Поверніть малюкам рідну маму
Поверніть малюкам рідну маму
Завершений

Поверніть малюкам рідну маму

Проект здійснює
Розпочато: 19.09.2014
Полтава
Завершений
Всього зібрано
53218,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
53218,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Молода гарна мама двох діток у 26 років пізнала ціну життя, коли відразу після народження другої дитини їй поставили діагноз – рак молочної залози 3 ступеня. Після цих слів все в житті змарніло і перша думка молодої мами – "Господи, що буде з моїми малюками?". Лікар привела до тями непритомну Олену і дала настанову "Боротися!". І ось уже півроку молода мама бореться з раком. Але це потребує дорогих ліків – дуже дорогих! Лише разом ми зможемо їй допомогти!

Ця хвороба відібрала у її донечки не тільки молоко, тепер вона може відібрати і маму 11-місячної Оксанки і2-річного Ярослава. Ви в змозі не допустити цього, не будьте байдужими до долі двох малюків. Для продовження боротьби за життя молодій мамі потрібні дорогі ліки. 

Олена вже пройшла 4 важкі хіміотерапії, перенесла складну операцію, проходить променеву терапію. Лікарі кажуть, що коли HER2 в ракових клітинах позитивний, то пухлини є швидко зростаючими, це високоагресивна форма раку, і життєво необхідне проведення терапії препаратом "Герцептин". Саме ці ліки не дадуть раковим клітинам рости далі. Тобто шанс врятувати життя молодої мами – це 11 флаконів "Герцептин" (доза 440мг). Але лікування ним вимагає великих коштів, одна ампула (440мг) коштує дуже дорого, Олені показано 16 крапельниць протягом року, кожні три тижні. Малюки Олени занадто маленькі, ще навіть не вміють говорити, щоб самостійно просити всіх людей допомогти врятувати їхню маму, тому ми просимо за них! Допоможіть зібрати кошти хоч на кілька ампул, 5 вже куплено і прокапано. За півроку лікування у родини пішли всі кошти, навіть продали майно, тепер залишилася одна надія на чуйні і добрі серця небайдужих людей.

Подаруйте молодій мамі радість продовжувати виховувати дітей, адже вся радість материнства Олени була засмучена цією хворобою, всі найважливіші моменти – перші кроки донечки, перші слова синочка, молода мама пропускає, так як постійно знаходиться в лікарнях – то на хіміотерапії, то на операції, то на променевій терапії. Таким маленьким діткам не пояснити куди йде мама, чому вона не може бути з ними і вчити їх усьому, вони ще дуже маленькі і нічого не розуміють, але вже відчувають, що з мамою біда, адже кожен раз коли мама йде в лікарню, вони плачуть і бояться що мама піде назавжди і не повернеться.

Просимо всіх небайдужих людей не допустити цього, не дати страшній хворобі зробити малюків сиротами, допомогти повернути дітям здорову маму. Подаруйте малюкам щастя рости в повноцінній сім'ї з рідною мамою, яка не образить, захистить і присвятить все життя для того, щоб її діточки росли щасливими.

Сьогодні мрія Олени – подарувати не лише життя своїм малюкам, а й любов, адже немає нічого світлішого і важливішого для дитини, ніж любов матері. Допоможіть, не залишайтеся байдужими до горя цієї сім'ї! Рятуючи молоду красиву дівчину, Ви також рятуєте долі її малюків – 2-річного Ярославчика та 11-місячної Оксанки. Не дайте цим дітям дізнатися, що таке сирітство і все дитинство плакати за рідною матусею, яка вже не зможе повернутися і обійняти своїх рідних малюків. На медикаменти необхідно зібрати 312 000 грн на 11 ампул "Герцептину" (трастузумаб) доза 440 мг.

Давайте допоможемо Олені побороти хворобу і повернутись до своїх діток.


ПІБ: Стрельник Олена Володимирівна, 15.05.1987 р.

Місто: Полтава

Діагноз: рак молочної залози

ID: 1096
Підтримали
Благодійна допомога
18.11.2014 16:21
48464,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2014 20:06
2,00 грн.
Ганна Подгурська
15.11.2014 17:36
60,00 грн.
Благодійна допомога
14.11.2014 21:32
16,00 грн.
Благодійна допомога
14.11.2014 15:45
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ти тільки дихай
Підтримати
Здоров'я
Ти тільки дихай
Апарат ШВЛ є унікальним реанімаційним апаратом штучної вентиляції легенів, який необхідний для підтримки…
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
Підтримати
Здоров'я
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
«І все було б нічого, але в 7 років, - розповідає Ельвіра, - перед тим, як йти в перший клас, у мене ста…
Сумна казка Злати
Підтримати
Здоров'я
Сумна казка Злати
Коли Златі було три роки, мама звернулася за допомогою в приватну клініку. Професійний невролог розробив…
Хлопчик сподівається на допомогу та підтримку. 2
Підтримати
Здоров'я
Хлопчик сподівається на допомогу та підтримку. 2
Продовжується боротьба Сашка Войтовича за своє життя. Діагноз у хлопця – важка набута апластична анемія.…
Показати всі