Пісня – душа народу
Пісня – душа народу

Пісня – душа народу

Розпочато: 03.03.2014
Хмельницька обл
Завершений
Всього зібрано
1070,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1070,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Українська пісня – це поетична біографія народу, його душа. Занапастимо душу – згине народ. А поки гине улюблений усім Шепетівським районом ансамбль народної пісні «Грицівчанка». Колективу, якому аплодувала стоячи столиця, немає під що співати – останній старенький баян нещодавно розсипався на сцені під час одного з виступів. Мета нашого проекту – зібрати гроші на барабан, кобзу, баян та контрабас для «Грицівчанки».

Впродовж останніх 26 років народний фольклорний аматорський колектив «Грицівчанка», що у смт. Гриців, Шепетівського району на Хмельниччині радує українців своєю творчістю. Концертний репертуар колективу складає понад 100 пісень, записаних з уст народу та відомих українських композиторів.

- Ми хочемо аби кожен з нас пишався тим, що він українець, - розповідає художній керівник колективу «Грицівчанка» Тетяна Стецюк, - Лише за допомогою пісні можна передати, навчити, розрадити, заохотити, підтримати, пояснити людям те, що насправді відчуваєш і до чого прагнеш. Народний спів лікує душу, пробирає до сліз, очищає та наставляє на шлях істинний.

Директор Грицівського будинку культури Віктор Плахтій з гордістю розповідає про досягнення та визнання своїх голосистих земляків:

- У нашому колективі – 18 «соловейків». Їх у нас не тільки Хмельничина знає. 2008 року на Всеукраїнській виставці-ярмарку «Українське село запрошує!» навіть Київ їм аплодував стоячи.

Аж раптом голос чоловіка потроху стихає, пан Віктор ніяковіє, очі опустилися до низу.

- Біда у тому, що музичних інструментів немає у «Грицівчанки», - продовжує далі пан Плахтій. - Ну не так вже, щоб зовсім немає. Те, що маємо на сьогодні - баян, бубно та сопілку – вже дуже старі, а нових купити нема на що. Останній раз як виступали, баян розсипався на частини просто на сцені. Зібрали кожну деталь, власними силами полагодили. На репетиціях баяном ще користуємось, а от гідно представляти рідний край – нема з чим. Нам би баяна нового, контрабаса, кобзу та барабана – тоді б українська пісня з уст наших соловейків зазвучала б ще сильніше, на всю неньку-Україну!

Мрія «Грицівчанки» - заспівати на повну під нові інструменти, аби своїм співом надихнути кожного українця, додати впевненості та віри у завтрашньому дні. Бо без минулого немає майбутнього. Без пісні немає України!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
23.07.2015 00:53
30,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2015 17:33
10,00 грн.
Благодійна допомога
13.05.2015 22:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2015 17:22
10,00 грн.
P Svirsky
08.04.2015 20:10
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Показати всі