Продуктова невідкладна допомога!
Продуктова невідкладна допомога!

Продуктова невідкладна допомога!

Проект здійснює
Розпочато: 27.10.2020
Україна
Активний
Залишилось зібрати
10340,30 грн.
Зібрано у відсотках
46%
Потрібно зібрати
19203,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

2020 рік перевернув наші уявлення про світ. У березні людству довелося піти на карантин, щоб зупинити пандемію. Тоді ми відразу зрозуміли, в якому безвихідному становищі опинилося більшість наших підопічних сімей, де єдиний працюючий дорослий втратив дохід, і відкрили збір на продуктову допомогу для малозабезпечених сімей. А в серпні 2020 Марія Ван Керкхове, глава підрозділу екстрених захворювань ВООЗ, визнала, що економічні та соціальні витрати, а також шкода для здоров'я, нанесені карантином, були "колосальними".

За три місяці карантину ми надали допомогу більше, ніж ста сім'ям. Наша підтримка та підтримка помічників платформи dobro.ua була дуже своєчасною, але потік звернень показав нам, що величезна кількість сімей в Україні живуть за межею бідності і без суворого карантину. Ось що писали люди.

"Хочу висловити величезну подяку небайдужим людям, БФ "Помагаєм". Спасибі, що не залишилися осторонь. Дуже важко виживати на пенсію по інвалідності, не маючи можливості працювати. Дочка, в силу діагнозу, потребує постійного догляду і лікування. Ніхто за весь період пандемії нам не допоміг. Я чула відмову, в кращому випадку обіцянку допомогти, яке на рівні обіцянки і залишилося. Дуже боляче, що після 18 років дитина з інвалідністю стає невидимкою для всіх, його як би немає. Але для матері особлива дитина назавжди залишається дитиною. Величезне вам материнське спасибі за продукти. Багато написала, душать сльози. Прошу вибачення, що змушую все це читати. Мамам особливих дітей часом ні з ким поговорити".

"Ми сердечно дякуємо за надану допомогу нашій родині. Я не змогла вчасно оформити допомогу по народженню дитини, оскільки карантин, і прийому немає. Чоловік залишився без роботи, і на момент моєї виписки сім'я перебувала в скрутному матеріальному становищі. У сім'ї 4 дітей і ваша допомога була потрібна. Величезне вам спасибі".

"У нас зараз труднощі, згорів будинок з усім майном, взяли будинок на виплату, всі гроші зараз йдуть на це, допомоги нам не від кого чекати, у нас троє маленьких діток, і ваша допомога нам у великій пригоді. Спасибі велике вам, що ви допомагаєте".

Колишнє життя після карантину поновлюється, запустили транспорт, відкрили підприємства. Але не всі змогли повернутися до роботи. Ще в травні дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ забив на сполох. За його прогнозами, рівень бідності в Україні зросте з 27 до 44%. Найбільш руйнівними будуть економічні наслідки для сімей з дітьми та людей похилого віку. Ще не відомо, чи збулися прогнози, але потік звернень в наш фонд за допомогою продуктами не зменшується.

Крім того, у нас запрацював новий проект "Пані патронесі", завдяки якому мами з дітками, які постраждали від домашнього насильства, отримують допомогу. Такі сім'ї теж потребують продуктах харчування на перший час, поки їх життя увійде в нормальне русло. Ми продовжуємо збирати базу сімей, які потрапили в складні обставини в зв'язку з карантином, і в списку вже десятки людей. Ми придбаємо для них базові продукти (крупи, борошно, консерви, масло і т.д.) і найнеобхідніші миючі засоби.

Середній цінник набору для однієї сім'ї з 3 осіб складає 640 грн. Ми хочемо, щоб в цей час ніхто не голодував. Хочемо, щоб мамам не доводилося вибирати: купити пакет борошна і спекти млинці або купити порошок, щоб випрати пелюшки.

Ми просимо всіх, у кого є можливість, взяти участь в зборі будь-якою посильною сумою. Кожні ваші 10 грн – це обід для дитини і спокій його мами. Допоможемо один одному вистояти у важкі часи!

Підтримати

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трохи добра до цього світу!

Підтримати
Підтримали
Анонімна допомога
25.11.2020 22:31
101,83 грн.
Анонімна допомога
25.11.2020 20:45
30,57 грн.
Анонімна допомога
25.11.2020 12:15
250,51 грн.
Анонімна допомога
24.11.2020 11:36
2400,00 грн.
Анонімна допомога
24.11.2020 07:08
440,94 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Різдво разом. 2
Різдво Ісуса Христа є одним з найвеличніших свят у році, яке дуже люблять не лише дорослі, але й діти. А…
Підтримати
Соціальна допомога
Діти хочуть їсти
Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть діти…
Підтримати
Соціальна допомога
Щасливі діти
Велика родина ТЮСО долучається до чергової акції Української біржі благодійності для збору коштів дітям-…
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй дітям віру в казку! 2
Щоб створити Свято Святого Миколая, потрібно зовсім мало – натиснути зелену кнопку "Підтримати" і перера…
Показати всі