Пораненим бійцям – гідні умови лікування-2
Пораненим бійцям – гідні умови лікування-2
Завершений

Пораненим бійцям – гідні умови лікування-2

Проект здійснює
Розпочато: 08.04.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
97309,60 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
97309,60 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ще декілька місяців тому важкопоранених солдатів, які знаходяться у стані коми, ніде було лікувати. Ми вирішили змінити це. Всього за кілька місяців важкої роботи та завдяки величезній підтримці благодійників та волонтерів ми майже створили перше в країні спеціалізоване відділення інтенсивної терапії для важкопоранених солдатів в стані коми на базі Головного військового клінічного госпиталю. Залишилось кілька важливих кроків.

Наші захисники лежали непритомні в непристосованих і давно не ремонтованих приміщеннях військових шпиталів. Вони захищали країну, а стали найбільш беззахисними. Проте настав час змін. Ми збираємо 101 063 грн на спеціалізовані меблі в маніпуляційному кабінеті відділення та на меблі і витратні матеріали в кімнаті відпочинку для родичів солдатів. У відділенні обов’язково має бути маніпуляційна кімната. Саме в цьому приміщенні проводяться життєво необхідні для пацієнтів процедури. У кабінеті має бути стерильно чисто, тому медичні меблі в такому приміщенні щоденно обробляються спеціальними розчинами, а матеріал, з яких зроблені меблі, повинен мати особливі характеристики. Ми знайшли сертифікованих постачальників таких меблів з Києва та Львова. Вони зможуть виконати наше замовлення. І чим швидше ми зберемо необхідну суму, тим швидше відділення відкриється. Залишилося 2-3 тижні роботи.

Ремонтуючи старі приміщення шпиталю для майбутнього відділення, ми консультувалися із досвідченими фахівцями з паліативної допомоги. Вони змогли надати нам безцінні поради щодо різних нюансів лікування таких пацієнтів. Тож зараз наша головна мета – створити відділення, у якому хлопці зможуть вийти із стану коми, зможуть прокинутися та пройти реабілітацію. Ми не хочемо роками просто штучно підтримувати їхнє життя, ми хочемо повернути їх до сімей. Ми хочемо боротися за кожен їхній новий самостійний подих та крок.

Ми створюємо не просто палати із моніторами та апаратами штучного дихання. Ми створюємо умови для пацієнтів та їхніх родичів. У палатах відділення лунатиме музика, бо ми впевнені, що пацієнти у стані коми здатні чути все, що відбувається навколо. На стінах висітимуть картини, бо ми хочемо, щоб хлопці після виходу із коми побачили навколо себе не тільки трубки і білі халати, а побачили красу. Ми хочемо, щоб родичам, які щоденно слідкують та опікуються своїми хлопцями, було де перепочити. Зараз їм нема де поїсти, нема де посидіти, у них немає нічого, окрім болю та часу, що невимовно довго тягнеться кожен день, не приносячи аж ніяких зрушень у стані їх рідних. Ми хочемо, щоби хлопцями займалися висококваліфіковані фахівці, які пройдуть спеціальне навчання по лікуванню та догляду за особливими пацієнтами.

Ми хочемо бути готовим зустріти своїх героїв.

Ми назвали цей проект "Гідність", бо саме гідного відношення та лікування заслуговують наші хлопці. Тут немає жодних "але" або "ні". Ми маємо зробити все можливе заради того, щоб повернути їх у свідомість та повернути їх до повноцінного життя. Давайте повернемо героїв разом!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Українська Біржа Благодійності
07.10.2015 16:55
0,60 грн.
Благодійна допомога
07.10.2015 16:26
640,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2015 14:40
20,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2015 13:07
20,00 грн.
Благодійна допомога
06.10.2015 21:48
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Нелегка боротьба Аріани. 2
Підтримати
Здоров'я
Нелегка боротьба Аріани. 2
Аріана систематично проходить лікування в клініці лікаря Берсєнєва, де отримує професійний огляд та прох…
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Юркові потрібна наша допомога. 3
Підтримати
Здоров'я
Юркові потрібна наша допомога. 3
Зараз хлопчик знову в лікарняній палаті – проходить обстеження і чекає рішення консиліуму лікарів. Таке …
Діана хоче бігати!
Підтримати
Здоров'я
Діана хоче бігати!
Після важких пологів лікарі діагностували в крихітки жовтяницю і відмирання клітин мозку, причиною якого…
Показати всі