Право на вільний рух. 2
Право на вільний рух. 2
Активний

Право на вільний рух. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.02.2025
Запоріжжя
Активний
Залишилось зібрати
22430,00 грн.
Зібрано у відсотках
8%
Потрібно зібрати
24540,00 грн.

Передчасне народження спричинило у Марійки розвиток дитячого церебрального паралічу. Відтоді вона щодня бореться за вільний рух та життя без болю.

Зараз Марійці тринадцять років. Вона не ходить та може сидіти лише з підтримкою. Проте із задоволенням навчається та з нетерпінням чекає на свою вчительку. Дівчинка майже не розмовляє, але активно спілкується жестами. Тому дуже важливо, щоб її пальчики не стискалися в кулак, а ручки залишалися рухливими. Це допомагає їй виконувати завдання, малювати та висловлювати свої думки.

Через ДЦП Марійка страждає від спастики – неконтрольованого напруження м’язів, яке спричиняє біль. Масажі та лікувальна фізкультура значно покращують її стан, знижують м’язовий тонус та роблять рухи вільнішими. Масажі Марійці робить її сестра Дар’я – студентка медичного університету. Так сестри підтримують одна одну: Дар’я здобуває практичний досвід реабілітолога, а Марійка почувається краще.

Щоб зменшити спастику та біль, Марійці необхідно декілька разів на рік проходити курси реабілітації. Ми прагнемо зібрати кошти на один із таких курсів у клініці Козявкіна. У більш-менш спокійному Трускавці вона зможе відновитися не лише фізично, а й психологічно. Адже через вибухи та постійні сирени в Запоріжжі дівчинка постійно збуджена.

Разом ми можемо покращити життя Марійки – допомогти їй жити без болю та тривоги!

Повне ім’я: Ківнюк Марія Юріївна, 15.06.2011 р.
Місто: Запоріжжя
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, ЗПМР
ID: 9996

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
13.03.2025 16:51
370,00 грн.
Charlie Chaplin
06.03.2025 22:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.03.2025 21:58
170,00 грн.
Максим Де
04.03.2025 22:39
250,00 грн.
Благодійна допомога
27.02.2025 12:25
500,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Підтримати
Здоров'я
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Завдяки проєкту ми закупимо електрокардіограф, медичну кушетку та холодильник для зберігання медикаменті…
Маленький герой Давід потребує підтримки!
Підтримати
Здоров'я
Маленький герой Давід потребує підтримки!
Давід, 7-річний хлопчик із ДЦП, щодня бореться за самостійність. Завдяки реабілітації він робить перші к…
Здоров’я дітей-сиріт
Підтримати
Здоров'я
Здоров’я дітей-сиріт
Діти, які були вилучені з сім’ї через загрозу їх життю та здоров’ю, знаходяться у стані психологічної та…
Герої без болю
Підтримати
Здоров'я
Герої без болю
Центр UNBROKEN спільно з благодійною платформою dobro.ua ініціювали проєкт "Герої без болю", аби полегши…
Показати всі