Подаруйте свято сиротам!
Подаруйте свято сиротам!

Подаруйте свято сиротам!

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.11.2018
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
15450,42 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15450,42 грн.

Знаєте, що таке "дитина з системи"? Так прийомні батьки називають дітей, які росли в інтернатах. І чим довше пробула там дитина, тим важче цей діагноз. Тим складніше потім сформувати у неї розуміння цінності сім'ї, любові й взаємопідтримки. 10 років ми підтримуємо дітей-сиріт та 10 років відмовляємо донорів допомагати дитячим будинкам. А ось допомогти прийомній сім'ї – значить дати їй ресурс взяти ще одну дитину. Замість того, щоб везти подарунки в дитячі будинки, ми запрошуємо вас підтримати фестиваль прийомних сімей "Різдвяні зустрічі".

Був собі один чоловік, котрого дуже хвилювали долі дітей-сиріт. Одного разу він прийняв рішення стати вихователем у дитячому будинку. За кілька років роботи там він зрозумів, що навіть найкращий інтернат не може виховати здорову повноцінну особистість так само успішно, як звичайна пересічна родина. Випускники інтернатної системи мають в рази менше шансів створити власну сім’ю, а їхні діти дуже часто стають новим поколінням сиріт.

Цей чоловік став прийомним батьком і заснував клуб взаємопідтримки прийомних батьків. Тоді ж він із командою однодумців вперше провів у Дніпрі фестиваль прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу "Різдвяні зустрічі". На ньому родини отримували нагороди в 10 номінаціях: "спортивна сім'я року", "артистичність року", "господарі року" тощо. Відразу ж стало ясно, як відрадно прийомним татам і мамам отримати такий зворотний зв'язок і як важливо, щоби діти почули від зовсім чужих людей: їх цінують, вручають призи та промовляють зі сцени гарячі слова подяки саме за те, що вони роблять разом із батьками, братами й сестрами, за те що вони міцна і дружна сім'я.

Нам просто не віриться, що фестиваль проходить вже вдесяте. На нього з'їжджаються до півтора сотні сімей з усієї області. Останнього разу на "Різдвяних зустрічах" побувало 409 дітей. Схема свята традиційна: спочатку майстер-класи, веселі клоуни та Дід Мороз зі Снігуронькою у фойє театру – в цей час батьки можуть поспілкуватися одне з одним, поділитися труднощами й радощами. Потім нагородження, розважальні шоу й новорічна казка.

Для проведення фестивалю потрібно чимало коштів. Солодкі подарунки для дітей обійдуться в 150 000 грн. 30 000 грн буде коштувати оплата шоу-програм. Є ще витрати на матеріали для майстер-класів, оренду приміщення та оплату вистави. Але ми дуже просимо вас допомогти зібрати гроші на солодощі та шоу-програми. Сім'ї вірять, що нам вкотре вдасться запалити вогні "Різдвяних зустрічей", а ми віримо у вас. Разом у нас все вийде!

ID: 4591
Підтримали
Благодійна допомога
02.01.2019 22:09
20,00 грн.
Благодійна допомога
02.01.2019 19:09
509,16 грн.
Благодійна допомога
01.01.2019 18:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.01.2019 12:07
509,81 грн.
Благодійна допомога
31.12.2018 22:12
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Старість (НЕ) в радість
Підтримати
Соціальна допомога
Старість (НЕ) в радість
Завдяки проєкту ми плануємо закупити 100 упаковок підгузків для наших 20 дорослих підопічних з інвалідні…
Розірвати ланцюжок насильства
Підтримати
Соціальна допомога
Розірвати ланцюжок насильства
Діти теж є постраждалими від домашнього насильства. Однак тільки одне зі 130 звернень в українські служб…
Діти, яким потрібна ваша турбота
Підтримати
Соціальна допомога
Діти, яким потрібна ваша турбота
Завдяки проєкту ми забезпечимо ГО "Запорука майбутнього" в Одесі, під опікою якої знаходиться 320 сімей,…
Показати всі