Психологічна підтримка очевидців війни
Психологічна підтримка очевидців війни
Завершений

Психологічна підтримка очевидців війни

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.03.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
910,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно
1214000,00 грн.

Онлайн-проєкт Ucare.me спрямований на довгострокову психологічну допомогу українцям, які постраждали від війни.

Наш благодійний фонд створив проєкт Ucare.me для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримати безкоштовну психологічну допомогу. Мета проєкту – подбати про психічне здоров’я українців незалежно від їхнього віку, статі, місця проживання та достатку, популяризувати отримання психологічної підтримки у суспільстві та підтримати психологів.

Ucare.me – це онлайн-платформа для українців, тому локація – це територія України і територія інших країн, в яких перебувають українські біженці. Отримати допомогу можна у два кліки – просто зайти на наш сайт та зареєструватися. Консультації можуть проходити як в онлайн, так і в офлайн режимі (за бажанням клієнта) та тривають 50 хвилин. Платформою для проведення консультацій може бути Telegram, Viber, Zoom чи Skype.

Передусім, сталість проєкту полягає у довгостроковій психологічній допомозі людям, які постраждали від війни: пережили окупацію, були вимушені покинути домівку, пережили розлуку/ смерть близьких та рідних, страждали від фізичного або морального насильства і т.д. Ми розуміємо, що 2-3 сесії рідко коли зможуть розвʼязати психологічну проблему, тому пропонуємо людям 5 сесій, у випадку необхідності цифра може збільшуватися або зменшуватися. Тобто клієнт може домовитися з психологом про зустрічі у певний час/ день тижня в онлайн або офлайн режимі і послідовно займатися розвʼязанням своєї проблеми/ проблем. Відповідно, і психолог буде мати сталий дохід.

Ми підписали меморандуми з українськими психологічними асоціаціями, які дібрали нам психологів, кваліфікованих за європейськими стандартами психотерапевтичної освіти, з досвідом і хорошою репутацією. Асоціації психологів, з якими ми співпрацюємо:

  1. Українське психоаналітичне товариство,

  2. Український державний педагогічний університет імені Павла Тичини,

  3. Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

  4. Волинський національний університет імені Лесі Українки,

  5. ГО "Інститут медико-соціальних проблем вразливих категорій населення",

  6. Асоціація психологів України.

У кварталі проєкту зареєстровано 112 психологів та психотерапевтів, які є членами вказаних українських асоціацій. Таким чином, ми гарантуємо належну якість сесій.

Чому ми шукаємо кошти? Робота психологів має бути оплачуваною. Одна наша сесія в середньому коштує 1 214 гривень, що є стандартною ціною психологічної консультації. Сума, яку ми збираємо на dobro.ua, покриє 1 місяць роботи проєкту, тобто ми зможемо надати 1 000 психологічних консультацій, що допоможе приблизно 200 людям (з розрахунком 5 консультацій на людину).

За два місяці роботи проєкту Ucare.me ми вже провели понад 1 133 успішних консультацій. Допоможіть нам іти вперед та врятувати психічне здоров'я якомога більшої кількості українців!

*У найближчі кілька років близько 15 мільйонів українців потребуватимуть психологічної підтримки через страждання та втрати, завдані війною, за даними МОЗ України. Понад 90% людей, що пройшли опитування міністерства, мали прояви хоча б одного з симптомів посттравматичного стресового розладу, у той час, як майже половина (45%) респондентів визнають, що їм потрібно "наважитися", щоб звернутися по психологічну допомогу. Ще близько третини громадян (30%) готові отримувати психологічну допомогу лише на безоплатній основі. 

ID: 8470
Підтримали
Paul Zavorotnikov
27.02.2024 05:27
50,00 грн.
Paul Zavorotnikov
15.11.2023 10:21
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2023 00:29
500,00 грн.
Anna Pylypets
04.08.2023 15:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2023 13:34
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Світло перемоги ДЦП. Підтримайте Олексія!
Підтримати
Здоров'я
Світло перемоги ДЦП. Підтримайте Олексія!
Олексій – ну дуже позитивний хлопчина! З перших хвилин спілкування з ним підпадаєш під дію чарівної хари…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Показати всі