Рани неоголошеної війни-3
Рани неоголошеної війни-3
Завершений

Рани неоголошеної війни-3

Розпочато: 26.08.2014
Харків
Завершений
Всього зібрано
127167,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
127167,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Допоможи армії – захисти країну!Ми всі прагнемо, щоб довгоочікувані мир і спокій запанували нарешті на нашій багатостраждальній землі. Задля збереження цілісності та незалежності України наші бійці щодня ризикують своїм життям. Щодня в боях антитерористичної операції Україна несе втрати… Мета проекту – допомогти врятувати і вилікувати поранених.

Адже вчасна і якісна медична допомога не менш важлива для перемоги, ніж броня чи талант командирів.

Благодійна фундація «Відкриті серця України» продовжує благодійну акцію зі збору коштів на придбання медичного обладнання і амуніції для потреб військових шпиталів. У липні-серпні 2014 року всім нам вдалося досягти значних успіхів – два перших проекти «Рани неоголошеної війни» зібрали понад 170 тис. грн. Зібрані кошти були використані максимально ефективно і прозоро: придбано і передано до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (Харківський військовий шпиталь) сім комплектів обладнання для вакуумної терапії ран загальною вартістю182 351,46 грн. Це обладнання дозволило шпиталю підвищити результати лікування поранених та постраждалих учасників АТО, зменшити кількість ускладнень та тривалість лікування.

За умов значного збільшення кількості поранених Харківський військовий шпиталь потребує приліжкових пересувних кисневих концентраторів. Це обладнання застосовується як для безпосередньої подачі кисню пацієнту, так і для підключення апаратів штучної вентиляції легень. Використання кисневих концентраторів дасть змогу проводити безпечну кисневу терапію пораненим і постраждалим безпосередньо в лікувальних палатах, а не лише у реанімаційному відділенні, на обмеженій кількості ліжок, обладнаних магістральною подачею кисню. Це дасть змогу провести комплексне інтенсивне лікування більшій кількості поранених і уражених, скоротити терміни лікування. На сьогоднішній день шпиталю потрібно принаймні два таких апарати, загальна вартість яких складає 94 500 грн.

Також необхідним в роботі харківських військових медиків є комбінований холтер-монітор ЕКГ та АТ. Його наявність дозволить, здійснюючи добовий моніторинг електрокардіограми та артеріального тиску у пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, виявляти приховані патології у військовослужбовців, котрі отримали вогнепальні рани і тупі травми грудної клітки, міно-вибухові ураження голови і тулуба з підозрою на забій серця. Додатково холтер-монітор дозволить виявляти приховані серцево-судинні патології у військовослужбовців в цілях лікування та військово-лікувальної експертизи (недопущення в зону АТО військовослужбовців, з неманіфестними формами порушень серцевого ритму, ішемічної хвороби, артеріальної гіпертензії). Вартість одного холтер-монітору необхідного класу складає 32 667. грн.

Тільки згуртувавшись і об’єднавшись навколо спільної мети ми зможемо перемогти, захистити наш спільний дім, повернути мир до нашої країни, зберегти життя наших співвітчизників. Допоможемо врятувати життя та здоров’я українських воїнів, адже вони – дійсно кращі сини України, а тому мають жити! Вони готові рятувати нас, чи здатні ми врятувати їх?

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
23.09.2014 13:10
26600,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 10:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 21:02
50,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 19:05
20,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2014 18:40
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
До болю важке життя. 4
Підтримати
Здоров'я
До болю важке життя. 4
Свої перші три місяці після народження Мілана провела в лікарні – таким важким був її стан. Проте лікарі…
Поборемось за Лізу! 4
Підтримати
Здоров'я
Поборемось за Лізу! 4
Боротьба – саме так одним словом можна описати життя сім’ї маленької дівчинки Лізи. Змагання із страшною…
Маленька Влада бореться з ДЦП
Підтримати
Здоров'я
Маленька Влада бореться з ДЦП
Владочка народилася передчасно – на 29-му тижні вагітності. З першого дня появи на світ вона щохвилини б…
Маленьке диво хоче ходити. 4
Підтримати
Здоров'я
Маленьке диво хоче ходити. 4
Сашко пережив операцію на очах, не один раз боровся за життя в реанімації, пройшов багато випробувань до…
Показати всі