Рятівна реабілітація для Назара

Сльози радості не дають сконцентруватися і написати всі слова вдячності!

Вчора Назарчик закінчив такий довгоочікуваний і важливий курс реабілітації!

В зв'язку з війною навіть не було надії, що ми зможемо мати комплексний курс!

Рятівний дзвінок пролунав неочікувано! У сина буде реабілітація! Це неймовірне щастя!

Шановна Вікторія Матвіївна, Ви неймовірна людина, яка рятує наших дітей! Скільки у Вас сил і бажання дати особливим діткам не втратити здобутки, закріпити і навіть відновити втрачене у ці важкі часи! Завдяки Вам наша дитина повернулася до звичного життя з заняттями!

Низький уклін кожному благодійнику Благодійного фонду "КИЯН" https://dobro.ua/member/operator/bf-kiian/ за ваші внески в здоров'я і спасіння!

А також висловлюємо щиросердну подяку Міжнародному центру реабілітації та нейрофізіології "Я є"! Ви велика тепла родина з нашими улюбленими професійними спеціалістами! Це Центр повний любові, затишку, турботи про кожного! Професійний підхід від розкладу, підбору процедур і занять, до турботливого ставлення, щоб було зручночно не лише дітям, а й дорослим!

Ми вже сумуємо і чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!

 

Ця реабілітація для нашого синочка Назарчика як ковток повітря! Ми боялися, що буде плач і біль, втома... Але заняття завжди проходили на позитиві, з обговоренням важливих акцентів! 

Ми мали: ЛФК і масаж, лого-комплекс, корекційний педагог, голкорефлексотерапія, оксигенотерапія, сенсорна інтеграція, апаратний масаж. Цей комплекс був просто ідеальним для нашого синочка! І ми щиро дякуємо кожному спеціалісту за індивідуальний підхід!

І на завершення вже маємо результати: сильні м'язи, робимо акцент на самостійному сидінні, нові слова і чіткіше мовлення, зменшення спастики! Але впевнені, що це лише початок! І ще більше результатів попереду!

 

Бажаємо всім мирного неба! Молимося за Перемогу!

 

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію