Порятунок для рятівниці
Порятунок для рятівниці
Завершений

Порятунок для рятівниці

Проект здійснює
Розпочато: 08.07.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
7320,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7320,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Важко уявити, що в житті цієї усміхненої блакитноокої жінки є місце для болю та страждань. Ірина – інвалід дитинства із вродженим вивихом кульшового суглоба. Через неправильно встановлений діагноз Ірина не змогла отримати правильного лікування, і в 27 років вона практично самостійно не ходила. У 1992 їй зробили операцію, і вона змогла ходити з допомогою палички, але в 2011 її стан погіршився, і їй замінили весь кульшовий суглоб на штучний. Тепер щоб ходити, Ірина потрібно дороге відновлення. Допоможемо цій жінці встати на ноги!

Через невірно вставлений у дитинстві діагноз Ірина не отримала належного лікування, і тому в 27 років настав той день, коли вона просто не змогла ходити. Тоді єнакіївські медики зробили дівчині дуже складну операцію на хворому суглобі, після якої вона змогла встати на ноги: спочатку вона ходила кульгаючи, а потім за допомогою палички. Протягом 20 років свого життя Ірина відчувала себе повноцінною людиною: будучи заступником голови трьох громадських організацій м. Донецька, вона активно займалася громадською роботою, надаючи допомогу людям з обмеженими можливостями. Але два роки тому прооперований суглоб остаточно вийшов з ладу, і жінці довелося сісти в інвалідний візок. Однак, незважаючи на фізичні обмеження, ця сильна жінка намагається жити повноцінним життям і робити вчинки, гідні Людини з великої літери.

Влітку минулого року на очах у здорових, але розгублених від несподіванки людей, вона врятувала маленьку дівчинку, яка залишилася на березі без нагляду батьків і пішла під воду. За словами очевидців, Ірина схопилася зі свого інвалідного візка, скинула взуття, мастерку і стрибнула в озеро. Буквально через мить вона виринула з дитиною на руках. Так маленька луганчанка Оля народилася вдруге, а Ірина здійснила подвиг, гідний справжньої людини. Однак сьогодні Ірина сама потребує конкретної допомоги!

Наприкінці 2011 року стан її здоров'я різко погіршився, і Ірині знову довелося звернутися за допомогою до хірурга-травматолога. Після обстеження лікар з багаторічним досвідом роботи сказав, що «підштопати» суглоб ще можна, і в цьому випадку вона зможе самостійно пересуватися, але не більше 2-2,5 років. За словами медика, за даних обставин найбільш вірним рішенням стала б заміна хворого суглоба на штучний, більш того, необхідно міняти не лише сам суглоб, але і кульшову западину, яка є суглобовою ямкою кульшового суглоба. У квітні 2014 фахівцями Центру ендопротезування, хірургії та реабілітації Київської Міської клінічної лікарні №12 жінці була проведена операція з моделювання та ендопротезування правого кульшового суглоба з подальшим гіпсування ноги і нижньої частини тулуба.

Однак попереду в Ірини – довгий, хворобливий і вартісний шлях післяопераційного відновлення – лікування в спеціалізованих медичних центрах, розробка прооперованого суглоба. Тільки після цього вона зможе зробити перші самостійні кроки... Але для цього потрібно зібрати 17 320 грн для купівлі спеціального багатофункціонального ліжка з електроприводом OSD-91 V, а також для проходження курсу реабілітації в медичному центрі. Але в Ірини немає таких грошей, і вся її надія – на небайдужих людей, на Вас!

Ірина Яскевич – дуже життєрадісна та активна людина. Головна якість цієї жінки – ніколи не втрачати впевненості в тому, що все буде добре! І наша з вами підтримка дозволить Ірині ще більш впевнено йти дорогою життя та жити, допомагаючи іншим!

 

ПІБ: Яскевич Ірина Михайлівна, 09.07.1965 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: правобічний диспластический коктроартроз 4 ступеня. Стан після проксимальної коригуючої остеотомії стегна по Ілізарову НФ-4 ступеня

ID: 1001
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
06.08.2014 03:03
571,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 23:36
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2014 17:45
5000,00 грн.
Анна Погребна
04.08.2014 18:03
10,00 грн.
Благодійна допомога
04.08.2014 14:29
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Мама двох дітей потребує лікування від раку
Підтримати
Здоров'я
Мама двох дітей потребує лікування від раку
У родині Сереженко з Дніпропетровської області склалася важка ситуація. У Лілії – мами двох дивовижних д…
Hearts Charity Evening 2020
Підтримати
Здоров'я
Hearts Charity Evening 2020
HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вон…
Все буде добре. 2021
Підтримати
Здоров'я
Все буде добре. 2021
Катюші цього року виповнюється десять рочків і всі ці роки, практично від самого її народження, сім'я на…
Допомогти Ані, щоб вона допомагала дітям!
Підтримати
Здоров'я
Допомогти Ані, щоб вона допомагала дітям!
Онкологічний діагноз вирішив скоригувати плани Ані Мельник. Аня обожнює тварин, навчається у виші, мріє …
Показати всі