Підтримка людей, постраждалих від війни
Підтримка людей, постраждалих від війни

Підтримка людей, постраждалих від війни

Розпочато: 13.03.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
202743,64 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
202743,64 грн.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України одним із головних напрямків роботи нашого Фонду стала підтримка людей, що постраждали від війни, та внутрішньо переміщених осіб. Мета цього проєкту – забезпечити 10 прихистків у різних областях України, в яких проживають люди, котрі вимушено покинули свої домівки. Всі вони – жителі Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей. Деякі з них навіть не знають, чи в них ще є дім, а деякі – остаточно втратили його. Прості мирні люди залишилися без нічого: жінки з дітьми, старенькі, люди з інвалідністю… втратили все в один день. Опіка над цими людьми лягла на плечі держави, а також благодійних організацій.

В умовах швидкого реагування на ситуацію людей заселяли в гуртожитки на базі навчальних закладів, оздоровчих санаторіїв, центрів соціальної реабілітації, а також у спеціально створені прихистки. Ці умови наближені до житлових, але не були готові до такого потоку людей. Потреби прихистків нескінченні, адже цей острівець безпеки працює 24/7 і постійно приймає до себе нових жителів. Найпоширенішими потребами наразі є продукти, товари найпершої потреби, побутова техніка, генератори, буржуйки, зарядні станції, навчальні матеріали та техніка для дітей, дитяче харчування та ін.

Забезпечивши 10 прихистків найнеобхіднішим, ми зможемо допомогти приблизно 1 000 людям. В рамках проєкту ми плануємо допомогти шелтерам у Запорізькій, Вінницькій, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській та Хмельницькій областях.

За даними дослідження "Діти та війна", станом на лютий 2023 року понад 50% сімей-переселенців не можуть знайти роботу на новому місці, 36% мають проблеми з житлом, 34% мають гостру проблему з теплими речами, а тому потребують нашої підтримки.

Ми впевнені в тому, що тільки в єдності та підтримці один одного ми переможемо.

*Станом на грудень 2023 року на зібрані кошти у рамках проєкту у сумі 188 480 грн 50 коп. ми вже змогли допомогти дітям у таборі "Recovery Camp" (м. Львів), внутрішньо переміщеним особах у прихистку на базі ОЛК "Ровесник" (Львівська обл.), прихистку на базі Полтавського еколого-натуралістичного центру "Еколог" (Полтавська обл.), прихистку від ГО "Відкриті серця" у м. Вінниця. З детальним звітом по наданій допомозі ви можете ознайомитись у розділі "Звіти та документи", а також у розділі "Новини". Дякуємо кожному за підтримку!

ID: 8599
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2024 13:49
1000,00 грн.
Благодійна допомога
22.01.2024 00:39
200,00 грн.
Paul Zavorotnikov
09.01.2024 23:24
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.12.2023 07:39
7,00 грн.
Космо Кот
11.12.2023 21:39
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хоч когось врятувати від пекла вдома. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Хоч когось врятувати від пекла вдома. 2
Думки, як нашкребти грошей на підгузки на наступний день, заважають заснути. Коли вдома є тяжко хвора лю…
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Завдяки проєкту ми закупимо 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: як харків’ян, так і вимушено пере…
Продукти дітям з Ірпеня!
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти дітям з Ірпеня!
Продукти – це завжди найнеобхідніша потреба родин. Особливо вони необхідні для сімей ВПО, які разом з ді…
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Показати всі