Промінчик надії для нужденних
Промінчик надії для нужденних

Промінчик надії для нужденних

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.04.2021
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
411274,23 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
418600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Дивись, наша допомагайка їде!", – так бурхливо зустрічали машину діти з наших підопічних родин, щойно побачивши її на горизонті. Адже дітлахи знали – ця машина точно везе допомогу. А люди похилого віку називають красиво: "Їде наша "Надія". Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Для дітей, людей похилого віку, осіб з інвалідністю Хмельниччини вона стала символом підтримки, а для працівників організації – надійним транспортом, який довезе у найвіддаленіші куточки області. Загалом за роки роботи машина наїздила 705 000 км – і всюди її зустрічали з радістю та надією. Але все не вічне, і сьогодні наша "допомагайка" потребує заміни, адже геть зносилась та вийшла з ладу.

Дорогі наші благодійники, звертаємось вкотре до Вас, щиро розраховуємо на Вашу підтримку не тільки ми, але і наші підопічні. Адже на сьогодні доставка гуманітарної допомоги людям у скруті – одне з пріоритетних завдань нашої організації. Для наших підопічних це справді надія: для одних – на гідну старість, для інших – на безтурботне, сповнене радості дитинство. Допоможемо разом нашим підопічним не втратити цей промінчик надії!

З початку карантину багато родин зіштовхнулись з новою непростою реальністю – хтось втратив роботу, когось відправили у відпустку без збереження заробітної плати, а люди похилого віку, особи з інвалідністю і поготів, ще до карантину виживали на мізерну пенсію, сьогодні ж опинилися вкрай скрутному становищі. Це ті люди, яким, на жаль, вже немає звідки чекати допомоги.  Їм навіть не всім вдається опанувати пригнічений емоційний стан та подолати депресію. Небезпека бути інфікованим вірусом COVID-19 робить їх також заручниками власних будинків. Актуальним на сьогодні залишається питання про придбання та доставку нашим підопічним продуктів харчування, засобів гігієни, побутової хімії, медичних препаратів, одягу, постільної білизни тощо.

БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" щоденно поспішає на допомогу до таких родин, і завдяки нашій надійній помічниці – автомобілеві "ГАЗ2506" – нам вдавалося доставити сотні тонн гуманітарної допомоги (продуктових наборів, засобів побутової хімії та особистої гігієни, ліків та ін.) для сімей із дітьми, людей похилого віку, особам з інвалідністю. Сотням дітей і батьків завдяки автомобілю ми допомогли дістатися до нашого Соціального Центру для занять та консультацій зі спеціалістами, для отримання психологічної підтримки чи юридичної консультації.

Сьогодні машина потребує заміни, адже її ресурс вичерпано. Тому, шановні благодійники, ми звертаємось до Вас з надією на підтримку та допомогу в придбанні автотранспортного засобу для  потреб мешканців Хмельницької ОТГ, підопічних БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ". 

Загалом нам необхідно зібрати 438 600 грн, проте частину коштів нам уже вдалося залучити, тому на dobro.ua ми збираємо 418 600 грн. На Вашу допомогу сподіваються сотні родин у кризі, людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Нам потрібна ваша підтримка!

ID: 6969

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Уляна Бичишин
26.06.2022 07:40
10,18 грн.
Уляна Бичишин
06.06.2022 12:37
10,14 грн.
Благодійна допомога
14.05.2022 13:05
10,14 грн.
Уляна Бичишин
26.04.2022 07:37
10,18 грн.
Уляна Бичишин
26.03.2022 06:40
10,18 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
Підтримати
Соціальна допомога
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
У рамках цього проекту ми зможемо придбати вантажний автомобіль вантажопідйомністю до 3 тонн, завдяки як…
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Піклування та турбота про людей похилого віку є важливим фактором у наш час, адже колись ці люди ростили…
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
Їжа для дітей. 11
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 11
Ми продовжуємо цілодобово опікуватись 15 дітками з нашого Центру соціально-психологічної реабілітації, я…
Показати всі