Підтримаймо ліками імунітет Насті!
Підтримаймо ліками імунітет Насті!
Завершений

Підтримаймо ліками імунітет Насті!

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.05.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
15650,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15650,00 грн.

Нейтропенія – це зниження числа нейтрофілів у крові, які захищають людину від різного роду інфекцій, в основному бактеріальних і грибкових, що потрапляють в організм. Ці клітини розпізнають патогенні бактерії, поглинають і розщеплюють їх, після чого гинуть самі. Саме такий діагноз – нейтропенія – у 12-річної Анастасії Костомарової з Дніпра. Дуже важкий шлях пройшли мати з донькою, поки дитині змогли встановити правильний діагноз.

До трьох років захворювання дівчинки мали епізодичний характер та протікали без ускладнень. А потім хвороби посипалися наче з мішка: багаторазові синусити, тонзиліти, аденоїдити, які, своєю чергою, дали ускладнення – дитина втратила слух. А з весни 2015 року дівчинка стала часто хворіти – ГРВІ, пізніше приєднався афтозний стоматит, який давав температуру 40 та болісні ранки на слизовій у роті. Але ніхто з лікарів не міг встановити причину частих хвороб дитини. І коли мама наполягла на розгорнутому аналізі крові, то з цими результатами дівчинку направили до гематолога. Тоді і встановили діагноз: нейтропенія.

Місяць Настя провела у лікарні, сумлінно виконували всі процедури, але необхідні клітини під назвою "нейтрофіли" так і не з’явилися. Настю направляють до "ОХМАТДИТу" та госпіталізують до інфекційного відділення. Лікарі підтвердили діагноз дніпропетровських колег, що недостатня кількість нейтрофілів є первопричиною всіх бід та хвороб дитини. Через часті хвороби, погане самопочуття та слабкість дівчинка перебуває на домашньому навчанні. Мама не опускає рук, продовжує боротися за життя донечки. Всіма силами вона старається зробити так, щоб дитина відчувала себе такою, як і всі діти. Працює мама на "Південмаші", але часто є затримки із виплатою зарплати.

Тетяна сама виховує доньку, тато дівчинки не витримав випробовувань і два роки тому батьки розлучилися. У Насті є старший брат, йому 21 рік, він студент. Зараз Настуся перебуває на лікуванні у КМДКЛ №1. Стан дівчинки потребує підтримки колонієстимулюючих препаратів. Насті потрібен препарат "Нейпоген" (10 шт.) на суму 15 650 грн. Мама дівчинки змушена звертатися з проханням про допомогу до небайдужих людей, адже їй самій важко справитися з витратами, пов’язаними з лікуванням донечки. Підтримайте, будь ласка, Настю!

 

ПІБ: Костомарова Анастасія Вадимівна, 01.12.2005 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: агронулоцитоз, комбінований імунодефіцит, мієлодиспластичний синдром, гінгівітостоматит, хронічний рецидивуючий ексудативний отит, двобічна сенсоневральна приглухуватість, хронічний синусит, хронічний тонзиліт, двостороння тонзилоектомія, анемія хронічного запалення

ID: 4013
Підтримали
Благодійна допомога
22.05.2018 00:11
98,18 грн.
Благодійна допомога
22.05.2018 00:03
5356,81 грн.
Благодійна допомога
21.05.2018 23:02
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.05.2018 19:36
136,00 грн.
Благодійна допомога
21.05.2018 18:59
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі