Промінчик надії для нужденних
Промінчик надії для нужденних

Промінчик надії для нужденних

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.04.2021
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
411151,82 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
418600,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Дивись, наша допомагайка їде!", – так бурхливо зустрічали машину діти з наших підопічних родин, щойно побачивши її на горизонті. Адже дітлахи знали – ця машина точно везе допомогу. А люди похилого віку називають красиво: "Їде наша "Надія". Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Для дітей, людей похилого віку, осіб з інвалідністю Хмельниччини вона стала символом підтримки, а для працівників організації – надійним транспортом, який довезе у найвіддаленіші куточки області. Загалом за роки роботи машина наїздила 705 000 км – і всюди її зустрічали з радістю та надією. Але все не вічне, і сьогодні наша "допомагайка" потребує заміни, адже геть зносилась та вийшла з ладу.

Дорогі наші благодійники, звертаємось вкотре до Вас, щиро розраховуємо на Вашу підтримку не тільки ми, але і наші підопічні. Адже на сьогодні доставка гуманітарної допомоги людям у скруті – одне з пріоритетних завдань нашої організації. Для наших підопічних це справді надія: для одних – на гідну старість, для інших – на безтурботне, сповнене радості дитинство. Допоможемо разом нашим підопічним не втратити цей промінчик надії!

З початку карантину багато родин зіштовхнулись з новою непростою реальністю – хтось втратив роботу, когось відправили у відпустку без збереження заробітної плати, а люди похилого віку, особи з інвалідністю і поготів, ще до карантину виживали на мізерну пенсію, сьогодні ж опинилися вкрай скрутному становищі. Це ті люди, яким, на жаль, вже немає звідки чекати допомоги.  Їм навіть не всім вдається опанувати пригнічений емоційний стан та подолати депресію. Небезпека бути інфікованим вірусом COVID-19 робить їх також заручниками власних будинків. Актуальним на сьогодні залишається питання про придбання та доставку нашим підопічним продуктів харчування, засобів гігієни, побутової хімії, медичних препаратів, одягу, постільної білизни тощо.

БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" щоденно поспішає на допомогу до таких родин, і завдяки нашій надійній помічниці – автомобілеві "ГАЗ2506" – нам вдавалося доставити сотні тонн гуманітарної допомоги (продуктових наборів, засобів побутової хімії та особистої гігієни, ліків та ін.) для сімей із дітьми, людей похилого віку, особам з інвалідністю. Сотням дітей і батьків завдяки автомобілю ми допомогли дістатися до нашого Соціального Центру для занять та консультацій зі спеціалістами, для отримання психологічної підтримки чи юридичної консультації.

Сьогодні машина потребує заміни, адже її ресурс вичерпано. Тому, шановні благодійники, ми звертаємось до Вас з надією на підтримку та допомогу в придбанні автотранспортного засобу для  потреб мешканців Хмельницької ОТГ, підопічних БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ". 

Загалом нам необхідно зібрати 438 600 грн, проте частину коштів нам уже вдалося залучити, тому на dobro.ua ми збираємо 418 600 грн. На Вашу допомогу сподіваються сотні родин у кризі, людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Нам потрібна ваша підтримка!

ID: 6969

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Уляна Бичишин
25.11.2022 06:37
10,18 грн.
Благодійна допомога
22.11.2022 15:27
10,00 грн.
Благодійна допомога
14.11.2022 08:12
10,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2022 10:07
10,00 грн.
Благодійна допомога
03.11.2022 21:51
10,82 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
Armour of Peace: для постраждалих сімей України
Підтримати
Соціальна допомога
Armour of Peace: для постраждалих сімей України
Привіт, мене звати Ектор Ізмаель Хіменес-Браво. Я створив цей благодійни проєкт аби допомоги родинам, як…
Голодна старість. 7
Підтримати
Соціальна допомога
Голодна старість. 7
Старенькі люди на схилі літ залишаються, на жаль, самі, не маючи або втративши родину, близьких, рідних.…
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Показати всі