Подаруй дитині віру в чудо!
Подаруй дитині віру в чудо!

Подаруй дитині віру в чудо!

Проект здійснює
Розпочато: 14.11.2016
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
2152,49 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2152,49 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Просимо вашої допомоги у придбанні солодких подарунків та книжок на свято Миколая для дітей, які відвідують БФ «Карітас Київ». Основна мета та ціль проекту – подарувати підопічним дітям свято Миколая.Благодійний Фонд «Карітас Київ», попри різного роду діяльності, з 1992 року у Києві, надає різнопланову допомогу та підтримку дітям з-поміж сімей, які опинились в складному становищі.

Основною категорією, якій надається допомога є діти, батьки яких не в змозі задовольнити їх базові потреби. Сьогодні – це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та діти інваліди. Разом з тим, протягом останніх років, БФ «Карітас Київ» намагається не залишити без уваги потреби й тих дітей, які разом з батьками були вимушені покинути домівки, шукаючи рятунку від війни та постійної небезпеки для їх життя. Так, в загальній кількості налічується 200 підопічних дітей, які вірять в чудо та чекають подарунків від святого Миколая, проте їх батьки не мають такої можливості.

Слід пам'ятати й те, що у частини із них немає батьків, а у деяких, навіть, якщо і є, то вони втратили роботу, тому і не можуть стати святим Миколаєм для своїх дітей. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за комунальні послуги, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці, або і на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Ці дітки приходять у нашу організацію, де можуть з'їсти те, про що їм часто приходиться лише мріяти. Для людей, які не мають можливості купити дітям одяг та їжу, подарунок для дитини на свято Миколая є великим випробуванням, а те, що їхня дитина залишиться без подарунка – найбільшим болем.
На превеликий жаль, коштів для придбання подарунків цим дітям не вистачає ні батькам, ні БФ «Карітас Київ», який протягом попередніх років намагався самостійно творити свято для дітей в День святого Миколая.

Так, як сьогодні ситуація дещо загострилася й кількість потребуючих дітей зросла в рази, просимо вашої уваги та підтримки. Ми вже неодноразово звертались з різними проханнями, саме тоді на допомогу приходили УББ та всі люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу.

Хочемо нагадати, що в соціальному центрі Карітасу з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться як готувати самим собі їжу. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки. В центрі діти проводять більшість свого часу, тому великою радістю та чудом для них стане прихід Святого Миколая, який подарує їм більше надії, добра та віри в те, що є люди, яким не байдуже їхнє становище.

Дуже просимо допомогти дітям з бідних сімей у придбанні подарунків на свято Миколая, який є славним опікуном усім, хто потребує заступництва і хай це принесе більше радості та добра в сім’ї та родини кожного, кому небайдуже становище дитини.

ID: 2630
Підтримали
Ольга Ларина
26.12.2016 20:47
300,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2016 21:41
51,01 грн.
Благодійна допомога
22.12.2016 22:31
101,96 грн.
Благодійна допомога
18.12.2016 23:50
101,92 грн.
Благодійна допомога
18.12.2016 19:47
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Важкі хвороби та втрата батьків, цькування у школі та самотність – …
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проект присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Нові можливості для людей з інвалідністю. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Нові можливості для людей з інвалідністю. 2
Найменш захищені люди нашого суспільства – це люди на візках, особливо якщо це діти. На вулицях таких лю…
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Піклування та турбота про людей похилого віку є важливим фактором у наш час, адже колись ці люди ростили…
Показати всі