Подаруй комфорт
Подаруй комфорт

Подаруй комфорт

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.03.2023
Черкаська, Житомирська обл.
Завершений
Всього зібрано
65973,94 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
65973,94 грн.

Що перше спадає на думку, коли хтось згадує пансіонат для літніх людей?

Самотність, бідність, сірість та смуток... І справді, українські геріатричні пансіонати далекі від стандартів та норм життя літніх людей у Європі. Це не будинок відпочинку. А бабуні та дідуні в Україні здебільшого попадають в такі заклади не від кращого життя. Переважна більшість не має дітей та онуків, які б могли за ними доглядати або потребує особливого лікування (лежачі старенькі).  

Також, від початку повномасштабного вторгнення, багато стареньких через небезпеку або втрату домівки змушені були переїхати в іншу область. Це призвело до нестачі базових речей в пансіонатах, насамперед – постільної білизни. Через повномасштабне вторгнення росії кількість нужденних шалено зросла, і держава фізично не встигає вчасно охопити та профінансувати всі сфери належним чином.   

Благодійний фонд "Let's help" з 2015 року системно та різносторонньо підтримує літніх людей. Під опікою фонду знаходяться 127 геріатричних пансіонатів та 15 000 пенсіонерів у 10 областях України. Мета фонду – забезпечити гідну старість в Україні. А головне завдання на теперішній час  – створити комфортні умови проживання для літніх людей, які проживають в геріатричних пансіонатах та стаціонарних відділеннях територіальних центрів соціальної допомоги, що знаходяться під нашою опікою. 

Хочемо реалізувати проєкт, спрямований на покращення умов життя літніх людей в геріатричних будинках. Наша мета – оновити постільну білизну, яка включає в себе простирадло, підковдру та наволочку, для кожного підопічного. Якісну та приємну на дотик. Адже постіль – це річ, з якою підопічні пансіонату дотичні найбільше, а лежачі люди –  взагалі весь свій час.  Тому від стану постільної білизни залежить почуватиме себе старенький комфортно та затишно, або навпаки – гидливо та сумно.  

Даний проєкт передбачає закупівлю постільної білизни для закладів, які отримували останнім часом найменше допомоги від волонтерів, фондів та держави, а також заклади, які приймають найбільшу кількість ВПО та потребують додаткової підтримки з боку фонду. Тому першочергово ми хочемо оновити постільну білизну в пансіонатах Черкаської та Житомирської областей. Це понад 1600 підопічних*. 

Вартість одного набору з урахуванням логістики складає близько 605 грн. Плануємо зібрати мінімум 968 000 грн, аби покрити потреби Черкаської та Житомирської області. Будемо безмежно вдячні, якщо зможемо зібрати більшу суму та допомогти іншим областям, насамперед Івано-Франківській та Київській. Нагадаємо, що під опікою фонду “Let's help” знаходиться 127 геріатричних пансіонатів та 15 000 пенсіонерів у 10 областях України.  

Ми звертаємося за допомогою до Вас, наші дорогі помічники-благодійники! Приєднуйтесь до проєкту. Подаруємо комфорт та гідну старість самотнім бабуням та дідуням в такий нелегкий час!  

 

*кількість підопічних коливається в залежності від різних обставин, в першу чергу від ВПО стареньких, які постраждали від російської агресії та вимушені були переїхати в більш безпечне місце. На момент закупівлі й передачі допомоги всі дані уточнюються і передається кількість наборів рівна кількості підопічних, аби всі були в рівних умовах.  

ID: 8598
Підтримали
Благодійна допомога
29.08.2023 20:59
500,00 грн.
Уляна Бичишин
28.08.2023 23:28
10,00 грн.
Благодійна допомога
27.08.2023 19:10
987,63 грн.
Благодійна допомога
22.08.2023 22:17
466,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2023 13:55
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Старість (НЕ) в радість
Підтримати
Соціальна допомога
Старість (НЕ) в радість
Завдяки проєкту ми плануємо закупити 100 упаковок підгузків для наших 20 дорослих підопічних з інвалідні…
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Харчування евакуйованих
Підтримати
Соціальна допомога
Харчування евакуйованих
Завдяки проєкту ми забезпечимо комплексним харчуванням евакуйованих осіб, що прибувають із Донецької обл…
Тепличка для щасливого личка
Підтримати
Соціальна допомога
Тепличка для щасливого личка
У Дитячому містечку "Дім Ангела" волонтери БФ "Ти-Ангел" організовують не лише цікаве та корисне дозвілл…
Показати всі