Подаруй майбутнє дітям із зони АТО
Подаруй майбутнє дітям із зони АТО
Завершений

Подаруй майбутнє дітям із зони АТО

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.06.2015
Львів
Завершений
Всього зібрано
12000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.

Літо – пора яскравих вражень та відпочинку для школярів. Та ось уже друге літо є сірим та болючим для цілої України. Багато дітей на власні очі побачили, що таке війна. Ми хочемо допомогти дітям-підліткам відволіктися від болючих для всієї країни бойових дій. Метою літнього інтеграційного табору в Карпатах є інтеграція підлітків з різних областей України для того, щоб вони потоваришували один з одним та розвіяли негативні стереотипи про регіональні відмінності між "заходом" та "сходом" України.

Соціальний розвитковий проєкт Клубу Ділових Людей "Квиток до успіху" прагне організувати літній інтеграційний табір в Яремче (Дора), що відбудеться з 26 липня до 5 серпня 2015 року. До участі у таборі запрошуються діти-підлітки віком 14-18 років із зони АТО, підлітки із внутрішньо переміщених сімей, підлітки, батьки яких є учасниками бойових дій в АТО та інші учасники-підлітки, що прагнуть саморозвитку.

Основною ціллю інтеграційного табору "Big Game for TEENS" є налагодження контактів між підлітками різних соціальних статусів та життєвих історій, розвиток їхніх особистісних навичок через інтерактивні методи діяльності. За допомогою цього табору підлітки зможуть провести активно час, розкрити свої можливості та оволодіти навичками роботи в команді за допомогою інтерактивних ігор та туристичних змагань.

Увесь табір побудований у форматі "Великої Гри", де кожен наступний день випливає із попереднього, де немає усталеного розкладу і правила поведінки визначають самі учасники табору. Кожен день табору матиме свою розвиваючу тематику, в кінці кожного дня команди будуть аналізувати власні досягнення та шукати вирішення власним труднощам.

Зібрані кошти необхідні для оренди приміщення у с. Яремче (Дора) Івано-Франківської області. На території розміщений будинок, у якому, в разі дощу, можуть проживати до 150 осіб. Він обладнаний душовими кабінами та туалетами, є постачання холодної та гарячої води. Також місце проведення табору обгороджене парканом, а на вулиці є ліхтарі, за допомогою яких буде освітлюватися територія табору протягом всієї ночі. Важливим фактом є те, що с. Дора знаходиться в 2 км від м. Яремче, при потребі є можливість швидко потрапити до лікаря.

На таборі будуть присутні психологи, які працюватимуть із підлітками різних соціальних категорій. Попри всю складну життєву ситуацію у частини цих дітей, для них важливо бути в оточенні однолітків, які напряму не знайомі зі словом "війна". Інформація про їхні життєві історії в рамках табору є закритою – це дозволить бути собою і не думати про ситуацію вдома.

Станьте частиною спільноти, що вкладає у майбутнє нашої держави!

ID: 1550
Підтримали
Благодійна допомога
09.09.2015 01:08
1725,00 грн.
Павел Довгий
08.09.2015 11:40
100,00 грн.
Максим Литвиненко
03.09.2015 06:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2015 15:36
290,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2015 10:27
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Багаж дитинства
Підтримати
Освіта та наука
Багаж дитинства
Наша мета – забезпечити 150 дітей, котрі знаходяться в Україні, надійними рюкзаками, які стануть їхніми …
Допомога в IT навчанні дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни в Україні
Підтримати
Освіта та наука
Допомога в IT навчанні дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни в Україні
Проєкт, який дарує можливості для навчання та розвитку дітей, чиї батьки поклали своє життя за Україну. …
Навчимо Дітей Героїв!
Підтримати
Освіта та наука
Навчимо Дітей Героїв!
Благодійний фонд «Діти Героїв», онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків GoITeens разом з благодійною п…
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Цей проєкт дасть змогу знедоленим дітям жити в умовах, наближених до сімейних, та мати поруч дорослих, я…
Показати всі