Подарунок, який змінює долі
Подарунок, який змінює долі

Подарунок, який змінює долі

Розпочато: 19.10.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
511500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
511500,00 грн.

Цей проєкт створено та профінансовано завдяки дню народженню Світлани Панаіотіді. Світлана присвятила свій день народження добрим справам і закликала всіх своїх друзів замість подарунків відправляти благодійні внески на допомогу нашому Центру "Місто щасливих дітей".

Завдяки її внеску у нас буде змога забезпечити дітей повноцінним харчуванням впродовж майже п’яти місяців та сплатити за комунальні послуги Центру (особливо у зимовий період з дорогим опаленням) впродовж 4 місяців.

У Центрі виховуються діти, яким не дано було щастя жити з мамою і татом. Кожен малюк пережив свою трагедію, але всі вони бачили повну антисанітарію, алкогольну та наркотичну залежність батьків, психіатричні проблеми дорослих, насильство, погане харчування і навіть голодування. Завдання Центру №1 – повернути здоров'я цим дітям, щоб дати їм шанс прожити щасливе життя. І повноцінне харчування – запорука відновлення здоров’я дитини.

У Центрі діток забезпечують необхідним – харчування, проживання, навчання. Поряд з цим починається соціально-психологічна реабілітація після пережитих трагедій. Крім цього, всі дітки отримують необхідну медичну допомогу. Кожна дитина, яка потрапляє в Центр допомоги, проходить повне обстеження. Результати показують, що кожен другий малюк має хронічне захворювання і жодного з дітей не можна назвати здоровим. Захворювання опорно-рухового апарату мають 100% дітей, зниження імунної системи – 5%, хвороби серцево-судинної системи – 5%, порушення зору – 10%. За час діяльності благодійної організації "Місто щасливих дітей" були прооперовані діти з косоокістю, мікозами, грижами; діти з важкими діагнозами ВІЛ/СНІД, цукровим діабетом, карликовістю, вадою серця, туберкульозом були реабілітовані.

Це як рідна домівка для кожного з нас. Уявіть собі, якщо раптом у цій домівці вимкнуть світло та воду. А таке цілком можливо, бо "Місто щасливих дітей" не є прибутковою організацію і існує виключно завдяки допомозі небайдужих людей. Тому для нас важлива кожна гривня, аби не лишити наших дітей без тепла та світла. Сплата комунальних послуг – це невід’ємна та дуже важлива умова існування нашого Центру. Дуже важливо, щоб всі умови життя були забезпеченні. 

Ми дякуємо Світлані та всім її друзям за таку щиру та величезну допомогу! Тепер ми можемо спати спокійно! Наші діти будуть нагодовані та в теплі.

ID: 7546
Підтримали
Благодійна допомога
19.10.2021 14:47
511500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Куражна Скарбничка
Підтримати
Соціальна допомога
Куражна Скарбничка
Скарбничка проєкту «Кураж» — культурних заходів в Києві.
Допоможімо тим, кому найважче. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможімо тим, кому найважче. 2
Зараз маємо на меті придбати для 20 дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, де батьки ма…
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує передавати продуктові набори в критичні регіони. У рамках пр…
Показати всі