Подаруй дитині віру в чудо!
Подаруй дитині віру в чудо!

Подаруй дитині віру в чудо!

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.11.2016
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
2152,49 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2152,49 грн.

Просимо вашої допомоги у придбанні солодких подарунків та книжок на свято Миколая для дітей, які відвідують БФ «Карітас Київ». Основна мета та ціль проєкту – подарувати підопічним дітям свято Миколая.Благодійний Фонд «Карітас Київ», попри різного роду діяльності, з 1992 року у Києві, надає різнопланову допомогу та підтримку дітям з-поміж сімей, які опинились в складному становищі.

Основною категорією, якій надається допомога є діти, батьки яких не в змозі задовольнити їх базові потреби. Сьогодні – це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та діти інваліди. Разом з тим, протягом останніх років, БФ «Карітас Київ» намагається не залишити без уваги потреби й тих дітей, які разом з батьками були вимушені покинути домівки, шукаючи рятунку від війни та постійної небезпеки для їх життя. Так, в загальній кількості налічується 200 підопічних дітей, які вірять в чудо та чекають подарунків від святого Миколая, проте їх батьки не мають такої можливості.

Слід пам'ятати й те, що у частини із них немає батьків, а у деяких, навіть, якщо і є, то вони втратили роботу, тому і не можуть стати святим Миколаєм для своїх дітей. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за комунальні послуги, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці, або і на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Ці дітки приходять у нашу організацію, де можуть з'їсти те, про що їм часто приходиться лише мріяти. Для людей, які не мають можливості купити дітям одяг та їжу, подарунок для дитини на свято Миколая є великим випробуванням, а те, що їхня дитина залишиться без подарунка – найбільшим болем.
На превеликий жаль, коштів для придбання подарунків цим дітям не вистачає ні батькам, ні БФ «Карітас Київ», який протягом попередніх років намагався самостійно творити свято для дітей в День святого Миколая.

Так, як сьогодні ситуація дещо загострилася й кількість потребуючих дітей зросла в рази, просимо вашої уваги та підтримки. Ми вже неодноразово звертались з різними проханнями, саме тоді на допомогу приходили УББ та всі люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу.

Хочемо нагадати, що в соціальному центрі Карітасу з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться як готувати самим собі їжу. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки. В центрі діти проводять більшість свого часу, тому великою радістю та чудом для них стане прихід Святого Миколая, який подарує їм більше надії, добра та віри в те, що є люди, яким не байдуже їхнє становище.

Дуже просимо допомогти дітям з бідних сімей у придбанні подарунків на свято Миколая, який є славним опікуном усім, хто потребує заступництва і хай це принесе більше радості та добра в сім’ї та родини кожного, кому небайдуже становище дитини.

ID: 2630
Підтримали
Ольга Ларина
26.12.2016 20:47
300,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2016 21:41
51,01 грн.
Благодійна допомога
22.12.2016 22:31
101,96 грн.
Благодійна допомога
18.12.2016 23:50
101,92 грн.
Благодійна допомога
18.12.2016 19:47
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Підтримати
Соціальна допомога
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, щоб придбати необхідні медичні товари для надання якісних послуг дл…
Діти, яким потрібна ваша турбота
Підтримати
Соціальна допомога
Діти, яким потрібна ваша турбота
Завдяки проєкту ми забезпечимо ГО "Запорука майбутнього" в Одесі, під опікою якої знаходиться 320 сімей,…
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Завдяки проєкту ми закупимо пелюшки та підгузки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Вони вимуше…
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Збираємо кошти на 1500 наборів продуктів харчування для родин ВПО, які евакуювалися з гарячих точок та о…
Показати всі