Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Завершений

Пилип вижив сам і допомагає іншим

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.03.2020
Одеса
Завершений
Всього зібрано
133000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
133000,00 грн.

Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець. Діставали його з автомобіля, не вірячи, що він виживе. Але, слава Богу і рятувальникам, Пилипа доставили в найближчу лікарню. Вираз "на ньому немає живого місця" якраз підходило для опису стану Пилипа. Травми були дуже важкі. Операції, важкий шлях відновлення, а в підсумку на довгі роки залишилися важкі наслідки для здоров'я. 

Сьогодні Пилипу 30 років, і у нього вже критичний ступінь некрозу тазостегнових суглобів. Він працює масажистом, допомагаючи багатьом людям отримати здорове тіло, в той час, коли він сам сьогодні потребує допомоги. Після тієї страшної ДТП Пилипа три з половиною місяці лікували в обласній лікарні м. Одеса. Потім відновлювався вдома. Численні переломи і шрами досі не дають забути про те, що трапилося. А тоді через пів року після аварії Пилипу в Києві провели ще одну важливу операцію на сідничному нерві. Для стимуляції нервової тканини був вшитий електромагнітний стимулятор у нижню частину стегна. Завдяки цій операції Пилип став відчувати ногу, частково відновив м'язові тканини.

Поступово він почав більше ходити на милицях, але у нього почалися болі в суглобах. Поїхали в лікарню, зробили знімки, і хлопцю повідомили, що в результаті вивихів, отриманих в аварії, почався некроз суглобів, тобто омертвіння кісткової тканини кульшових суглобів. Лікар повідомив Пилипу, що йому належить в підсумку заміна обох тазостегнових суглобів – тільки це питання часу. Хлопцеві тоді було 17 років, а йому вже заборонили ходити, але він ходив на милицях, потім на тростини, приймав знеболювальні.

Пилип не з тих хлопців, хто швидко здається. Він не опускав руки. Хлопець отримав музичну освіту, працював в школі – вчив дітей грі на фортепіано. Також він опанував навички масажу, став кваліфікованим фахівцем. Він постійно підвищує свою кваліфікацію і допомагає людям отримати здорове тіло. Пилип не втрачає ні єдиної можливості, щоб заробити кошти на протезування, але самому йому не впоратися, оскільки необхідно ендопротезування обох кульшових суглобів. Він відчуває жахливі болі. У таких випадках рекомендовано лежачий спосіб життя. У 30-річного Пилипа такої можливості немає.

Проведення операції заплановано в Одеському військовому госпіталі. Гайдаржи Ілля Трифонович – світило медицини, з ним Пилип буде в надійних руках. Ендопротезування на одній нозі проведуть в березні 2020 року. На неї Пилип гроші вже зібрав своєю працею і завдяки підтримці близьких. Але через три місяці потрібно заміна суглоба на другій нозі. І ось на неї у Пилипа грошей зовсім немає. Звертаємося до вас із проханням про допомогу. Молодий, активний хлопець, з жагою жити, працювати, розвиватися і допомагати іншим людям опинився у важкій ситуації. Допоможіть Пилипу зібрати кошти на покупку одного набору ендопротезування для операції по заміні одного суглоба. Допоможіть не стати Пилипу прикутим до інвалідного крісла.

 

ПІБ: Сухопаров Пилип Маркович, 16.07.1989 р.

Місто: Одеса

Діагноз: деформуючий остеоартроз обох тазостегнових суглобів, наслідки асептичного некрозу обох тазостегнових суглобів, виражений больовий синдром, порушення функції опори кінцівок

ID: 5912
Підтримали
Благодійна допомога
11.09.2021 20:10
1214,49 грн.
Благодійна допомога
11.09.2021 19:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.09.2021 11:01
5,18 грн.
sergiodanile
11.09.2021 08:13
261,71 грн.
Благодійна допомога
11.09.2021 02:19
39,71 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Наздогнати сестричку в розвитку
Підтримати
Здоров'я
Наздогнати сестричку в розвитку
Даніель народився на 30 тижні другим із двійні, пережив гіпоксію та крововилив 3 ступеню. Внаслідок цьог…
Допомога дітям з вадами серця
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з вадами серця
Мета проєкту – закупити обладнання для медичних кабінетів Радомишльської санаторної школи, що є комуналь…
Допоможіть Софії відчинити двері у щасливе майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Софії відчинити двері у щасливе майбутнє
Крихітна Софійка народилася передчасно на 27 тижні вагітності з вагою 1 300 г, її легені відразу не відк…
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Показати всі