Побачити світ навколо себе!
Побачити світ навколо себе!
Завершений

Побачити світ навколо себе!

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.06.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
6544,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6544,00 грн.

Народилася Аліса недоношеною, на 29 тижні, з вагою 985 грамів і зростом 36 см. Довгі три місяці малятко лежало в кувезі, під апаратами. Після цього її виписали додому, з вагою 2 кг 300 грамів. Вдома малятко росло та розвивалася, як всі звичайні дітки, але незабаром у батьків дитини з'явилися причини для занепокоєння. Вони стали помічати, що візуально дитина на них не реагує, не стежить за яскравими іграшками і періодично прикриває оченята ручками. І це занепокоєння було виправданим: з'ясувалося, що дитина зовсім не бачить на обидва ока.

Стурбовані такою проблемою доньки, батьки звернулися до фахівців за консультацією. Після детального обстеження Аліси в Донецькій обласній дитячій клінічній лікарні дитині поставили діагноз – ретинопатія IV-V ступеня (не бачать обидва очка). З Донецька маму з дитиною терміново відправили до Києва, в НДСЛ «Охматдит» (очне відділення), де після проведення низки обстежень діагноз був уточнений (Ретинопатія недоношених V ст. Рубцева фаза обох очей), і призначені терміни проведення операцій. Сенс перших двох операцій полягає у відновленні сітківки очей, тому що діагноз Аліси (ретинопатія недоношених 5 ступеня) означає остаточне відшарування сітківки і повну сліпоту. Далі будуть необхідні операції зі встановлення лінз і заміні кришталиків очей.

На першу операцію родині Каспірович допомогли зібрати рідні та друзі, а суми грошей, якої не вистачало, батьки поповнили за рахунок взятого кредиту в банку. Операція пройшла досить успішно, і на сьогоднішній день маленька Аліса почувається добре. Завдяки чуйним і професійним рукам медичного персоналу НДСЛ «Охматдит» у батьків з'явилася надія на те, що їх дівчинка буде бачити і надалі буде здоровою дитиною. Але для того, щоб Аліса бачила обома оченятами, їй необхідно провести другий планову операцію. За попередніми розрахунками, отриманими від лікарів, на операцію і подальшу реабілітацію потрібно не менше 6 тис. грн. Для сім'ї Каспірович це непідйомна сума. Аліса – третя дитина в сім'ї, у неї є дві старші сестрички, які разом з батьками переживають за малечу і дуже сподіваються на те, що їхня маленька Аліса обов'язково побачить рідних їй людей, світ, у якому вона живе, і відчує його красу.

Книгу Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" знають і люблять не тільки діти, а й дорослі всіх поколінь. Адже ця повість – справжній світ дитячих мрій і фантазій. На жаль, у Аліси, її мами і тата є тільки віра – що у малятка обов'язково буде своя КРАЇНА ЧУДЕС. Країна, в якій живуть добрі і чуйні люди, здатні допомогти Алісі повернути зір. Люди, яких вона колись зможе побачити і подякувати за допомогу, коли підросте.

 

ПІБ: Каспирович Аліса Дмитрівна, 02.07.2013 р.

Місто: Донецька область 

Діагноз: Ретинопатія недоношених V ст. рубцева фаза обох очей

ID: 997
Підтримали
Виктор
27.06.2014 00:10
1170,00 грн.
Благодійна допомога
26.06.2014 22:58
50,00 грн.
Благодійна допомога
26.06.2014 21:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.06.2014 21:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.06.2014 20:51
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Олексій хоче перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Олексій хоче перемогти хворобу
Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки,…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Показати всі