Пилип вижив сам і допомагає іншим
Пилип вижив сам і допомагає іншим
Активний

Пилип вижив сам і допомагає іншим

Проект здійснює
Розпочато: 11.03.2020
Одеса
Активний
Залишилось зібрати
101467,64 грн.
Зібрано у відсотках
52%
Потрібно зібрати
215600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Пилип в 16 років потрапив у страшну ДТП. Удар припав якраз на пасажирське сидіння, де знаходився хлопець. Діставали його з автомобіля, не вірячи, що він виживе. Але, слава Богу і рятувальникам, Пилипа доставили в найближчу лікарню. Вираз "на ньому немає живого місця" якраз підходило для опису стану Пилипа. Травми були дуже важкі. Операції, важкий шлях відновлення, а в підсумку на довгі роки залишилися важкі наслідки для здоров'я. 

Сьогодні Пилипу 30 років, і у нього вже критичний ступінь некрозу тазостегнових суглобів. Він працює масажистом, допомагаючи багатьом людям отримати здорове тіло, в той час, коли він сам сьогодні потребує допомоги. Після тієї страшної ДТП Пилипа три з половиною місяці лікували в обласній лікарні м. Одеса. Потім відновлювався вдома. Численні переломи і шрами досі не дають забути про те, що трапилося. А тоді через пів року після аварії Пилипу в Києві провели ще одну важливу операцію на сідничному нерві. Для стимуляції нервової тканини був вшитий електромагнітний стимулятор у нижню частину стегна. Завдяки цій операції Пилип став відчувати ногу, частково відновив м'язові тканини.

Поступово він почав більше ходити на милицях, але у нього почалися болі в суглобах. Поїхали в лікарню, зробили знімки, і хлопцю повідомили, що в результаті вивихів, отриманих в аварії, почався некроз суглобів, тобто омертвіння кісткової тканини кульшових суглобів. Лікар повідомив Пилипу, що йому належить в підсумку заміна обох тазостегнових суглобів – тільки це питання часу. Хлопцеві тоді було 17 років, а йому вже заборонили ходити, але він ходив на милицях, потім на тростини, приймав знеболювальні.

Пилип не з тих хлопців, хто швидко здається. Він не опускав руки. Хлопець отримав музичну освіту, працював в школі – вчив дітей грі на фортепіано. Також він опанував навички масажу, став кваліфікованим фахівцем. Він постійно підвищує свою кваліфікацію і допомагає людям отримати здорове тіло. Пилип не втрачає ні єдиної можливості, щоб заробити кошти на протезування, але самому йому не впоратися, оскільки необхідно ендопротезування обох кульшових суглобів. Він відчуває жахливі болі. У таких випадках рекомендовано лежачий спосіб життя. У 30-річного Пилипа такої можливості немає.

Проведення операції заплановано в Одеському військовому госпіталі. Гайдаржи Ілля Трифонович – світило медицини, з ним Пилип буде в надійних руках. Ендопротезування на одній нозі проведуть в березні 2020 року. На неї Пилип гроші вже зібрав своєю працею і завдяки підтримці близьких. Але через три місяці потрібно заміна суглоба на другій нозі. І ось на неї у Пилипа грошей зовсім немає. Звертаємося до вас із проханням про допомогу. Молодий, активний хлопець, з жагою жити, працювати, розвиватися і допомагати іншим людям опинився у важкій ситуації. Допоможіть Пилипу зібрати кошти на покупку одного набору ендопротезування для операції по заміні одного суглоба. Допоможіть не стати Пилипу прикутим до інвалідного крісла.

 

ПІБ: Сухопаров Пилип Маркович, 16.07.1989 р.

Місто: Одеса

Діагноз: деформуючий остеоартроз обох тазостегнових суглобів, наслідки асептичного некрозу обох тазостегнових суглобів, виражений больовий синдром, порушення функції опори кінцівок

ID: 5912

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
24.07.2021 21:34
50,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2021 20:39
51,01 грн.
Благодійна допомога
24.07.2021 13:56
200,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2021 07:49
305,50 грн.
Благодійна допомога
24.07.2021 07:12
101,83 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Syngenta ПроДобро 2021
Підтримати
Здоров'я
Syngenta ПроДобро 2021
Спільно з компанією Syngenta й учасниками проєкту "МетеоЗахист" оголошуємо продовження реалізації благод…
Кабіна для реабілітації дітей
Підтримати
Здоров'я
Кабіна для реабілітації дітей
Бригада дитячої мобільної паліативної допомоги при Дитячій поліклініці №2 м. Одеса потребує обладнання д…
Є надія дихати. Допоможи! 5
Підтримати
Здоров'я
Є надія дихати. Допоможи! 5
У свої 16 років Іван важить критично мало – 38 кг. І це він вже погладшав завдяки Вашій допомозі!
Показати всі