Розпізнати діагноз
Розпізнати діагноз
Завершений

Розпізнати діагноз

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.03.2019
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
21900,21 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21900,21 грн.

Розпізнати діагноз – шлях до цього довгий і складний, якщо мова йде про орфанне (рідкісне) захворювання. Без діагнозу неможливо призначити лікування, яке буде боротися не лише з симптомами, а і з причиною хвороби. Вже 7 років лікарі не можуть визначити, що є коренем бід 7-річного Андрійка: відставання в розвитку, проблем із судинами, суглобами, серцем. Щоб підтвердити діагноз, потрібно дороге лабораторне дослідження в Німеччині. 

Уже 5 років БФ "Помагаєм" підтримує сім'ю Андрійка Майорова з Кам'янського. Андрій був довгоочікуваною й дуже бажаною, але, на жаль, як і старша дочка Віка, виявився серйозно хворим. Він з'явився на світ на 34-му тижні вагітності. Перші дні його життя почалися з крововиливів у мозок; місяць малюк пробув у патології новонароджених. Нарешті, його виписали з діагнозами: некротичний ентероколіт, кіста в мозку. Тоді ще ніхто не підозрював, що в карті малюка будуть постійно додаватися нові й нові назви хвороб.

Аутизм встановили, коли стала очевидною серйозна затримка розвитку. Важко довелося вихователям із Андрійком: в садочку в хлопчика бували напади агресії, а мама мала працювати: крім неї, нікому більше забезпечувати дітей. Пізніше в Андрія виявлялися й інші симптоми: надмірна рухливість суглобів, крихкість судин, часті кровотечі. Все разом це було схожим на якесь генетичне захворювання. На жаль, генетика – не найсильніша сторона нашої медицини. І все-таки Центр орфанних захворювань в "ОХМАТДИТі", на підставі аналізів, визначив діагноз: синдром Еллерса-Данлоса, тип вимагає уточнення.

Хвороба Андрійка прогресує: дає збої серце, болять ноги, набрякають суглоби. Іноді він тягне ніжку: м'язи слабшають і не дозволяють нормально ходити. Хлопчик майже не говорить, його інтелектуальний розвиток залишається на рівні 3-4 років. Щоби лікувати Андрійка й побачити результат "по всіх фронтах" (із фізичним станом та інтелектуальним розвитком), потрібно звертатися в закордонні клініки. А для цього потрібен точний діагноз, який можуть встановити тільки в лабораторії лікаря Рьодгера. Саму процедуру проводитимуть у лабораторії Рьодгера в Києві, а матеріал для подальшого аналізу відправлятимуть до Німеччини. Вартість такого дослідження становить 49 920 грн. Давайте зробимо все, щоб Андрійкові нарешті встановили діагноз, і він отримав правильне лікування!

 

ПІБ: Майоров Андрій Станіславович, 09.09.2011 р.

Місто: Кам'янське, Дніпропетровська обл.

Діагноз: атиповий аутизм, судинна мальформація, сполучнотканинна дисплазія, синдром Еллерс-Данлоса, що вимагає уточнення

ID: 4941
Підтримали
Vedmid
06.08.2019 20:09
50,92 грн.
Благодійна допомога
22.07.2019 22:26
50,92 грн.
Благодійна допомога
05.07.2019 11:17
51,01 грн.
Благодійна допомога
30.06.2019 20:48
20,37 грн.
Благодійна допомога
26.06.2019 14:57
45,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Діана: розірвати замкнене коло. 3
Підтримати
Здоров'я
Діана: розірвати замкнене коло. 3
Через обстріли подовгу відключають світло, а її життя залежить від медичного обладнання – отже, і від ел…
Показати всі