Подаруйте крила для Іллі
Подаруйте крила для Іллі
Завершений

Подаруйте крила для Іллі

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.11.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
47200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47200,00 грн.

У 12-річного Іллі Крамаренко рідкісне генетичне та невиліковне захворювання, яке не лікується медикаментозно – екзостозна хвороба. Вона характеризується появою множинних кістково-хрящових новоутворень, які ростуть доти, доки росте сама людина. Видаляти їх лікарі радять лише у певних випадках, коли новоутворення можуть призвести до непоправних змін в організмі, інакше видалення провокує появу нових утворень.

В Іллі діагностували цю хворобу в 1-річному віці. Спочатку утворення зʼявлялися на кінцівках хлопчика, потім на його пальцях, а далі – на ребрах і навіть лопатках. Саме з-під лопаток лікарі вперше видалили нарости – тоді Іллі було 6 років, і він казав: "Це у мене росли крила, навіщо їх обрізали?..".

Після того хлопчик переніс ще 5 комплексних операцій, під час яких не лише видаляли утворення, а й корегували викривлення кісток кінцівок, встановлюючи металеві пластини. Завдяки кваліфікованому лікуванню та постійним обстеженням Ілля має можливість ходити до загальноосвітньої школи, спілкуватися з друзями і грати з ними в рухомі ігри, відвідувати парки розваг і атракціони і просто почувати себе повноцінною дитиною. Хлопчик любить тварин і надзвичайно цінує те, що може бути активним.

Наразі Ілля швидко росте, і на його кінцівках зʼявляються нові нарости, які потребують термінового хірургічного втручання разом із корекцією кісток та встановленням пластин. Хлопчику призначено декілька комплексних операцій – одна за одною з мінімальними проміжками часу між ними (1-2 тижні), їх проведуть в Інституті травматології та ортопедії у Києві. Через війну ця родина стала внутрішньо переміщеними особами, і їм дуже потрібна наша фінансова підтримка з лікуванням Іллі.

На dobro.ua ми збираємо 47 200 грн на оплату лікування хлопчика. Підтримаймо Іллю, побажаймо йому успішної операції та подаруймо йому такі крила, які принесуть йому легкість від його важкої хвороби!

Повне ім’я: Крамаренко Ілля Дмитрович, 03.11.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: екзостозна хвороба. Coxa valga antetorsa bilateralis, стан після хірургічного лікування зліва. Деформація проксимального відділу великогомілкової кістки правої гомілки по типу антекурвації та вальгуса. Згинальна установка правого колінного суглоба
ID: 8402
Підтримали
Благодійна допомога
21.11.2022 12:29
21643,00 грн.
Василь
21.11.2022 11:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2022 11:21
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2022 11:18
1000,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2022 09:58
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Здатися – означає програти
Підтримати
Здоров'я
Здатися – означає програти
Анна народилася здоровою дівчинкою, але коли крихітці виповнилося 2 тижні, вона захворіла на герпесний е…
Важкий шлях Вероніки. 4
Підтримати
Здоров'я
Важкий шлях Вероніки. 4
Про те, що маленька дівчинка важко хвора, батьки дізналися ще на 7 місяці вагітності. Лікарі виявили вро…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Показати всі