Русланчик хоче говорити!
Русланчик хоче говорити!
Завершений

Русланчик хоче говорити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
38650,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
38650,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Життя малого Русланчика, якому зараз чотири рочки, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах – недитячий біль і туга. Русланчик народився в Донецьку здоровою дитиною. У пологовому будинку разом з іншими новонародженими був інфікований стафілококової хворобою. Після цього хворів токсичною еритемою, токсичною пневмонією.

Життя малого Русланчика, якому зараз чотири рочки, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах – недитячий біль і туга. Русланчик народився в Донецьку здоровою дитиною. У пологовому будинку разом з іншими новонародженими був інфікований стафілококової хворобою. Після цього хворів токсичною еритемою, токсичною пневмонією. 

Хлопчик декілька днів у важкому стані перебував у реанімації, не міг самостійно дихати, був підключений до апарату штучної вентиляції легенів, їв через зонд. Тоді йому встановили діагноз "сепсис крові", в зв'язку чим Руслану двічі вливали антистафілококову плазму. Лікарі реанімації навіть озвучували невтішні діагнози, але дитина живе і радує батьків уже 4 роки.

Лікарі пологового будинку, визнавши свою провину у трагедії інфікуванні, спочатку сприяли обстеженню і лікуванню дитини після виписки з реанімації, але в 2014 році, після початку бойових дій в Донецьку, мама хлопчика була змушена взяти Руслана і ще одну неповнолітню доньку і покинути житло. Їх квартира була розташована неподалік від Донецького аеропорту, тому залишатися там було небезпечно. Невдовзі після їх від'їзду квартиру було частково зруйновано, зараз проживати в ній неможливо. Після переїзду медичну допомогу малюкові надавати припинили.

"З літа 2014 року і до сьогодні я з двома дітьми проживаю в Києві. За перший рік у столиці ми змінили 4 місця проживання, довго не могли налагодити свій побут. У зв'язку з цим момент лікування і відновлення здоров'я Руслана був упущений. Коли Руслану виповнилося два роки, у нього виявили відставання в мовленнєвому розвитку. Тому ми пройшли медикоментозное лікування, кілька курсів у мовному центрі, оформилися в логопедичний садок. Лікарі нам рекомендують пройти курс лікування в Центрі стимуляції мозку для отримання результату. Але зараз оплатити цей курс, на жаль, ми не можемо, бо живемо в орендованій квартирі, ми є малозабезпеченою сім'єю, я одна виховую двох дітей, всі доходи сім'ї йдуть на оренду житла, комунальні послуги і харчування. Допоможіть! Будемо дуже Вам вдячні за надану допомогу, тому що більше іншої можливості у нас отримати лікування в цьому Центрі немає!".

Ми разом із мамою Русланчика звертаємося до вас за допомогою! В Руслана є шанс бути здоровим!

 

ПІБ: Рогатинський Руслан Володимирович, 30.06.2013 р.

Місто: Київ

Діагноз: недорозвиток психіки та мовлення органічно-резидуального ґенезу, дизартрія, дизлексія, розлад експресивної мови 

ID: 3628
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2017 15:31
2718,98 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 14:44
1000,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 14:25
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 13:54
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 13:47
25,46 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Реабілітаційний стіл для дітей
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Показати всі