"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей
"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей

"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.11.2015
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
5336,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5336,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У повітрі вже запахло Новим роком. Скоро волонтери почнуть репетирувати концерти, щоб повезти їх у дитячі будинки разом із мандаринами і шоколадом. У Дніпропетровській області, на жаль, цього не трапиться: тут залишився всього один дитбудинок (для здорових діток). Зате є прийомні сім'ї, які потребують підтримки набагато більше, ніж сирітські установи. Щороку в січні до 800 прийомних дітей і батьків їдуть у Дніпропетровськ на чудове свято "Різдвяні зустрічі". Цього року нам не вдасться провести "Зустрічі" без вашої допомоги!

Благополуччя в прийомній сім'ї – це не тільки тепла атмосфера, задоволені та спокійні діти. Коли у прийомних батьків все йде добре, більшість з них починають розглядати можливість взяти в сім'ю ще одну дитину. Тому дніпропетровський фонд "Помагаєм" регулярно проводить заходи з підтримки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Це і виїзні батьківські клуби, і психологічні тренінги, індивідуальні консультації фахівців, і матеріальна допомога на ремонт житла. Найбільша подія в нашому річному циклі – свято "Різдвяні зустрічі".

Щорічно воно збирає в обласному центрі більше ста сімей (500-800 чоловік). Їх чекають ігри та майстер-класи, Дід Мороз із Снігуронькою та веселі клоуни, а на закінчення – чудовий дитячий спектакль. Два передноворічних місяці фонд працює переважно над різдвяними зустрічами: потрібно орендувати театр, написати сценарій, знайти і скоординувати волонтерів, зібрати кошти для оплати послуг, у яких не можна задіяти добровольців.

Діти і батьки теж не сидять склавши руки: готуються до конкурсів. Крім змагання на кращий малюнок або фотографію є ще нагородження в номінаціях, де ми обираємо, наприклад, найспортивнішу сім'ю року, найбільш творчу, мандрівників року тощо. Щороку отримує приз нова десятка номінантів, та й список запрошених ми намагаємося оновлювати.

Потрібно бачити щасливі дитячі обличчя, коли після оголошення прізвища призери піднімаються на сцену та отримують заслужені подарунки! Для їх придбання ми й збираємо зараз кошти. На 10 призів потрібно близько 15 000 грн.

"Різдвяні зустрічі" – не тільки чудове дитяче свято, але й можливість всією родиною вибратися з провінції в обласний центр, погуляти по місту, для мам і татусів – зустрітися з "колегами", іншими прийомними батьками, порадіти успіхам одне одного і поділитися досвідом. Адже друзі й сусіди, які їх оточують у повсякденному житті, часто не розуміють і не цікавляться специфічними проблемами прийомних сімей. Тільки раз на рік вони можуть поспілкуватися з такою кількістю близьких за духом людей.

Криза в країні ставить під загрозу проведення традиційного свята, і ми просимо у вас допомоги! Кожні 50 грн, пожертвувані вами, – це крок до того, щоб "Різдвяні зустрічі" знову зігріли своїм теплом дітей-сиріт та їхніх батьків!

ID: 1825
Підтримали
Благодійна допомога
10.01.2016 17:58
10,00 грн.
Благодійна допомога
02.01.2016 18:26
500,00 грн.
Благодійна допомога
01.01.2016 22:56
1,00 грн.
Благодійна допомога
31.12.2015 23:44
5,00 грн.
Благодійна допомога
31.12.2015 21:52
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Їжа для дітей. 15
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 15
Ваша фінансова підтримка допоможе забезпечити 12 дітей, які проживають в Центрі соціально-психологічної …
Armour of Peace: для постраждалих сімей України
Підтримати
Соціальна допомога
Armour of Peace: для постраждалих сімей України
Привіт, мене звати Ектор Ізмаель Хіменес-Браво. Я створив цей благодійни проєкт аби допомоги родинам, як…
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Підтримати
Соціальна допомога
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Тут акумулюються внески на підтримку програм допомоги літнім членам суспільства, тобто на будь-які проєк…
Показати всі