Подаруйте тепло і світло
Подаруйте тепло і світло

Подаруйте тепло і світло

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.10.2013
Львів
Завершений
Всього зібрано
5448,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5448,00 грн.

Львівському центру роботи й дозвілля для неповносправної молоді потрібна наша підтримка. Центр опікується молодими людьми з розумовими вадами: це і навчання, і роботі, і дозвілля. Але тільки коли тепло. Взимку життя у такому важливому місці завмирає: єдина пічка не в змозі обігріти кімнати центру, мерзнуть і волонтери і підопічні. Є проблеми і з освітленням. Карітас-Львів звертається до усієї країни із проханням зібрати кошти для встановлення у центрі нової системи опалення і освітлення!

Наш центр для молодих осіб з розумовими вадами був заснований благодійним фондом «Карітас-Львів» 2001 р. На початку він налічував 8 осіб, а сьогодні кількість зросла до 25. Також ми опікуємось їх батьками і рідними, адже життя з неповносправністю в Україні – це і психологічна проблема, і виклик для усієї родини.

Підопічні нашого центру - це особи, які закінчили інтернати, і після закінчення опинилися в чотирьох стінах власних осель, бо державна програма на цьому закінчується і обмежується лише пенсією. Але ці молоді люди, як і їхні однолітки, також потребують спілкування з друзями, подальшого навчання, самореалізації, праці, розширення світогляду. В нашому центрі гармонійно поєднані праця і дозвілля, проводяться заняття з бісероплетіння, ткацтва, вишивки, виготовлення листівок.


Цікаво спостерігати як людина навчається чомусь новому і в нього зростає самооцінка, що він щось може, як його поведінка покращується. Разом з підопічними і їх рідними проводимо дозвілля: наші користувачі побували на морі, в Карпатах, відвідали замки Львівщини, відвідуємо аквапарк, ковзанки, відвідуємо театр, організовуємо ярмарки своїх виробів. Якщо б не існувало нашого центру для підопічних це було б просто неможливим тому, що третину наших користувачів виховує лише мама.

Більшість молоді в Україні сьогодні мають широке коло спілкування, а наші користувачі - можуть розширювати своє коло спілкування лише завдяки нашому центру. Його функціонування для них життєво необхідне!

Приміщення нашого центру на даний момент має слабке освітлення і не має опалення. В двох кімнатах по 40 кв. м є лише одна пічка і кухня, які не нагрівають зимою приміщення достатньо. Нам доводиться мерзнути. Тому нам дуже потрібні електричні батареї! Будемо вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання, а ми згадаємо їх в своїх молитвах!

ID: 740
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
27.11.2013 17:31
2012,00 грн.
Благодійна допомога
26.11.2013 14:30
200,00 грн.
Благодійна допомога
22.11.2013 11:15
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.11.2013 09:50
1111,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 19:34
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Клуб дозвілля для літніх людей
Підтримати
Соціальна допомога
Клуб дозвілля для літніх людей
Благодійний фонд "Карітас-Київ" просить вас допомогти в організації дозвілля для людей похилого віку. На…
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Збираємо кошти на 1500 наборів продуктів харчування для родин ВПО, які евакуювалися з гарячих точок та о…
Харчування евакуйованих
Підтримати
Соціальна допомога
Харчування евакуйованих
Завдяки проєкту ми забезпечимо комплексним харчуванням евакуйованих осіб, що прибувають із Донецької обл…
Показати всі