Психолог для мами
Психолог для мами
Завершений

Психолог для мами

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.05.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
12000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Такі різні голоси у слухавці. Знервовані й істеричні. Втомлені й байдужі. З відтінком образи й гіркоти, з риторичними питаннями. Голоси батьків важкохворих дітей. Ми невтомно збираємо кошти на лікування дітей і забуваємо, що їхнє життя й здоров'я на 90% залежать від батьків. Від того, скільки у них душевних сил боротися, доглядати й реабілітувати, шукати допомоги, згоряти дотла й відроджуватися заново. Цей збір – на психологічну допомогу батькам важкохворих дітей, яка сьогодні, як ніколи, актуальна.

Коли 3-5 років тому ми у БФ "Помагаєм" запитували батьків важкохворих діток, чи потрібен їм психолог, вони знизували плечима. Зараз кількість мам і тат, які рішуче відповідають "так", зростає: за останні півроку маємо більше десятка звернень. Не тому, що їм стало складніше справлятися: завжди було неймовірно складно. А тому, що психолог і психотерапевт у свідомості українців більше не екзотична професія, а звичайний фахівець, до якого можна й потрібно звертатися.

Люди навчилися прислухатися до себе. Люди навчилися визнавати, що вони на межі й без допомоги ззовні впоратися не можуть. Життя батьків важкохворих дітей не важко собі уявити. Тільки навряд чи комусь захочеться це робити. У вас були плани: освіта, професія, сім'я, діти. Діти народжуються, розвиваються, тішать батьків. Перші кроки, перші оцінки, перші закоханості. Потім хвилюючі іспити, університет, робота.

Але народжується дитина – й лікарі пологового будинку змінюються в обличчі. Уникають вашого погляду. Ви бачите діагноз у виписці. У вас іде багато днів на те, щоб усвідомити: дитина може ніколи не піти, не заговорити. У неї може не бути друзів, школи, універу. Можливо вона, тільки вона стане єдиним вашим проектом на все життя. І щастя, якщо ви з чоловіком залишитеся разом. Ще більше часу у вас іде на те, щоб це прийняти. Вам потрібно заново навчитися знаходити в цьому житті радість.

А воно, життя, регулярно підкидає сюрпризи, до яких вас не готували. Не кольки в животику малюка й не температуру на зубки. А спастику й епілептичні напади, й відкати в розвитку після кожної застуди. І відмови фондів, і засудливі чи налякані погляди оточуючих. До відчаю – рівно один крок. Депресія? Так ви давно вже в ній. Вартість послуг хорошого психотерапевта (а з такою темою не кожен фахівець готовий працювати) – 600 грн за заняття. У нас є волонтери, але вони не справляються з напливом заявок. Крім того, є відоме правило: робота психотерапевта з пацієнтом набагато ефективніша, коли вона оплачена. І справа не в зусиллях фахівця, а у ставленні клієнта.

Ми відкриваємо збір на 20 сеансів із психотерапевтом для батьків наших підопічних. Будь ласка, підтримайте проект! Давайте разом врятуємо батьків від відчаю!

ID: 6074
Підтримали
Благодійна допомога
02.07.2020 00:15
3416,73 грн.
Благодійна допомога
01.07.2020 22:50
51,01 грн.
Благодійна допомога
30.06.2020 08:14
50,92 грн.
Дмитро І Анастасія
30.06.2020 06:37
71,37 грн.
Ірина Л
29.06.2020 19:29
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
По той бік почуттів. 2
Підтримати
Здоров'я
По той бік почуттів. 2
Коли Михайлику виповнилося півтора року, його ніби підмінили: зникла посмішка, пропали звуки та лепіт. Х…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
І все ж таки його мрія здійсниться!
Підтримати
Здоров'я
І все ж таки його мрія здійсниться!
У Владислава СМА і сколіоз 4 ступеня, через важку деформацію хребта та анатомічно-фізіологічні особливос…
Яна чекає на допомогу
Підтримати
Здоров'я
Яна чекає на допомогу
Все її життя – це боротьба зі страшними невиліковними діагнозами, якими списана її медична картка. Ураже…
Показати всі