Подаруй майбутнє проблемним підліткам
Подаруй майбутнє проблемним підліткам
Завершений

Подаруй майбутнє проблемним підліткам

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.02.2014
Львів
Завершений
Всього зібрано
22155,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22155,00 грн.

Не усі діти однакові. Когось можуть повністю забезпечити батьки, інші можуть стати на слизьку дорогу. Бо ними ніхто не займається. Ми ж хочемо зібрати кошти для того, щоби малозабезпечені діти отримали доступ до того, що для багатьох є нормою: комп’ютери. Аби це допомогло їм нормально розвиватися і вступати в доросле життя, а не закінчити зі шприцом або чаркою в руках, чи в колонії для неповнолітніх.

«Потрібно боротись не з наслідками, а з причиною!» - головне гасло соціального проєкту «Квиток до Успіху», що направлений на розвиток лідерських та підприємницьких навичок у дітей-підлітків віком 14-17 років із малозабезпечених сімей Львова та області.

Адже серед них досить поширеною є відсутність комп’ютерної грамотності. На вигляд це звичайні діти, які ходять у звичайні школи. Але насправді це не так. Бо часто вони не мають що їсти чи навіть одягнути! Що ж говорити про звичайний комп’ютер вдома? Вони можуть лише мріяти про нього.

І як наслідок усього цього – низька кваліфікація майбутніх фахівців, неможливість займати керівні посади, комплекс «меншовартості», втрата суспільством талантів, а також низький рівень комп’ютерної освіченості суспільства.

Ці діти не винні в тому, що народились у бідній сім’ї. Окрім батьків (Хворих? Наркоманів? Алкоголіків?) про цих дітей ніхто не піклується. Інтернатами у нас займаються різноманітні благодійні фонди. А хто подбає про цих дітей? Вони також «сироти», хоча й «соціальні сироти». Тому кошти, зібрані на даному ресурсі, забезпечать закупівлю половини необхідної кількості ноутбуків для комплектації комп’ютерного класу, ремонт для облаштування якого уже почалися. Партнером у реалізації проєкту є Львівський інститут менеджменту, у приміщенні якого і буде здійснюватись навчання дітей із малозабезпечених сімей.

ID: 875
Підтримали
Благодійна допомога
21.01.2015 13:13
12055,00 грн.
Сергей Игоревич
19.01.2015 11:32
2000,00 грн.
Віталій Белей
16.01.2015 16:35
300,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 11:23
1678,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2015 15:30
321,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Навчання дітей у Дитячому будинку. 4
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 4
У нашому Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей соціальні педагоги щодня дарують тепло та тур…
Логопедична допомога дітям
Підтримати
Освіта та наука
Логопедична допомога дітям
Травми, страх, втрати – війна забирає в дітей не лише дитинство, а й здатність говорити. Порушення мовле…
Більше простору для технічної творчості дітей
Підтримати
Освіта та наука
Більше простору для технічної творчості дітей
Гурток технічна творчість «Авіамоделювання» є креативним за рахунок технічної складової. Діти розробляют…
Шкільне приладдя для тих, хто потребує найбільше
Підтримати
Освіта та наука
Шкільне приладдя для тих, хто потребує найбільше
Цьогоріч наша мета – зібрати 70 000 грн та забезпечити 100 дітей усім необхідним до школи. До кожного по…
Показати всі