Почути шепіт моря
Почути шепіт моря
Завершений

Почути шепіт моря

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.08.2019
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
19900,51 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19900,51 грн.

Ліза, на перший погляд, нічим не відрізняється від своїх однолітків. Можливо, вона більш активна і ніби неслухняна, тому що не завжди відгукається і реагує на зауваження. Але причиною такої поведінки є зовсім не погане виховання, а вроджене порушення слуху, яке вдалося діагностувати лише нещодавно. Друга ступінь туговухості – аж ніяк не вирок, але без якісних слухових апаратів не обійтися.

Якщо ж їх не буде, то в недалекому майбутньому другий ступінь перейде в третій, а далі – в четвертий: такий собі особливий світ повної відсутності звуків, в якому хвилі безшумно розбиваються об берег, а машини не сигналять у разі небезпеки... Подаруйте Лізі шанс на збереження здатності чути! Сьогодні. Зараз.

Цю русяву красуню з чарівною посмішкою звати Ліза. Зараз їй 6 рочків. Жвава й спритна любителька рухливих ігор з хлопцями, Ліза ніколи не пройде повз турнік, не вилізши на нього. При більш тісному спілкуванні помітно, що дівчинка не вимовляє закінчення слів, хоча словниковий запас і побудова фраз відповідає нормі в її віці. Ліза ходить у корекційний дитячий сад, де з нею займаються логопед і дефектолог, але проблему вирішити поки не вдається. Це й переконало батьків звернутися за консультацією до сурдолога, де і Лізі встановили діагноз "туговухість другого ступеня".

Для сприйняття навколишнього світу в усій його красі, формування правильної мови і подальшого навчання в школі Лізі життєво необхідні слухові апарати. Вартість їх, ніби, й не захмарна, ось тільки потрібні вони ще "на вчора". Уже зараз часткова втрата слуху позначається на розвитку дівчинки, і без апаратів вона приречена жити в своєму особливому світі без яскравих звуків, світі непорозуміння, а можливо, й неприйняття. 

Призначені слухові апарати компенсують ті частоти, які дівчинка не чує. Через рік їй пора йти до школи, і до цього часу потрібно навчитися правильно вимовляти слова, а для цього треба почути, як вони звучать. У Лізи дружна сім'я, в якій вже є троє дітей і ще очікується поповнення. Але зараз раптово прийшов такий момент, коли потрібно терміново взяти десь 24 000 гривень. Ця сума – не просто ціна звуків для Лізи. Це ціна правильного мовлення, повноцінного спілкування і життя без бар'єрів на довгі роки. Джаз, шепіт моря і слова про любов – все це обов'язково чекає на Лізу в майбутньому, якщо тільки ми подаруємо їй шанс на збереження здатності чути. Сьогодні. Зараз.

 

ПІБ: Іващенко Єлизавета Олексіївна, 01.07.2013 р.

Місто: Енергодар, Запорізька обл.

Діагноз: сенсоневральна туговухість 2-го ступеня

ID: 5355
Підтримали
Олег Яворський
20.10.2019 18:57
549,90 грн.
Благодійна допомога
20.10.2019 00:03
51,01 грн.
Благодійна допомога
19.10.2019 22:20
305,50 грн.
Благодійна допомога
18.10.2019 18:06
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.10.2019 22:13
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Народжений серцем скаже "мама". 3
Підтримати
Здоров'я
Народжений серцем скаже "мама". 3
Історія цього хлопчика ще досить коротка, але він вже пройшов великий шлях до повноцінного життя та дити…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Показати всі