"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей
"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей

"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей

Проект здійснює
Розпочато: 10.11.2015
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
5336,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5336,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У повітрі вже запахло Новим роком. Скоро волонтери почнуть репетирувати концерти, щоб повезти їх у дитячі будинки разом із мандаринами і шоколадом. У Дніпропетровській області, на жаль, цього не трапиться: тут залишився всього один дитбудинок (для здорових діток). Зате є прийомні сім'ї, які потребують підтримки набагато більше, ніж сирітські установи. Щороку в січні до 800 прийомних дітей і батьків їдуть у Дніпропетровськ на чудове свято "Різдвяні зустрічі". Цього року нам не вдасться провести "Зустрічі" без вашої допомоги!

Благополуччя в прийомній сім'ї – це не тільки тепла атмосфера, задоволені та спокійні діти. Коли у прийомних батьків все йде добре, більшість з них починають розглядати можливість взяти в сім'ю ще одну дитину. Тому дніпропетровський фонд "Помагаєм" регулярно проводить заходи з підтримки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Це і виїзні батьківські клуби, і психологічні тренінги, індивідуальні консультації фахівців, і матеріальна допомога на ремонт житла. Найбільша подія в нашому річному циклі – свято "Різдвяні зустрічі".

Щорічно воно збирає в обласному центрі більше ста сімей (500-800 чоловік). Їх чекають ігри та майстер-класи, Дід Мороз із Снігуронькою та веселі клоуни, а на закінчення – чудовий дитячий спектакль. Два передноворічних місяці фонд працює переважно над різдвяними зустрічами: потрібно орендувати театр, написати сценарій, знайти і скоординувати волонтерів, зібрати кошти для оплати послуг, у яких не можна задіяти добровольців.

Діти і батьки теж не сидять склавши руки: готуються до конкурсів. Крім змагання на кращий малюнок або фотографію є ще нагородження в номінаціях, де ми обираємо, наприклад, найспортивнішу сім'ю року, найбільш творчу, мандрівників року тощо. Щороку отримує приз нова десятка номінантів, та й список запрошених ми намагаємося оновлювати.

Потрібно бачити щасливі дитячі обличчя, коли після оголошення прізвища призери піднімаються на сцену та отримують заслужені подарунки! Для їх придбання ми й збираємо зараз кошти. На 10 призів потрібно близько 15 000 грн.

"Різдвяні зустрічі" – не тільки чудове дитяче свято, але й можливість всією родиною вибратися з провінції в обласний центр, погуляти по місту, для мам і татусів – зустрітися з "колегами", іншими прийомними батьками, порадіти успіхам одне одного і поділитися досвідом. Адже друзі й сусіди, які їх оточують у повсякденному житті, часто не розуміють і не цікавляться специфічними проблемами прийомних сімей. Тільки раз на рік вони можуть поспілкуватися з такою кількістю близьких за духом людей.

Криза в країні ставить під загрозу проведення традиційного свята, і ми просимо у вас допомоги! Кожні 50 грн, пожертвувані вами, – це крок до того, щоб "Різдвяні зустрічі" знову зігріли своїм теплом дітей-сиріт та їхніх батьків!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
10.01.2016 17:58
10,00 грн.
Анонімна допомога
02.01.2016 18:26
500,00 грн.
Анонімна допомога
01.01.2016 22:56
1,00 грн.
Анонімна допомога
31.12.2015 23:44
5,00 грн.
Анонімна допомога
31.12.2015 21:52
500,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Теплий дім на Новий рік
Олена Володимирівна і Володимир Анатолійович Чулічкови живуть в Підгородному Дніпропетровської області. …
Підтримати
Соціальна допомога
Мамо, я хочу їсти!
В Україні проживає багато сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Це ситуація викликана б…
Підтримати
Соціальна допомога
Щира допомога – допомога від щирого серця
Скарбничку "Щира допомога" відкрито на добрі справи в підтримку дітей та їх батьків, які опинилися в тяж…
Підтримати
Соціальна допомога
Діти хочуть їсти
Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть діти…
Показати всі