Рани неоголошеної війни-3
Рани неоголошеної війни-3
Завершений

Рани неоголошеної війни-3

Розпочато: 26.08.2014
Харків
Завершений
Всього зібрано
127167,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
127167,00 грн.

Допоможи армії – захисти країну!Ми всі прагнемо, щоб довгоочікувані мир і спокій запанували нарешті на нашій багатостраждальній землі. Задля збереження цілісності та незалежності України наші бійці щодня ризикують своїм життям. Щодня в боях антитерористичної операції Україна несе втрати… Мета проєкту – допомогти врятувати і вилікувати поранених.

Адже вчасна і якісна медична допомога не менш важлива для перемоги, ніж броня чи талант командирів.

Благодійна фундація «Відкриті серця України» продовжує благодійну акцію зі збору коштів на придбання медичного обладнання і амуніції для потреб військових шпиталів. У липні-серпні 2014 року всім нам вдалося досягти значних успіхів – два перших проєкти «Рани неоголошеної війни» зібрали понад 170 тис. грн. Зібрані кошти були використані максимально ефективно і прозоро: придбано і передано до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (Харківський військовий шпиталь) сім комплектів обладнання для вакуумної терапії ран загальною вартістю182 351,46 грн. Це обладнання дозволило шпиталю підвищити результати лікування поранених та постраждалих учасників АТО, зменшити кількість ускладнень та тривалість лікування.

За умов значного збільшення кількості поранених Харківський військовий шпиталь потребує приліжкових пересувних кисневих концентраторів. Це обладнання застосовується як для безпосередньої подачі кисню пацієнту, так і для підключення апаратів штучної вентиляції легень. Використання кисневих концентраторів дасть змогу проводити безпечну кисневу терапію пораненим і постраждалим безпосередньо в лікувальних палатах, а не лише у реанімаційному відділенні, на обмеженій кількості ліжок, обладнаних магістральною подачею кисню. Це дасть змогу провести комплексне інтенсивне лікування більшій кількості поранених і уражених, скоротити терміни лікування. На сьогоднішній день шпиталю потрібно принаймні два таких апарати, загальна вартість яких складає 94 500 грн.

Також необхідним в роботі харківських військових медиків є комбінований холтер-монітор ЕКГ та АТ. Його наявність дозволить, здійснюючи добовий моніторинг електрокардіограми та артеріального тиску у пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, виявляти приховані патології у військовослужбовців, котрі отримали вогнепальні рани і тупі травми грудної клітки, міно-вибухові ураження голови і тулуба з підозрою на забій серця. Додатково холтер-монітор дозволить виявляти приховані серцево-судинні патології у військовослужбовців в цілях лікування та військово-лікувальної експертизи (недопущення в зону АТО військовослужбовців, з неманіфестними формами порушень серцевого ритму, ішемічної хвороби, артеріальної гіпертензії). Вартість одного холтер-монітору необхідного класу складає 32 667. грн.

Тільки згуртувавшись і об’єднавшись навколо спільної мети ми зможемо перемогти, захистити наш спільний дім, повернути мир до нашої країни, зберегти життя наших співвітчизників. Допоможемо врятувати життя та здоров’я українських воїнів, адже вони – дійсно кращі сини України, а тому мають жити! Вони готові рятувати нас, чи здатні ми врятувати їх?

ID: 1064
Підтримали
Благодійна допомога
23.09.2014 13:10
26600,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 10:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 21:02
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 19:05
20,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 18:40
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Одужати і перемогти
Підтримати
Здоров'я
Одужати і перемогти
Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають …
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та…
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Показати всі