Побачити світ навколо себе!
Побачити світ навколо себе!
Завершений

Побачити світ навколо себе!

Проект здійснює
Розпочато: 24.06.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
6544,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6544,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Народилася Аліса недоношеною, на 29 тижні, з вагою 985 грамів і зростом 36 см. Довгі три місяці малятко лежало в кувезі, під апаратами. Після цього її виписали додому, з вагою 2 кг 300 грамів. Вдома малятко росло та розвивалася, як всі звичайні дітки, але незабаром у батьків дитини з'явилися причини для занепокоєння. Вони стали помічати, що візуально дитина на них не реагує, не стежить за яскравими іграшками і періодично прикриває оченята ручками. І це занепокоєння було виправданим: з'ясувалося, що дитина зовсім не бачить на обидва ока.

Стурбовані такою проблемою доньки, батьки звернулися до фахівців за консультацією. Після детального обстеження Аліси в Донецькій обласній дитячій клінічній лікарні дитині поставили діагноз – ретинопатія IV-V ступеня (не бачать обидва очка). З Донецька маму з дитиною терміново відправили до Києва, в НДСЛ «Охматдит» (очне відділення), де після проведення низки обстежень діагноз був уточнений (Ретинопатія недоношених V ст. Рубцева фаза обох очей), і призначені терміни проведення операцій. Сенс перших двох операцій полягає у відновленні сітківки очей, тому що діагноз Аліси (ретинопатія недоношених 5 ступеня) означає остаточне відшарування сітківки і повну сліпоту. Далі будуть необхідні операції зі встановлення лінз і заміні кришталиків очей.

На першу операцію родині Каспірович допомогли зібрати рідні та друзі, а суми грошей, якої не вистачало, батьки поповнили за рахунок взятого кредиту в банку. Операція пройшла досить успішно, і на сьогоднішній день маленька Аліса почувається добре. Завдяки чуйним і професійним рукам медичного персоналу НДСЛ «Охматдит» у батьків з'явилася надія на те, що їх дівчинка буде бачити і надалі буде здоровою дитиною. Але для того, щоб Аліса бачила обома оченятами, їй необхідно провести другий планову операцію. За попередніми розрахунками, отриманими від лікарів, на операцію і подальшу реабілітацію потрібно не менше 6 тис. грн. Для сім'ї Каспірович це непідйомна сума. Аліса – третя дитина в сім'ї, у неї є дві старші сестрички, які разом з батьками переживають за малечу і дуже сподіваються на те, що їхня маленька Аліса обов'язково побачить рідних їй людей, світ, у якому вона живе, і відчує його красу.

Книгу Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" знають і люблять не тільки діти, а й дорослі всіх поколінь. Адже ця повість – справжній світ дитячих мрій і фантазій. На жаль, у Аліси, її мами і тата є тільки віра – що у малятка обов'язково буде своя КРАЇНА ЧУДЕС. Країна, в якій живуть добрі і чуйні люди, здатні допомогти Алісі повернути зір. Люди, яких вона колись зможе побачити і подякувати за допомогу, коли підросте.

 

ПІБ: Каспирович Аліса Дмитрівна, 02.07.2013 р.

Місто: Донецька область 

Діагноз: Ретинопатія недоношених V ст. рубцева фаза обох очей

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Виктор
27.06.2014 00:10
1170,00 грн.
Анонімна допомога
26.06.2014 22:58
50,00 грн.
Анонімна допомога
26.06.2014 21:54
100,00 грн.
Анонімна допомога
26.06.2014 21:28
100,00 грн.
Анонімна допомога
26.06.2014 20:51
5,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
COVчег – разом проти коронавірусу
Стає очевидно, що епідемії у європейських країнах вийшли або виходять на пік. Насправді там уже відбуває…
Підтримати
Здоров'я
Прийти на допомогу немовлятам
Щохвилини в країні народжуються малюки, і часто трапляється так, що їхня доля вже з першої секунди життя…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Підтримати
Здоров'я
Олежко, живи! 2
Олежко три місяці вірив, що переміг рак. Сьогодні хвороба вимагає реваншу.
Показати всі