Різдвяна вечеря на виніс для бездомних
Різдвяна вечеря на виніс для бездомних

Різдвяна вечеря на виніс для бездомних

Проект здійснює
Розпочато: 24.12.2020
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
14762,85 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14762,85 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Благодійний Фонд "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви" запрошує усіх до милосердя!

Скоро Різдва, затишок, тепло, святвечірня кутя з медом, духмяні пампушки та наші галицькі завиванці з маком і повидлом... Ці "смачні рядки" кожному навіють спогади з дитинства. А як же бути тим, яким нічого згадати та відчути?! Про таких повинні подбати ми з Вами, щоби дух Різдвяної ночі не оминув жодної нужденної душі. Бо що може бути гірше, коли у такі чудові святкові дні, повні радості, ароматів щойно приготовленої вечері, щирої родинної молитви, хтось може бути голодний, замерзлий, позбавлений уваги, любові, а особливо милосердя… Не стіймо осторонь! Будьмо милосердними! Допоможіть нам зібрати 19 800 грн на проект "Різдвяна вечеря на виніс для бездомних" для 120 осіб!

Благодійний Фонд "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ" – це благодійна, громадська неприбуткова організація. Назва для цієї організації вибрана не випадково. Слово "caritas" походить з грецької мови і означає "любов милосердна". Звідси зрозуміло, що місія організації "Карітас" полягає у розвитку любові до найбільш нужденних людей. Зараз, у цей зимовий період, для нас у пріоритеті завдання – не залишити знедолених людей (120 осіб) без вечері… Святої Вечері, відчуття свята і родинного затишку.

Вже багато років БФ "Карітас СДЄ УГКЦ" разом із спільнотою взаємодопомоги "Наша Хата" опікуються самотніми безпритульними та малозабезпеченими людьми у ці Різдвяні зимові дні, стаючи для них цілою родиною у цей прекрасний вечір. Згідно з нашими щорічними спостереженнями, до нас повечеряти приходить 120 осіб. Це люди, що тимчасово перебувають на вулиці (безхатченки), літні бідні люди, та малозабезпечені сім'ї у СЖО.  

Зі всією відповідальністю розуміємо, що зараз, як ніколи, важко зорганізувати цим нужденним людям вечерю у затишному приміщенні, де б учасники благодійної Різдвяної вечері змогли не лише скуштувати святвечірніх страв, а й поспілкуватися одні з одними у теплі та розумінні. Зважаючи на усі карантинні обставини, ми можемо лише подбати за святвечірню їжу на виніс.

Усі пожертвувані кошти підуть на закупівлю продуктів і приготування різдвяних страв, а також фасування їх в одноразовий посуд для виносу. Кожен набір (вечеря) на виніс буде складатися із 12 традиційних пісних святвечірніх страв: кутя з медом, родзинками і горіхами, пісний борщ, пампушки, вареники з картоплею, горох із капустою і цибулею, вінегрет, голубці з картоплею, грибна підлива, маринований оселедець, риба смажена, узвар, хліб.

Ми запрошуємо усіх до милосердя та любові! Подаруймо бездомним Різдво!

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Підтримали
Дмитро і Анастасія Антонченко
05.01.2021 07:05
127,29 грн.
Благодійна допомога
04.01.2021 23:47
20,00 грн.
Благодійна допомога
04.01.2021 17:54
1000,00 грн.
Благодійна допомога
04.01.2021 15:51
407,85 грн.
Благодійна допомога
04.01.2021 13:14
509,81 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Безпечне місце для нового життя
У Києві є місце, куди завжди можуть звернутися за допомогою жінки, які знаходяться у складних життєвих о…
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Підтримати
Соціальна допомога
Відкриваючи Україну
Дитинство-юність – найпрекрасніший період у житті людини. І дуже важливо використати цю найщасливішу пор…
Підтримати
Соціальна допомога
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто …
Показати всі