Право на чисту воду
Право на чисту воду

Право на чисту воду

Проект здійснює
Розпочато: 21.06.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
5520,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5520,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У Київському СІЗО зараз близько 3 тисяч в’язнів, близько 40 – неповнолітні. Разом із матір’ю там зараз перебуває немовля віком 7 місяців, і ще 3 дитини мають народитися найближчим часом. Усі затримані п’ють воду просто з крану – жовту, брудну, небезпечну. У березні Карітас придбав для неповнолітніх та вагітних фільтри-глечики для води. Однак, у червні всі картриджі свій ресурс вичерпають. Просимо вашої допомоги і підтримки у збиранні грошей для купівлі нових картриджів.

 

Вода з кранів в Лук’янівському слідчому ізоляторі м. Києва має тьмяно-жовтий відтінок. Ця вода не лише несмачна, а й вкрай брудна. Люди на волі користуються бюветами, фільтрами або купують джерельну воду. Така можливість у неповнолітніх арештантів відсутня, тому здебільшого хлопці кип'ятять воду або п'ють просто з крану. Також у СІЗО утримуються й вагітні жінки, і матері з маленькими дітьми – вони також мають пити чисту воду! Це – люди, провину яких ще не доведено, за що ж їх карати і «вбивати» їхнє здоров’я небезпечною гидкою водою?

Дякуючи пожертвам людей, у березні 2013 року ми купили для 8 «неповнолітніх» камер Київського СІЗО 8 фільтр-глеків "Бар'єр-4" з картриджами, ці фільтри гарно очищують воду і недорогі. Однак вже на початку червня картриджі вичерпають свій ресурс. Влітку якість води гіршає, тому необхідна частіша заміна картриджів. Ми маємо надію забезпечити 9 камер з неповнолітніми та 1 камеру для жінок-матерів на літо-осінь десятьма картриджами кожну.

Карітас-Київ має величезний досвід допомоги людям, які перебувають у місцях позбавлення волі. Особливий наголос ставиться на допомогу ув’язненим жінкам та їхнім дітям, які народжені в місцях позбавлення волі.

З огляду на демографічну яму середини 90-х років з’являється хибне уявлення про зменшення підліткової злочинності. Але це не заслуга гуманних судів чи впровадження елементів ювенальної юстиції. Просто багато дітей не мали шансу народитися з огляду на величезну кількість абортів. За даними Державної пенітенціарної служби України на 1 травня 2013 року у 8 виховних колоніях для неповнолітніх перебуває 1169 осіб. Трохи більше 600 неповнолітніх знаходяться у слідчих установах. Їхнє перебування в ізоляції є трохи кращим і легшим. Проте головний чинник збереження здоров’я – чиста вода – досі ігнорується! Це те ж саме що годувати затриманих їжею для тварин або не давати дихати чистим повітрям – п’є ж собака з калюжі – і нічого! Так надалі тривати не може. Подаруйте дітям, вагітним жінкам та матерям, що годують з Київського СІЗО чисту воду!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
21.08.2013 18:28
3293,00 грн.
Анонімна допомога
21.08.2013 14:38
200,00 грн.
Анонімна допомога
17.08.2013 12:11
30,00 грн.
Ніна Прилучна
15.08.2013 22:49
50,00 грн.
Анонімна допомога
15.08.2013 21:17
25,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Яскраві будні для малих мрійників. 2
Благодійний Фонд "Ти–Ангел" організовує на базі міжрегіонального центру соціально-психологічної реабіліт…
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуй ізольованого
Тепер для мільйонів людей пандемія коронавірусу стала величезною проблемою продовольчої небезпеки.
Підтримати
Соціальна допомога
Щасливі діти
Велика родина ТЮСО долучається до чергової акції Української біржі благодійності для збору коштів дітям-…
Підтримати
Соціальна допомога
Для сиріт у прифронтову зону
Робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування у "сірій зоні", з дітьми, які,…
Показати всі