Порятунок для рятівниці
Порятунок для рятівниці
Завершений

Порятунок для рятівниці

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.07.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
7320,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7320,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Важко уявити, що в житті цієї усміхненої блакитноокої жінки є місце для болю та страждань. Ірина – інвалід дитинства із вродженим вивихом кульшового суглоба. Через неправильно встановлений діагноз Ірина не змогла отримати правильного лікування, і в 27 років вона практично самостійно не ходила. У 1992 їй зробили операцію, і вона змогла ходити з допомогою палички, але в 2011 її стан погіршився, і їй замінили весь кульшовий суглоб на штучний. Тепер щоб ходити, Ірина потрібно дороге відновлення. Допоможемо цій жінці встати на ноги!

Через невірно вставлений у дитинстві діагноз Ірина не отримала належного лікування, і тому в 27 років настав той день, коли вона просто не змогла ходити. Тоді єнакіївські медики зробили дівчині дуже складну операцію на хворому суглобі, після якої вона змогла встати на ноги: спочатку вона ходила кульгаючи, а потім за допомогою палички. Протягом 20 років свого життя Ірина відчувала себе повноцінною людиною: будучи заступником голови трьох громадських організацій м. Донецька, вона активно займалася громадською роботою, надаючи допомогу людям з обмеженими можливостями. Але два роки тому прооперований суглоб остаточно вийшов з ладу, і жінці довелося сісти в інвалідний візок. Однак, незважаючи на фізичні обмеження, ця сильна жінка намагається жити повноцінним життям і робити вчинки, гідні Людини з великої літери.

Влітку минулого року на очах у здорових, але розгублених від несподіванки людей, вона врятувала маленьку дівчинку, яка залишилася на березі без нагляду батьків і пішла під воду. За словами очевидців, Ірина схопилася зі свого інвалідного візка, скинула взуття, мастерку і стрибнула в озеро. Буквально через мить вона виринула з дитиною на руках. Так маленька луганчанка Оля народилася вдруге, а Ірина здійснила подвиг, гідний справжньої людини. Однак сьогодні Ірина сама потребує конкретної допомоги!

Наприкінці 2011 року стан її здоров'я різко погіршився, і Ірині знову довелося звернутися за допомогою до хірурга-травматолога. Після обстеження лікар з багаторічним досвідом роботи сказав, що «підштопати» суглоб ще можна, і в цьому випадку вона зможе самостійно пересуватися, але не більше 2-2,5 років. За словами медика, за даних обставин найбільш вірним рішенням стала б заміна хворого суглоба на штучний, більш того, необхідно міняти не лише сам суглоб, але і кульшову западину, яка є суглобовою ямкою кульшового суглоба. У квітні 2014 фахівцями Центру ендопротезування, хірургії та реабілітації Київської Міської клінічної лікарні №12 жінці була проведена операція з моделювання та ендопротезування правого кульшового суглоба з подальшим гіпсування ноги і нижньої частини тулуба.

Однак попереду в Ірини – довгий, хворобливий і вартісний шлях післяопераційного відновлення – лікування в спеціалізованих медичних центрах, розробка прооперованого суглоба. Тільки після цього вона зможе зробити перші самостійні кроки... Але для цього потрібно зібрати 17 320 грн для купівлі спеціального багатофункціонального ліжка з електроприводом OSD-91 V, а також для проходження курсу реабілітації в медичному центрі. Але в Ірини немає таких грошей, і вся її надія – на небайдужих людей, на Вас!

Ірина Яскевич – дуже життєрадісна та активна людина. Головна якість цієї жінки – ніколи не втрачати впевненості в тому, що все буде добре! І наша з вами підтримка дозволить Ірині ще більш впевнено йти дорогою життя та жити, допомагаючи іншим!

 

ПІБ: Яскевич Ірина Михайлівна, 09.07.1965 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: правобічний диспластический коктроартроз 4 ступеня. Стан після проксимальної коригуючої остеотомії стегна по Ілізарову НФ-4 ступеня

ID: 1001
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
06.08.2014 03:03
571,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 23:36
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 17:45
5000,00 грн.
Анна Погребна
04.08.2014 18:03
10,00 грн.
Благодійна допомога
04.08.2014 14:29
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Діти в "ОХМАТДИТі" потребують допомоги
Підтримати
Здоров'я
Діти в "ОХМАТДИТі" потребують допомоги
Мета проєкту – придбати в "ОХМАТДИТ" сучасну систему капсульної ендоскопії SC100 для для діагностики зап…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Незламна мама
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама
"Фонд Маша" разом із українським брендом гаджетів Gelius та з ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з…
Показати всі