Повернемо дітям щасливе дитинство!
Повернемо дітям щасливе дитинство!

Повернемо дітям щасливе дитинство!

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.04.2022
Львівська обл.
Активний
Залишилось зібрати
426654,73 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
434000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Усі ми родом з дитинства. Фраза досить заяложена, але вона доволі влучно відображає реальність – практично кожен із нас з тремтливою ностальгією згадує місця, де він дорослішав. На жаль, через війну в Україні багато дітей позбавлені можливості гратися на подвір'ї власного будинку чи в дитячих розважальних центрах.

Західні частини України стали прихистком для сотень тисяч українців, а саме літніх людей, жінок та дітей. Задовольняючи базові потреби внутрішньо переміщених осіб (харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг тощо), ми зовсім забуваємо про потреби дітей, в яких війна вкрала справжнє дитинство.

Із перших днів війни БФ "Карітас СДЄ" у Дрогобичі (Львівська область) прихистив десятки дітей, які на собі відчули жахи війни. Наразі у будинку площею 90,2 мпроживає 50 дітей із Києва, Бородянки, Запоріжжя і Харкова віком від 2 до 16 років. Проте в домі відсутній спеціально облаштований простір для дітей, де вони могли б гратися з волонтерами-аніматорами, поруч із будинком також немає ігрового майданчика.

Тому в рамках цього проекту ми плануємо провести ремонтні роботи в наявному приміщенні, закупити дитячі іграшки та інвентар, а також облаштувати ігровий майданчик на відкритому просторі, закупивши для цього гойдалку, ігровий дитячий майданчик для вулиці, пісочницю та 4 лавки. Ми вже знайшли майстрів для проведення ремонтних робіт, проте нам потрібна ваша фінансова підтримка.

Коли діти не мають можливості гратися самостійно, вони не здатні навчитися контролювати своє життя. Дорослі можуть думати, що захищають їх, але насправді вони зменшують їх відчуття радості та самоконтролю. Діти навіть не можуть самостійно визначити, що їм подобається, а що ні. Відповідно підвищується ймовірність, що у майбутньому вони будуть страждати від неспокою, депресії та інших психічних розладів. І, навпаки, діти, які багато часу присвячують активним іграм на відкритому повітрі чи в спеціально облаштованих ігрових кімнатах, виростають більш впевненими у собі, зі здоровою психікою та сформованими навичками соціалізації. Окрім того, дитячі майданчики – це перше місце, де дитина навчається соціальної взаємодії з однолітками, розвиває словниковий запас, майстерність працювати у команді, вести переговори та досягати компромісів. Навіть в умовах війни.

Наші фахівці проаналізували, які ігри на відкритому повітрі впливають на мозок дітей. Виявилося, що "багато фундаментальних завдань, які діти повинні виконувати (такі, як дослідження, прийняття ризику, розвиток дрібної та великої моторики та засвоєння величезної кількості базових знань) може бути найбільш ефективно засвоєно, граючись на відкритому просторі". 

Отже, в Україні є Люди, здатні створити безпечне, цікаве та гармонійне середовище для всебічного розвитку дітей, які постраждали внаслідок війни, що вплине на формування здорового суспільства. Це дає надію!

Повернімо дітям щасливе дитинство разом!

ID: 8055

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
25.05.2022 11:08
1014,29 грн.
Благодійна допомога
20.05.2022 09:45
507,14 грн.
Благодійна допомога
13.05.2022 15:23
507,14 грн.
Благодійна допомога
10.05.2022 20:18
48,65 грн.
Благодійна допомога
09.05.2022 10:06
3037,88 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Меблі для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Меблі для стареньких
В часи, коли нелегко, мабуть, усім, поряд із нами є люди, яким сьогодні набагато важче. Мова йде про тих…
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проект присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Харків. Їжа для стареньких під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для стареньких під час війни
Ми збираємо кошти на базові продуктові набори для 125 стареньких із Харкова, що дозволять 1-2 самотнім л…
Підтримай дім, який став прихистком для сиріт
Підтримати
Соціальна допомога
Підтримай дім, який став прихистком для сиріт
Завдяки цьому проекту ми зможемо оплатити комунальні рахунки Центру допомоги дітям "Місто щасливих дітей…
Показати всі