Продуктова невідкладна допомога!
Продуктова невідкладна допомога!

Продуктова невідкладна допомога!

Проект здійснює
Розпочато: 27.10.2020
Україна
Завершений
Всього зібрано
19203,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19203,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

2020 рік перевернув наші уявлення про світ. У березні людству довелося піти на карантин, щоб зупинити пандемію. Тоді ми відразу зрозуміли, в якому безвихідному становищі опинилося більшість наших підопічних сімей, де єдиний працюючий дорослий втратив дохід, і відкрили збір на продуктову допомогу для малозабезпечених сімей. А в серпні 2020 Марія Ван Керкхове, глава підрозділу екстрених захворювань ВООЗ, визнала, що економічні та соціальні витрати, а також шкода для здоров'я, нанесені карантином, були "колосальними".

За три місяці карантину ми надали допомогу більше, ніж ста сім'ям. Наша підтримка та підтримка помічників платформи dobro.ua була дуже своєчасною, але потік звернень показав нам, що величезна кількість сімей в Україні живуть за межею бідності і без суворого карантину. Ось що писали люди.

"Хочу висловити величезну подяку небайдужим людям, БФ "Помагаєм". Спасибі, що не залишилися осторонь. Дуже важко виживати на пенсію по інвалідності, не маючи можливості працювати. Дочка, в силу діагнозу, потребує постійного догляду і лікування. Ніхто за весь період пандемії нам не допоміг. Я чула відмову, в кращому випадку обіцянку допомогти, яке на рівні обіцянки і залишилося. Дуже боляче, що після 18 років дитина з інвалідністю стає невидимкою для всіх, його як би немає. Але для матері особлива дитина назавжди залишається дитиною. Величезне вам материнське спасибі за продукти. Багато написала, душать сльози. Прошу вибачення, що змушую все це читати. Мамам особливих дітей часом ні з ким поговорити".

"Ми сердечно дякуємо за надану допомогу нашій родині. Я не змогла вчасно оформити допомогу по народженню дитини, оскільки карантин, і прийому немає. Чоловік залишився без роботи, і на момент моєї виписки сім'я перебувала в скрутному матеріальному становищі. У сім'ї 4 дітей і ваша допомога була потрібна. Величезне вам спасибі".

"У нас зараз труднощі, згорів будинок з усім майном, взяли будинок на виплату, всі гроші зараз йдуть на це, допомоги нам не від кого чекати, у нас троє маленьких діток, і ваша допомога нам у великій пригоді. Спасибі велике вам, що ви допомагаєте".

Колишнє життя після карантину поновлюється, запустили транспорт, відкрили підприємства. Але не всі змогли повернутися до роботи. Ще в травні дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ забив на сполох. За його прогнозами, рівень бідності в Україні зросте з 27 до 44%. Найбільш руйнівними будуть економічні наслідки для сімей з дітьми та людей похилого віку. Ще не відомо, чи збулися прогнози, але потік звернень в наш фонд за допомогою продуктами не зменшується.

Крім того, у нас запрацював новий проект "Пані патронесі", завдяки якому мами з дітками, які постраждали від домашнього насильства, отримують допомогу. Такі сім'ї теж потребують продуктах харчування на перший час, поки їх життя увійде в нормальне русло. Ми продовжуємо збирати базу сімей, які потрапили в складні обставини в зв'язку з карантином, і в списку вже десятки людей. Ми придбаємо для них базові продукти (крупи, борошно, консерви, масло і т.д.) і найнеобхідніші миючі засоби.

Середній цінник набору для однієї сім'ї з 3 осіб складає 640 грн. Ми хочемо, щоб в цей час ніхто не голодував. Хочемо, щоб мамам не доводилося вибирати: купити пакет борошна і спекти млинці або купити порошок, щоб випрати пелюшки.

Ми просимо всіх, у кого є можливість, взяти участь в зборі будь-якою посильною сумою. Кожні ваші 10 грн – це обід для дитини і спокій його мами. Допоможемо один одному вистояти у важкі часи!

ID: 6492
Підтримали
Благодійна допомога
28.11.2020 22:18
10340,30 грн.
Благодійна допомога
25.11.2020 22:31
101,83 грн.
Благодійна допомога
25.11.2020 20:45
30,57 грн.
Благодійна допомога
25.11.2020 12:15
250,51 грн.
Благодійна допомога
24.11.2020 11:36
2400,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Промінчик надії для нужденних
Підтримати
Соціальна допомога
Промінчик надії для нужденних
Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Дл…
Допомога мирним жителям України
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога мирним жителям України
Завдяки цьому проекту ми зможемо надати гуманітарну допомогу близько 30 громадам України, в яких перебув…
Допомога постраждалим у війні. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога постраждалим у війні. 2
Завдяки цьому проекту ми зможемо допомогти щонайменше 1 000 особам із Києва та Чернігова, Київської, Чер…
Їжа для найбідніших. 20
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для найбідніших. 20
На зібрані в рамках цього проекту кошти ми плануємо закупити необхідні продукти для приготування гарячих…
Показати всі