Повернемо дітям щасливе дитинство!
Повернемо дітям щасливе дитинство!

Повернемо дітям щасливе дитинство!

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.04.2022
Львівська обл.
Активний
Залишилось зібрати
424288,68 грн.
Зібрано у відсотках
2%
Потрібно зібрати
434000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Усі ми родом з дитинства. Фраза досить заяложена, але вона доволі влучно відображає реальність – практично кожен із нас з тремтливою ностальгією згадує місця, де він дорослішав. На жаль, через війну в Україні багато дітей позбавлені можливості гратися на подвір'ї власного будинку чи в дитячих розважальних центрах.

Західні частини України стали прихистком для сотень тисяч українців, а саме літніх людей, жінок та дітей. Задовольняючи базові потреби внутрішньо переміщених осіб (харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг тощо), ми зовсім забуваємо про потреби дітей, в яких війна вкрала справжнє дитинство.

Із перших днів війни БФ "Карітас СДЄ" у Дрогобичі (Львівська область) прихистив десятки дітей, які на собі відчули жахи війни. Наразі у будинку площею 90,2 мпроживає 50 дітей із Києва, Бородянки, Запоріжжя і Харкова віком від 2 до 16 років. Проте в домі відсутній спеціально облаштований простір для дітей, де вони могли б гратися з волонтерами-аніматорами, поруч із будинком також немає ігрового майданчика.

Тому в рамках цього проєкту ми плануємо провести ремонтні роботи в наявному приміщенні, закупити дитячі іграшки та інвентар, а також облаштувати ігровий майданчик на відкритому просторі, закупивши для цього гойдалку, ігровий дитячий майданчик для вулиці, пісочницю та 4 лавки. Ми вже знайшли майстрів для проведення ремонтних робіт, проте нам потрібна ваша фінансова підтримка.

Коли діти не мають можливості гратися самостійно, вони не здатні навчитися контролювати своє життя. Дорослі можуть думати, що захищають їх, але насправді вони зменшують їх відчуття радості та самоконтролю. Діти навіть не можуть самостійно визначити, що їм подобається, а що ні. Відповідно підвищується ймовірність, що у майбутньому вони будуть страждати від неспокою, депресії та інших психічних розладів. І, навпаки, діти, які багато часу присвячують активним іграм на відкритому повітрі чи в спеціально облаштованих ігрових кімнатах, виростають більш впевненими у собі, зі здоровою психікою та сформованими навичками соціалізації. Окрім того, дитячі майданчики – це перше місце, де дитина навчається соціальної взаємодії з однолітками, розвиває словниковий запас, майстерність працювати у команді, вести переговори та досягати компромісів. Навіть в умовах війни.

Наші фахівці проаналізували, які ігри на відкритому повітрі впливають на мозок дітей. Виявилося, що "багато фундаментальних завдань, які діти повинні виконувати (такі, як дослідження, прийняття ризику, розвиток дрібної та великої моторики та засвоєння величезної кількості базових знань) може бути найбільш ефективно засвоєно, граючись на відкритому просторі". 

Отже, в Україні є Люди, здатні створити безпечне, цікаве та гармонійне середовище для всебічного розвитку дітей, які постраждали внаслідок війни, що вплине на формування здорового суспільства. Це дає надію!

Повернімо дітям щасливе дитинство разом!

ID: 8055

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Уляна Бичишин
29.11.2022 06:53
10,00 грн.
Благодійна допомога
03.11.2022 12:17
250,00 грн.
Уляна Бичишин
29.10.2022 07:55
10,00 грн.
Благодійна допомога
13.10.2022 08:34
100,00 грн.
Уляна Бичишин
29.09.2022 07:57
10,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Комфортне житло для переселенців
Підтримати
Соціальна допомога
Комфортне житло для переселенців
LEO STATES – це благодійний проєкт, що створено з метою підтримки вимушених переселенців, біженців, укра…
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
Підтримати
Соціальна допомога
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
У рамках цього проєкту ми зможемо здійснити ремонт вантажного автомобілю, завдяки якому швидко доставляє…
Харківська область. Підготовка до зими для ВПО. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Харківська область. Підготовка до зими для ВПО. 2
Маємо на меті забезпечити 250 родин ВПО на Харківщині базовими наборами засобів, що допоможуть перезимув…
Тепло для великої родини
Підтримати
Соціальна допомога
Тепло для великої родини
11 діточок виховуються зараз у патронатній родині Олени Шафран. Напередодні важкої зими будинок потребує…
Показати всі