Робимо свято разом
Робимо свято разом

Робимо свято разом

Розпочато: 29.11.2012
Київ
Завершений
Всього зібрано
5328,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5328,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Новорічні свята - це казка, коли хочеться ділитися теплом і щастям із усіма довкола. Це дні, коли чекаєш на щось особливе, і по-дитячому віриш у дива... Але існує паралельний світ, де люди з особливими потребами існують за межами суспільства. Це – світ, у якому живуть пацієнти Першої київської психіатричної лікарні. Там немає свят: лікарня не в змозі придбати бодай символічні дарунки хворим на 10 грн, що виділяє держава на 1 пацієнта у день. Це світ, не буде Нового року та дня Святого Миколая, якщо ми не зберемо гроші на подарунки та не привітаємо самотніх і хворих людей.

Для багатьох пацієнтів Київська психіатрична лікарня №1 залишається їхнім домом. Багато хто не має родичів, нерідко через те, що самі родичі відмовилися від них, соромлячись діагнозу близьких. Багато пацієнтів – вихідці з дитячих будинків. Лікарняний персонал – їхні найближчі люди.

Одяг, в якому хворі поступають до клініки, повертається рідним або зберігається окремо. Тому пацієнти одягнені у лікарняний одяг - старий, заношений, заштопаний. Фінансове державне забезпечення не просто скромне, а жалюгідне. Витрати на пацієнта не перевищують 10 гривень на день. У хворих часто немає свого житла, оскільки їхні квартири передані державі, якщо не було родичів. Тому хворі опиняються поза межами соціуму й складається ситуація, коли суспільство стає більш небезпечним для них, ніж вони для суспільства.

Пацієнти отримують формальну підтримку від держави, та вона така маленька, що дітки-пацієнти малюють на зворотній стороні календарів, бо в дитячому відділені не вистачає паперу. Пацієнти лікарні можуть не мати усього того, що нас звично оточує у побуті, але вони чутливі до вияву людяності.

Звичайно, за таких умов, Різдвяні та Новорічні свята нічим не будуть відрізнятися для пацієнтів від сірих буденних днів. Можливо, хтось із них навіть не знатиме, що десь святкують день Святого Миколая, або що прийшло Різдво. Студенти факультету психології університету ім. Шевченка, стипендіати всеукраїнської програми «Завтра.UA», Фонд «Платформа оздоровлення суспільства» та Українська Біржа Благодійності впевнені – так не має бути. Людина завжди залишається людиною, які б лиха та негаразди життя їй не приготувало. І ця людина має право на свято, на радість, на добрі вітальні слова та подарунки. Нехай від незнайомців.

Ціль проекту «Робимо свято разом» - знайти гроші, аби придбати дарунки (листівки, сувеніри, солодощі, фрукти, тощо), привітати самотніх пацієнтів Київської психіатричної лікарні №1 з Новорічними святами, влаштувати їм справжнє свято!

ID: 526
Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2012 09:43
320,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2012 09:41
1069,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2012 09:39
1050,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2012 09:32
440,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2012 09:30
286,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допомога вихованцям будинку дитини "Сонечко"
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога вихованцям будинку дитини "Сонечко"
Дитинство – найкращий період життя кожної людини. На жаль, не у всіх дітей є турботлива сім'я і люблячі …
Прихисток та допомога найслабкішим
Підтримати
Соціальна допомога
Прихисток та допомога найслабкішим
Центр соціально-профілактичної допомоги, що багато років діє при нашому фонді, є чи не єдиним місцем у р…
Творити добро – смачно!
Підтримати
Соціальна допомога
Творити добро – смачно!
Соціальне підприємство – піцерія "Витанія" – відкрилось в Дрогобичі в лютому 2020 року за фінансової під…
Продукти для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти для стареньких
Під опікою Фонду "Кожен Може" 29 стареньких переселенців, які в зоні військових дій втратили свій будино…
Показати всі