Подбаймо про особливих дітей разом
Подбаймо про особливих дітей разом

Подбаймо про особливих дітей разом

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.12.2021
Хмельницький
Неактивий
Всього зібрано
930,0 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно
65000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Спортивні секції та гуртки для дітей сьогодні – буденне явище. Для діток – це активне дозвілля, фізичний та емоційний розвиток, соціалізація. Але, на жаль, вони доступні далеко не всім дітям. Через фінансову скруту доступ до гурткової роботи дітям із сімей, що потрапили в складні життєві ситуації, багатодітним сім'ям та тим, хто виховує дитину з інвалідністю, обмежений. І це доволі прикро, адже серед них є багато талановитих…

Наша організація БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" має на меті змінювати на краще життя таких дітей і робити так, аби вони могли займатися улюбленою справою і ставали від цього щасливішими.

Насправді сім'ї, які знаходять за межею бідності і не можуть забезпечити базових потреб дітей, особливо продуктами, менше всього дбають про їх творчий розвиток. Особливо коли сім'я виховує дитину з інвалідністю, і всі кошти йдуть на реабілітацію чи на лікування, то тут не до особистісного розвитку і не до розвитку талантів. 

Для таких діток ми створили платформу навчально-розвивальних та інтеграційних занять – творчий осередок "Art-Prostir Карітас", де вони можуть безкоштовно розвивати свої таланти. Наше завдання – підтримати та розвивати творчі здібності дітей з кризових сімей, давши їм при цьому відчути себе повноцінними, впевненими в собі та у своїх силах. Особливу увагу ми приділяємо діткам з особливостями розвитку та активно залучаємо їх до роботи гуртків. Вони відвідують танцювальну студію, студію декоративно-прикладного мистецтва, медіакультури тощо, активно займаються дзюдо.

На сьогодні у секціях і гуртках у нас займається більше ста дітей, тому постало запитання про розширення простору для проведення занять. Приміщення у нас є, але нам необхідно дообладнати санвузли для дітей з особливостями розвитку та інвалідністю та закупити необхідний інвентар для гурткової роботи та занять дзюдо, а саме: килимове покриття, станки для занять хореографії, дзеркала та меблі (шафи для роздягання, лавки тощо).

Підтримайте цих дітей, бо, крім нас, їм немає звідки чекати допомоги! Повірте в них, і вони зможуть показати свої таланти!

ID: 7650

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Проєкт призупинено

Підтримали
Уляна Бичишин
12.02.2022 05:51
10,00 грн.
Благодійна допомога
08.02.2022 15:50
500,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2022 16:05
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2022 06:52
50,00 грн.
Уляна Бичишин
12.01.2022 05:54
10,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Показати всі