Побороти рецидив лейкемії
Побороти рецидив лейкемії
Завершений

Побороти рецидив лейкемії

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.07.2016
Львів
Завершений
Всього зібрано
26200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
26200,00 грн.

Кажуть, що якщо за 5 років рак не повернеться, то можна вважати, що його подолано. Сім’я Олежика дуже хотіла розпрощатися зі страшними спогадами дитинства хлопчика: у три рочки він був змушений боротися з лейкемією.

Хвороба потроху відступала і майже відійшла в минуле. Проте кілька останніх місяців хлопчик почував себе погано: то слабшав, то блід. Вирок лікарів – рецидив. А ліків зараз у відділенні немає. Хлопчику потрібні хіміопрепарати, без яких навіть неможливо розпочати лікування. Один препарат не входить до державних закупівель, а інший – ще не надійшов до лікарні.

Олег майже нічого не пам’ятає тих часів. Зараз же його чекає новий виток випробувань, який, мабуть, закарбується у його дитячій пам’яті: високодозна потужна хіміотерапія, щоб вбити злі клітини, а надалі – трансплантація кісткового мозку. Зараз родині треба ще усвідомити, що відбувається. Буває, що мама і син можуть проплакати весь день…

Здавалось би, все налагоджувалось. Якраз минуло п’ять років, як хлопець одужав. Олежик вже закінчив другий клас, хоч через свою хворобливість більше займався з вчителями індивідуально. В нього народилася маленька сестричка Аня, котрій зараз ще немає й рочку. Одним словом звичайна собі сім’я, одна з тих, що живуть по сусідству.

А одного дня все перевернулося. Мама з Олежиком тепер в лікарні, а тато доглядає крихітну сестричку, а ще й піклується, де взяти ліки. Залишається одна надія, що все владнається. Давайте допоможемо Олежику не втратити надію! У нього ж все життя попереду.

На час подання проєкту для розміщення на сайті існувала потреба в препаратах “Заведос” і “Флударабін” , бо в лікарні, де лікується хлопчик (Західноукраїнський благодійний медичний центр”) їх не було. Однак за інформацією завідувача відділення “Заведос” отримали за розподілом з Миколаївської обласної дитячої лікарні, тому потреба в залученні додаткових коштів на цей препарат відпала. З часу подання проєкту для публікації до його фактичної публікації, ми також через нагальну необхідність за кошти іншого донора закупили і “Флударабін”. У той же час стан хлопчика вкрай важкий, одразу ж на другому тижні лікування рецидиву лейкемії Олег потрапив в реанімацію. Організм дуже погано сприймає ліки і лікування. Система травлення не працює і для Олега потрібне спеціальне живлення “Нутріфлекс”. Також для хлопця потрібен протиінфекційний антибіотик “Меронем”.

 

ПІБ: Подвірний Олег Миронович, 31.07.2007р.

Місто: Львів

Діагноз: рецидив гострої мієлоїдної лейкемії, група високого ризик

ID: 2339
Підтримали
Благодійна допомога
28.07.2016 16:38
1675,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2016 16:28
25,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2016 16:14
200,00 грн.
Олена Совин
28.07.2016 15:42
120,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2016 15:20
80,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
Підтримати
Здоров'я
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
"Я не розмовляю. Проте можу намалювати все, що бачу!". Весь свій внутрішній світ Матвій переносить на па…
Врятуйте сердечко Наливайко Анастасії
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко Наливайко Анастасії
Вашої допомоги потребує маленька Настуся, на долю якої випала не одна, а відразу три вади серця! Дівчинк…
Одужати і перемогти
Підтримати
Здоров'я
Одужати і перемогти
Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають …
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
7-річний Влад Пророк хворіє від самого дитинства, у хлопчика ДЦП, затримка психомовного розвитку, псевдо…
Показати всі