Разом врятуємо життя Євгена!
Разом врятуємо життя Євгена!
Завершений

Разом врятуємо життя Євгена!

Проект здійснює
Розпочато: 04.03.2020
Харків
Завершений
Всього зібрано
2215940,06 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2215940,06 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD 01.03.21 від БФ "Серце на долоні": Останнім часом у Євгена  Бистрицького, якому ми закупили в рамках цього проекту механічне серце, сталися позитивні та стабільні зміні зі станом здоров’я: його серце запрацювало краще, фракція викиду зросла до 40. Це означає, що зараз хлопець потребує лише медикаментозної підтримувальної терапії. Стан Євгена знаходиться під постійним контролем київських та харківських лікарів, щоквартально хлопець приїздить на діагностику до Київського Інституту серця. У разі погіршення стану серця Євгена, йому буде проведено трансплантацію донорського серця у ДУ "Інститут серця МОЗ України". 

Зважаючи на всі обставини, лікарі прийняли рішення із допомогою цього механічного серця врятувати інше життя. Саме тому 26 січня 2021 року в ДУ "Інститут серця МОЗ України" лікарі провели імплантацію механічного серця Медведеву Миколаю Володимировичу, 1956 року народження, пенсіонерові з міста Шостка Сумської області. Чоловік просто не міг чекати пересадки донорського серця через наявність гігантської аневризми верхівковосередніх відділів лівого шлуночка серця. Детальніша інформація від ОД розміщена в рубриці "Новини" та "Звіти і документи" цього проекту.

Безвихідь – це коли від самого народження борешся за кожен ковток повітря, а реанімаційні палати змінюються на звичайні, і так по колу ось уже 16 років. Безвихідь – це коли люблячій матері, яка вже втратила одну дитину і чоловіка, кажуть, що у її сина дилатаційна кардіоміопатія, і вижити він може, тільки отримавши донорське серце... 

На жаль, все це не гіпотетичні роздуми, а реалії життя приголомшливо допитливого, доброго і неймовірно життєрадісного юнака на ім'я Євген Бистрицький, який, попри коловорот безвиході в своєму житті, сам міряє її тільки моментами щастя.

Життя Жені почало стрімко змінюватися вже на третю добу після народження, коли лікарі почули в маленькому серці хлопчика шуми. Одразу машиною "швидкої допомоги" його доставили до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1. Після місяця перебування з мамою в лікарні, малюкові діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Хлопчика поставили на облік до кардіолога і постійно спостерігали протягом 7 років. Коли Євгенові виповнилося 7, у нього помер тато, який працював практично 24 години на добу і брався за будь-яку роботу, щоб мати фінансову можливість підтримувати здоров'я улюбленого сина. То було справжнє потрясіння для маленького Жені! Він захворів на пневмонію, і його вроджена вада серця збільшилася в 2 рази.

У червні 2011 року хлопчикові роблять операцію на серці – корекцію вторинного дефекту міжпередсердної перетинки. А вже через півроку Жені ставлять діагноз – недостатність мітрального клапану. З січня 2019 року коловорот невблаганних подій почав закручуватися з шаленою силою. Спочатку Женя захворів на ангіну, що знову вдарило по слабкому серцю. До кінця квітня у юнака з'явилися нові симптоми: нудота, блювота, болі в животі, слабкість і низький тиск. Коли вони посилилися, Женю доставили в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню №1. Нічого особливого лікарі не виявили, і мама, пам'ятаючи проблеми чоловіка (у якого на тлі постійних надмірних фізичних навантажень розвинулася дилатаційна кардіоміопатія, і він помер), у травні везе сина до дитячої кардіологічної лікарні Харкова. Під час очікування прийому в хлопчика посиніли губи, його різко кинуло в піт, він почав втрачати свідомість. Його терміново госпіталізували в реанімацію.

Протягом цілого місяця Женя перебував у лікарні. У жовтні 2019 року Євгена направили до Києва, де попередній діагноз – дилатаційна кардіоміопатія – підтвердився. До Інституту серця Женя потрапив уже в нестабільному стані – почастішали стани непритомності, запаморочення, слабкість. Зараз юнак перебуває на медикаментозній терапії у відділенні патології міокарду та трансплантації органів і тканин людини Інституту серця під постійним наглядом лікарів і почуває себе значно краще. Але, чи надовго?! Щоб врятувати життя Євгена, йому необхідна трансплантація серця. Але у Жені немає часу чекати! Щоб збільшити його шанси на життя та все ж дочекатися на донорський орган, лікарі Інституту серця радять зараз встановити механічне серце. Ціна його – більше 5 млн. гривень!

На сайті УББ ми плануємо зібрати частину необхідної суми на купівлю механічного серця – 3 000 000 грн

Кошти потрібно зібрати максимально швидко, і щойно суму буде зібрано, ми зможемо купити механічне серце для Євгенія. Зараз у хлопчика знижується фракція, його стан може погіршитися дуже швидко. Ми не можемо втрачати час, потрібно встигнути, поки стан Жені стабільний.

Також мама Євгенія звернулася до МОЗу із проханням профінансувати операцію із трансплантації донорського серця за кордоном. Наразі комісія МОЗу ухвалила рішення щодо взяття Бистрицького Євгенія на облік хворих, що потребують лікуванням за кордоном, та вирішила направити для лікування за кордон "у порядку черговості та при наявності коштів на рахунку МОЗ Україні на зазначену мету" (див. лист від МОЗ 11.02.2020 року в рубриці "Документація"). 

"Щастя – це коли після чергового раптової втрати свідомості приходиш до тями і розумієш, що живий... Ще живий! Бачиш очима матусю і обіймаєш маленьку сестричку", – каже Женя. Будь ласка, давайте допоможемо цьому непереможному оптимісту відчути, що таке життя за межами реанімації та лікарняних палат! Давайте дамо йому шанс стати по-справжньому щасливим! Отримати шанс на життя, яке він так любить!

 

ПІБ: Бистрицький Євген Миколайович, 10.06.2003 р.

Місто: Харків

Діагноз: дилатаційна кардіоміопатія, некомпактний міокард, інтактні коронарні артерії, відносна недостатність мітрального клапану, трикуспідального та аортального клапанів. Синусова тахікардія, гіпертензія у системі легеневої артерії, субклінічний гіпотеріоз

ID: 5862
Підтримали
Благодійна допомога
11.03.2020 13:44
2188641,75 грн.
Благодійна допомога
11.03.2020 11:46
152,94 грн.
Благодійна допомога
11.03.2020 11:25
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.03.2020 09:06
305,50 грн.
Благодійна допомога
11.03.2020 00:28
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Маленька Оля проти хвороби. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька Оля проти хвороби. 2
Олю на цілих 8 днів перевели в реанімацію і підключили до апарату ШВЛ. Дівчинці робили переливання крові…
Скарбничка категорії Здоров'я
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії Здоров'я
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Маленькі штучки з високою ціною
Підтримати
Здоров'я
Маленькі штучки з високою ціною
Трубочки для дихання, небулайзери, фільтри – це такі маленькі «штучки» з немалою ціною. Річ не лише про …
Коли Злата затанцює...
Підтримати
Здоров'я
Коли Злата затанцює...
Златулечка народилася на 27 тижні вагітності 10 серпня 2015 року. Мама почула лише, як малятко трохи кри…
Показати всі