грн.

Даша Кулькова родом із Києва. Проблеми зі здоров’ям виникли у дівчинки ще в пологовому будинку: крихітка потрапила до реанімації з жовтухою. Тільки за перший рік свого життя дівчинка хворіла 8 разів! Та на цьому проблеми зі здоров’ям дівчинки не закінчилися…

Оскільки дослідження показували збільшену печінку та показники печінкових проб були високими, тривалий час Даша стояла на диспансерному обліку в поліклініці "ОХМАТДИТ". Дівчинка проходила обстеження у різних спеціалістів, але ніхто нічого не знаходив. У московському генетичному центрі, куди звернулися батьки Даші, дослідження виявило патологію в генах дитини. Даші встановили діагноз: глікогенез типу 1Б. Це генетичне захворювання, пов’язане з обміном речовин. В організмі не відбувається розщеплення і трансформація глікогену, і, як наслідок, глікоген накопичується в тканинах або ж практично повністю в них відсутній.

Лікарі рекомендували дитині часті прийоми їжі – кожні 2 години, аби уникнути нестачі глюкози в організмі. А трохи пізніше встановили основний діагноз: первинний імунодефіцит. У дівчинки почали з'являтися стоматити: їжу треба вживати кожні 2 години, а Даші через шрами важко їсти. Дитина швидко стомлювалася. Хвороби супроводжували Дашу постійно: дитина перехворіла всім, чим тільки можна хворіти дитині: і парагрипом, і запаленням легенів, лімфаденіт, гнійні запалення шкіри...

Мама не могла повірити у діагноз доньки. Всіма силами вона старалася зробити так, щоб дитина відчувала себе такою, як і всі діти. Вони багато гуляли містом, ходили на екскурсії, відвідували музеї, їздили на море, щоб укріпити імунітет. Кожного літа мама відвозила Дашу до дідуся в село.

Через хворобу дівчинка перебуває на домашньому навчанні. Навчається добре. Даша – творча натура. Дуже любить музику: з 6 років відвідує заняття у музичній школі по класу скрипки. Потім вдома з’явилося фортепіано, а ще Даші подобається грати на гітарі. Дуже любить дівчинка і малювати – із задоволенням відвідує гурток з малювання. А ще вивчає комп’ютерні графічні програми.

Зараз Даша перебуває на лікуванні у КМДКЛ №1. Стан дівчинки потребує підтримки колонієстимулюючими препаратами. Даші потрібен препарат "Нейпоген" (10 шт.) на суму 15 650 грн. Мама дівчинки змушена звертатися з проханням про допомогу до небайдужих людей, адже самій важко справитися з витратами, пов’язаними з лікуванням донечки. Є у Даші молодший братик, йому 3 рочки. Так склалося, що батьки дівчинки розлучилися. Тато, на жаль, не бере участі у вихованні та житті донечки. Підтримайте, будь ласка, Дашу!

 

ПІБ: Кулькова Дар’я Миколаївна, 06.02.2003 р.

Місто: Київ

Діагноз: ПІД: глікогенез типу 1 b, агранулоцитоз. Рецидивні гнійні інфекції шкіри та м’яких тканих. Безперервно рецидивний афтозний стоматит. Реактивний підщелепний лімфаденіт в стадії інфільтрації. Хр.гепатит, мінімальна активність. Катаральний гінгівіт. Гіперурикемія. Надлишкова маса тіла. Міопічний астигматизм обох очей.

ID: 3263
Підтримали
Тарас Мотика
29.11.2017 00:28
3046,56 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 21:18
10,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 20:50
150,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2017 20:21
50,00 грн.
Микола Михайлик
28.11.2017 15:42
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Показати всі