Самотужка
Самотужка
Завершений

Самотужка

Розпочато: 19.09.2019
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
56884,59 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
56884,59 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дітям із ДЦП потрібна постійна реабілітація. Окрім основних занять із реабілітологами, діткам із таким захворюванням дуже потрібен правильний басейн, де буде тепла вода та прохолодне повітря у приміщенні, щоб нервова система розслаблялась, а тіло не перегрівалось, тоді ефект буде найбільш потужним. Щоб діти могли відвідувати такі заняття в Україні, ми плануємо запустити соціальний проект "Самотужка", який дозволить створити центр, де діти з малозабезпечених сімей проходитимуть лікувальну фізкультуру на постійній основі. 

Команда центру "Самотужка" зробила неможливе, і 9 листопада мрія про відкриття центру з басейном стала реальністю. Зібрані на Українській Біржі Благодійності кошти дозволили авансувати будівельні роботи та відкрити основну частину центру з басейном та залом для фізичної реабілітації. Постачальники обладнання для очищення води та підтримки необхідної температури та вологості досі чекають на оплату основної частини обладнання. А ми докладаємо зусиль, щоб знайти друзів та партерів, які допоможуть нам.

Важливо, що зібрані кошти дозволять нам до Новорічних свят запустити річну програму безкоштовної реабілітації для 28 дітей із малозабезпечених родин. Діти потребують саме вашої допомоги.

Багато родин дуже очікували відкриття цього центру, серед них і батьки 4-річного Сашка. Його мама Тетяна розповідає, як їй пропонували залишити новонароджене немовля, бо шансів на повноцінне життя майже не було. Але молоді батьки не злякалися і почали шукати, як допомогти дитині. Вони проходили курси реабілітації в Україні та за кордоном. Найбільший прогрес у дитини з'явився під час занять у "Самотужці". Хлопчик навіть почав перевертатися самостійно. Батьки не вірили, що це взагалі можливо. Зараз хлопчик вже самостійно підводиться. Якщо продовжити курс занять на воді, яка дає можливість дитині з ДЦП робити більше вправ, він зможе не тільки підводитися, а ще й і почати ходити. Такі сподівання у тренера та надії у батьків.

Новий центр з басейном – це шанс для Саші та інших дітей навчитись самостійно рухатись, ходити. Це єдина можливість продовжити постійну реабілітацію і наблизити довгоочікуваний перший крок! Центру необхідна ваша допомога у завершені ремонтних робіт, сплаті за обладнання та запуску безкоштовної програми для малозабезпечених сімей.

Нам потрібна ваша підтримка!  

 

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Анонімна допомога
13.03.2020 21:43
51,01 грн.
Tymofii Zolotogolovyi
03.03.2020 16:05
1000,00 грн.
Анонімна допомога
26.02.2020 20:37
100,00 грн.
Анонімна допомога
25.02.2020 22:30
101,96 грн.
Анонімна допомога
25.02.2020 13:33
380,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 3
При передчасному народженні вкрай важливо забезпечити дитині умови виходжування наближені до внутрішньоу…
Підтримати
Здоров'я
COVчег – разом проти коронавірусу
Стає очевидно, що епідемії у європейських країнах вийшли або виходять на пік. Насправді там уже відбуває…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артему стати на ніжки! 6
У синочка Олега і Світлани Уланових, Артемія – ДЦП, важке органічне ураження ЦНС, затримка розвитку чере…
Підтримати
Здоров'я
Ми маємо бути готовими!
Світ зараз переживає непрості часи. Невідомі до цього часу віруси, спалахи кору, грипу та пневмонії…
Показати всі