Подбаймо про нужденних дітей разом
Подбаймо про нужденних дітей разом

Подбаймо про нужденних дітей разом

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.07.2021
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
24543,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24543,00 грн.

Щодня ми отримуємо десятки повідомлень та дзвінків з проханням про допомогу. З проханням допомогти одягом, взуттям, іграшками, книгами, продуктами для своїх діток. Для когось це остання надія, хтось за рахунок цієї допомоги зможе повірити в добро та рухатися далі з новими силами. Спільними діями ми створимо диво – навіть невеличкий внесок зможе допомогти в цьому, і в новеньких гарненьких спортивних костюмах зможуть покрасуватися всі наші підопічні.

Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у проєкті "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні". Тисячі сімей за цей період вже отримали необхідну матеріальну та психологічну підтримку, зуміли подолати чи принаймні мінімізувати складні обставини та забезпечити гідне життя своїх дітей.

Всі ці сім‘ї, звертаючись до нас, інколи не можуть повірити, що є хтось, хто може їм допомогти, здавалося б, найпростішими речами. Інколи дуже важко слухати історії та причини, чому саме вони потребують цієї допомоги... Вони потім надовго закарбовуються у пам‘яті. Але коли ми привозимо для них такі омріяні і необхідні речі, ми розуміємо, що все це не даремно, їхні посмішки заряджають нас новими силами.

Сьогодні ми звертаємось до вас, наші дорогі благодійники, просимо допомогти підтримати дітей із сімей, що опинилися у скруті. Загалом ми плануємо надати допомогу у вигляді спортивних костюмів для 20 дітей, наших підопічних, на загальну суму 24 543 грн. 10-ро із цих діток професійно займаються у секціях Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України. Вони мають можливість безкоштовно займатися різними видами спорту, активно проводять по 4-5 тренувань на тиждень. І, звісно, для таких активних тренувань необхідні костюми якнайкращої якості, щоб вони могли витримувати щоденне прання. Тому для 10 дітей-спортсменів ми хочемо закупити більш якісну та дорожчу спортивну форму, ніж решта 10 комплектів, які не будуть використовуватися для професійних занять.

Шановні благодійники, відмовившись від зайвих розваг або витрат, можна створити радість для тих, хто в цього потребує. Дорогі благодійники, давайте не будемо лишатись осторонь проблем сімей з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самотужки подолати їх та забезпечити належне життя для своїх дітей.

ID: 7283
Підтримали
Благодійна допомога
06.08.2021 15:07
2136,94 грн.
Благодійна допомога
06.08.2021 11:56
203,92 грн.
Благодійна допомога
06.08.2021 11:43
101,96 грн.
Благодійна допомога
05.08.2021 21:49
101,96 грн.
Благодійна допомога
05.08.2021 15:59
611,77 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Підтримати
Соціальна допомога
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Клуб "Друга молодість" працює в Харкові з 2001 року. З початком військових дій, через те, що клуб розташ…
MiniMi. Благодійність для дітей
Підтримати
Соціальна допомога
MiniMi. Благодійність для дітей
Діти — наше натхнення! І саме зараз, як ніколи, їм потрібна наша підтримка та допомога. 20% відсотків з …
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Допоможіть не голодувати. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможіть не голодувати. 5
Несамовитий біг по колу – життя родин, де є важкохвора людина. Це схоже на що завгодно, але не на нормал…
Показати всі