Русланчик хоче говорити!
Русланчик хоче говорити!
Завершений

Русланчик хоче говорити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
38650,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
38650,00 грн.

Життя малого Русланчика, якому зараз чотири рочки, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах – недитячий біль і туга. Русланчик народився в Донецьку здоровою дитиною. У пологовому будинку разом з іншими новонародженими був інфікований стафілококової хворобою. Після цього хворів токсичною еритемою, токсичною пневмонією.

Життя малого Русланчика, якому зараз чотири рочки, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах – недитячий біль і туга. Русланчик народився в Донецьку здоровою дитиною. У пологовому будинку разом з іншими новонародженими був інфікований стафілококової хворобою. Після цього хворів токсичною еритемою, токсичною пневмонією. 

Хлопчик декілька днів у важкому стані перебував у реанімації, не міг самостійно дихати, був підключений до апарату штучної вентиляції легенів, їв через зонд. Тоді йому встановили діагноз "сепсис крові", в зв'язку чим Руслану двічі вливали антистафілококову плазму. Лікарі реанімації навіть озвучували невтішні діагнози, але дитина живе і радує батьків уже 4 роки.

Лікарі пологового будинку, визнавши свою провину у трагедії інфікуванні, спочатку сприяли обстеженню і лікуванню дитини після виписки з реанімації, але в 2014 році, після початку бойових дій в Донецьку, мама хлопчика була змушена взяти Руслана і ще одну неповнолітню доньку і покинути житло. Їх квартира була розташована неподалік від Донецького аеропорту, тому залишатися там було небезпечно. Невдовзі після їх від'їзду квартиру було частково зруйновано, зараз проживати в ній неможливо. Після переїзду медичну допомогу малюкові надавати припинили.

"З літа 2014 року і до сьогодні я з двома дітьми проживаю в Києві. За перший рік у столиці ми змінили 4 місця проживання, довго не могли налагодити свій побут. У зв'язку з цим момент лікування і відновлення здоров'я Руслана був упущений. Коли Руслану виповнилося два роки, у нього виявили відставання в мовленнєвому розвитку. Тому ми пройшли медикоментозное лікування, кілька курсів у мовному центрі, оформилися в логопедичний садок. Лікарі нам рекомендують пройти курс лікування в Центрі стимуляції мозку для отримання результату. Але зараз оплатити цей курс, на жаль, ми не можемо, бо живемо в орендованій квартирі, ми є малозабезпеченою сім'єю, я одна виховую двох дітей, всі доходи сім'ї йдуть на оренду житла, комунальні послуги і харчування. Допоможіть! Будемо дуже Вам вдячні за надану допомогу, тому що більше іншої можливості у нас отримати лікування в цьому Центрі немає!".

Ми разом із мамою Русланчика звертаємося до вас за допомогою! В Руслана є шанс бути здоровим!

 

ПІБ: Рогатинський Руслан Володимирович, 30.06.2013 р.

Місто: Київ

Діагноз: недорозвиток психіки та мовлення органічно-резидуального ґенезу, дизартрія, дизлексія, розлад експресивної мови 

ID: 3628
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2017 15:31
2718,98 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 14:44
1000,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 14:25
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 13:54
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 13:47
25,46 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артем мріє перемогти епілепсію і вільно дихати. 2
Підтримати
Здоров'я
Артем мріє перемогти епілепсію і вільно дихати. 2
До 9 місяців Артем був здоровою дитиною, але з годом у нього стався перший напад, який тривав одну годин…
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Богдан – єдина дитина, і зрозуміти, що щось іде не так з розвитком, батькам було непросто, адже візуальн…
Давид прагне мати здорове дитинство
Підтримати
Здоров'я
Давид прагне мати здорове дитинство
Довгоочікуваний Давид народився і ріс здоровим хлопчиком… до 4 місяців. Після цього малюк почав відстава…
Одужати, щоб лікувати людей
Підтримати
Здоров'я
Одужати, щоб лікувати людей
Вероніці девʼятнадцять років. Вона навчається у медичному коледжі та мріє бути лікарем. Однак біль у ноз…
Показати всі