Реабілітація завдовжки в життя. 2 етап зборів
Реабілітація завдовжки в життя. 2 етап зборів
Завершений

Реабілітація завдовжки в життя. 2 етап зборів

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.10.2016
Одеса
Завершений
Всього зібрано
20679,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20679,00 грн.

Сім років тому, мого єдиного сина Сашка, отруїли талієм. Це важкий метал, який викликає в організмі людини незворотні наслідки – набряк головного мозку, відмирання нервових клітин, інвалідність і навіть смерть. Сашко зростав розумним та товариським хлопцем. Він готувався стати програмістом. Але, коли йому було 19 років, його «друг», лікар-інтерн, дав йому випити води, у якій був розчинений талій...

Довгий час Сашко перебував при смерті. Виявити талій в організмі людини не так-то просто, - в Україні дуже мало токсикологічних лабораторій. Так ніхто навіть і гадки не мав про отруєння! А «друг», який знав причину такого стану Сашка, мовчав... Його зізнання могло докорінно змінити методику лікування. Адже протиотрутою талію є звичайне активоване вугілля. Через півтора місяця були проведені токсикологічні дослідження - допустимий вміст талію було перевищено в 113 разів...

За цей час під впливом талію у Саші відняло мову, були вражені тім'яні та скроневі відділи мозку, атрофировался мозочок. Він лежав безмовний, лежав з відкритими очима, тому що навіть повіки були паралізовані. Він став інвалідом першої групи А безстроково. Потім я забрав його додому. У 2009 почалась наша велика боротьба за життя. Я спорудив цілий реабілітаційний комплекс. Талій вбив дуже багато нервових клітин, але залишив Саші світлий розум і бажання рухатися далі.

Сьогодні, Саша з великими зусиллями, але все-таки може самостійно пересуватися по квартирі, тримаючись руками за поручні вздовж стін. Вільний від щоденних фізичних навантажень час, Саша проводить за комп'ютером. Зараз він навчається моделювати в програмі 3D Мах. Попри наші з дружиною старання, говорити про повне одужання сина, на жаль, ще рано.

І взагалі невідомо, чи зможе він жити без сторонньої допомоги. Його організм відновлюється, але це вимагає величезних матеріальних витрат. За сім довгих років ресурси нашої сім'ї виснажилися - довелося продати трикімнатну квартиру в центрі Одеси, машину, і переїхати в житло простіше - головне, щоб у Саші була надія знову встати на ноги. Я дуже сподіваюся, що з допомогою добрих людей, нашій сім'ї вдасться зібрати кошти для подальшої реабілітації та лікування нашого єдиного сина.

 

ПІБ: Зелінський Олександр Валерійович, 01 грудня 1989

Місто: Одеса

Діагноз: Токсична енцефалопатія (отруєння талієм у 2009 році). Токсична полінейропатія. Бульбарний синдром. Середноьог ступеня в’ялий тетрапарез. Легкий гіпертензивно-лікворний синдром. Порушення функції самообслуговування 2-3 ст.

ID: 2611
Підтримали
Благодійна допомога
02.12.2016 12:49
4247,74 грн.
Ганна Дерев'янко
01.12.2016 20:40
56,01 грн.
Благодійна допомога
01.12.2016 18:01
50,00 грн.
мирослава савчак
01.12.2016 16:16
203,92 грн.
Vadym Dobrohurskyi
01.12.2016 13:59
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Кирило потребує Вашої допомоги
Підтримати
Здоров'я
Кирило потребує Вашої допомоги
У Кирила ДЦП, спастична геміплегія, він потребує Вашої допомоги, щоб потрапити на реабілітацію.
Показати всі