Пробіг з вірою в серці 2014
Пробіг з вірою в серці 2014
Завершений

Пробіг з вірою в серці 2014

Розпочато: 10.07.2014
Україна
Завершений
Всього зібрано
607909,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
607909,00 грн.

Благодійна акція «Пробіг з вірою в серці» цієї осені відбудеться у п’яти містах України. Метою «Пробігів» є допомога дітям із вродженими вадами серця. Всі кошти, зібрані під час акції, спрямовуються на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень міст, що приймають пробіги. Зробивши внесок на підтримку цього благодійного проєкту, Ви зможете поліпшити здоров'я або врятувати життя багатьох дітей! Приєднатися до благодійно-спортивної акції можна особисто або запросивши друзів, родичів, колег! 


Важливо, що кожен учасник може проявити свою небайдужість як безпосередньою участю у «Пробігу», так і благодійним внеском. Натхнення і віра в добру справу дають дорогу життю. І ця дорога починається з «Пробігу».

За середньозваженими статистичними показниками, в Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Враховуючи, що показники ранньої дитячої смертності в Україні випереджають європейські майже вдвічі, ми не маємо часу на зволікання! Серця України мають бути здоровими, проте лише деякі медичні установи мають можливість вчасно діагностувати кардіологічні відхилення і попередити їхній розвиток. Хто, як не ми, маємо допомогти, подарувавши можливість битися крихітним серцям?!

Допомогти просто: підтримайте проєкт «Пробіг з вірою в серці», рятуючи маленькі, але такі вагомі життя, подаруйте надію і віру багатьом українським родинам! Ми віримо у щирість Вашого відкритого серця та чуйність Вашої душі!

Історична довідка:

Вперше "Пробіг з вірою в серці" відбувся у 2010 році в Херсоні, де цього року він пройде вже вп’яте. Загалом у 2014 році пробіги охоплять 5 міст України. 

Завдяки пробігам в кардіологічних відділеннях міст-учасників з’явилися кардіомонітори, холтери ЕКГ, аналізатори крові та інше кардіологічне обладнання, яке кожного дня рятує дитячі життя. Досвід минулорічних пробігів свідчить, що бажання щось змінити, зробити націю здоровішою, допомагає робити неможливе!

Механізм проведення акції:

Метою благодійної акції «Пробіг з вірою в серці» є збір коштів у розмірі 420 тис. грн., які будуть спрямовані на купівлю необхідного кардіологічного обладнання за запитом лікарень і під прискіпливим контролем професійного партнера акції – Благодійної фундації «Відкриті серця України».

Будь-хто може підтримати акцію, перерахувавши одним кліком кошти на сайті УББ. До того ж, безпосередні учасники можуть зробити свій внесок, який не є обов’язковим, під час заходу.

Усі кошти, зібрані на рахунку УББ та доповнені внесками компаній-партнерів «Пробігів», будуть спрямовані на закупівлю обладнання. Передача обладнання відбуватиметься підзвітно та прозоро. Обладнання буде встановлено у лікарнях на умовах безкоштовного використання для членів міської громади.

Участь кожного є вкрай важливою для проєкту. Чекаємо всіх, кому небайдужа доля маленьких українців та майбутнє нашої країни!

«Пробіги з вірою в серці» відбудуться за таким розкладом:

Дніпропетровськ – 13 вересня (Дитяча міська клінічна лікарня No 2 міста Дніпропетровськ)

Вінниця – 13 вересня (Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини»)

Херсон – 21 вересня (Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня)

Кременчук – 27 вересня (Міський пологовий будинок міста Кременчук)

Львів – 28 вересня (Львівська міська дитяча клінічна лікарня)

Підтримуйте цей проєкт, беріть участь у пробігу особисто, кличте друзів, сусідів, родичів і колег – разом ми зможемо все! Українські серця будуть здоровими!

ID: 1006
Підтримали
"Пробіг з вірою в серці"
19.11.2014 17:45
50000,00 грн.
Благодійна допомога
10.11.2014 16:10
100,00 грн.
"Пробіг з вірою в серці"
07.11.2014 12:06
8400,00 грн.
Благодійна допомога
03.11.2014 11:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.10.2014 09:24
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Показати всі