Рятівний інструментарій в дитячу операційну
Рятівний інструментарій в дитячу операційну
Завершений

Рятівний інструментарій в дитячу операційну

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.09.2015
Запорізька область
Завершений
Всього зібрано
52326,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52326,00 грн.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня терміново потребує оновлення хірургічного інструментарію. Хірурги ЗОКДЛ – справжні професіонали своєї справи, але, на жаль, не Боги, і без базових хірургічних інструментів не можуть провести операцію успішно. Для купівлі інструменту і порятунку життів дітей необхідно зібрати 53 000 грн.

Хірургія, звичайно ж, не стоїть на місці: розвиваються технології, з'являється нове обладнання, що дозволяє виробляти такі маніпуляції, про які раніше можна було тільки мріяти – дива дивні. Але головним дивом в операційній зобов'язаний бути сам хірург, людина. Саме від його роботи більшою мірою залежить кінцевий результат операції. Саме від його знань і умінь залежать людські життя і здоров'я.

І скільки б не винаходили технічних нововведень, найпершим атрибутом операційних залишається хірургічний інструментарій: скальпелі, затиски, пінцети, ножиці... Це "базова зброя хірурга", і вона повинна бути завжди у відмінному стані, щоб і сам хірург був у всеозброєнні.

На жаль, ключові для Запоріжжя дитячі хірургічні відділення, що у 5-ій дитячій та обласній дитячий лікарнях, зараз відчувають гостру нестачу саме в базовому інструментарії. Великі хірургічні набори, які випускалися ще в СРСР, давно вичерпали свій ресурс, і "нових" таких же, як ви розумієте, не дістати. Сьогодні лікарі самі змушені докуповувати необхідні інструменти. І це нікуди не годиться. Звичайно, труднощі у нас є у всіх без винятку областях, але все ж, хірургія – це, нерідко, передній край боротьби за життя дітей.

Роздрібна вартість одного набору хірургічного інструментарію – 53 000 грн. Тобто два хірургічних набори для двох центральних дитячих лікарень регіону коштуватимуть 106 тисяч гривень. Плюс коректування на курс валют на момент купівлі, куди ж без цього.

Це полегшений набір інструментарію – найнеобхідніші і найбільш потрібні інструменти. В ідеалі таких наборів потрібно б і по 2 на кожну лікарню. Але потреб завжди багато, а кошти – завжди обмежені. Тому поки – по одному набору. Почнемо збір для інструментарію в ЗОДКЛ.

Допоможіть, будь ласка, зібрати кошти для оновлення хірургічного інструментарію в Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні. Завдяки вашій підтримці одне з ключових дитячих хірургічних відділень міста буде забезпечено інструментарієм і готове рятувати життя сотень дітей.

ID: 1707
Підтримали
Благодійна допомога
28.12.2016 13:44
43653,63 грн.
Благодійна допомога
19.12.2016 16:04
509,81 грн.
Благодійна допомога
18.12.2016 22:03
25,46 грн.
Благодійна допомога
17.12.2016 23:41
51,01 грн.
Благодійна допомога
17.12.2016 15:45
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Показати всі