Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6
Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6

Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.04.2024
Київ
Завершений
Всього зібрано
39919,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39919,00 грн.

Зима може бути особливо важкою порою року для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У цей час року багато хто стикається з додатковими труднощами та проблемами, пов'язаними з холодом, нестачею грошей, а також з необхідністю піклуватися про дітей та літніх членів сім'ї. Нестача коштів може спричинити неможливість купити достатню кількість їжі, оплатити комунальні послуги, купити теплий одяг, взуття та інші необхідні речі. Це може спричинити стрес, тривогу та почуття безпорадності як у батьків, так і у дітей. Для сімей, які перебувають у важких життєвих обставинах, зима може стати справжнім випробуванням.

 Міні-притулок для сімей взимку стає особливо важливим, тому що в цю пору року багато хто потребує додаткової підтримки. У нашому міні-притулку в місті Києві 15 осіб (молоді люди без сім'ї, батьки та діти), які залишилися без житла, можуть отримати притулок, дах над головою і забезпечення основних потреб, в тому числі продовольчих, соціальних, психологічних і транспортних потреб. Також в нас вони можуть ділитися своїми переживаннями, вчитися одне в одного та знаходити нові вирішення проблем. Це допомагає розширити кругозір та розвинути адаптивні навички. Відчуття приналежності до групи допомагає впоратися зі стресом, отримати емоційну підтримку та зміцнити зв'язки з іншими людьми. Відчуття спільності має значення у важкі моменти життя. Коли людина почувається частиною спільноти, вона стає більш впевненою і здатною протистояти труднощам.

Завдяки Вашій підтримці проєкту «Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6» ми зможемо забезпечити наших підопічних базовими потребами, а також оплатити роботу соціального педагога та водія, комунальні та телекомунікаційні послуги. Просимо підтримати наш проєкт. Разом ми робимо добро і допомагаємо тим, хто потребує нашої підтримки.

UPD: текст проекту оновлено.

ID: 9425
Підтримали
Благодійна допомога
20.12.2024 11:36
32387,76 грн.
Благодійна допомога
21.10.2024 10:26
40,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2024 11:10
1000,00 грн.
Благодійна допомога
02.09.2024 22:11
909,24 грн.
Благодійна допомога
24.08.2024 21:08
2000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Разом до добрих справ: харчування без бар'єрів
Підтримати
Соціальна допомога
Разом до добрих справ: харчування без бар'єрів
Мета нашого проєкту – це харчування для людей, які не мають можливості забезпечити себе найнеобхіднішим …
Творці мильних чудес
Підтримати
Соціальна допомога
Творці мильних чудес
Проєкт "Творці мильних чудес" – це унікальний гурток миловаріння, спеціально розроблений для людей віком…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Нагодуємо дітей разом! 4
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуємо дітей разом! 4
Разом ми зможемо забезпечити дітей корисною їжею і подарувати щасливе дитинство 12 дітям, які проживають…
Показати всі