SAYENKO KHARENKO рятують крихіток у Чернівцях
SAYENKO KHARENKO рятують крихіток у Чернівцях
Завершений

SAYENKO KHARENKO рятують крихіток у Чернівцях

Розпочато: 30.03.2022
Чернівці
Завершений
Всього зібрано
178700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
178700,00 грн.

Для нашого постійного партнера – юридичної фірми Sayenko Kharenko – це не просто цінність компанії, а й справжнє щастя бути поруч із тими, хто так потребує нашої підтримки, уваги та турботи. Цього разу вони вирішили підтримати найменших та найслабших діток Буковини. Для порятунку передчасно народжених малюків та забезпечення їх подальшого здорового та повноцінного життя Чернівецький обласний перинатальний центр дуже потребує дихального реаніматора NeoPuffTM T-типу RD900 AEU та портативного пульсоксиметра.

Війна стрімко порушила щасливі мирні плани багатьох людей в Україні та змусила їх тікати зі східних та центральних областей нашої держави на захід через активні бойові дії. Серед них дуже багато жінок при надії, які сподівалися народити своїх довгоочікуваних діточок у рідних містах та селах, тішитися в колі рідних та близьких тому, як вони ростуть, але доля розпорядилася інакше…

Наразі пологові стаціонари та перинатальні центри у західних регіонах працюють у режимі посиленого навантаження через збільшення потоку внутрішньо переміщених жінок. Серед таких медичних закладів і Чернівецький обласний перинатальний центр, що надає висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу мешканцям міста та області, а з лютого місяця цього року – вагітним жінкам з усієї України, які наразі знайшли тимчасовий прихисток на Буковині.

На превеликий жаль, через шалений стрес, який переживають жінки у зв’язку із жахливими подіями, свідками яких вони стали, зросла і кількість передчасних пологів та малюків, які потребують особливого догляду та піклування з боку лікарів. Питання придбання дихального реаніматора для передчасно народжених діток із компресором та портативного пульсоксиметра для надання первинної реанімаційної допомоги безпосереднього у пологових залах набуло ще більшої актуальності.

Передчасно народжені діти – найскладніша категорія пацієнтів. Через незрілість всіх органів вони важко адаптуються в новому агресивному для них середовищі, не вміють самостійно дихати, їсти, утримувати тепло, страждають від чисельних ускладнень. Виходжування цих крихіток є тривалим та складним, воно вимагає використання високотехнологічного медичного обладнання та застосування сучасних методик лікування. Ще 15-20 років тому дихальні розлади були однією з основних причин смертності передчасно народжених діток, а штучна вентиляція легень для них – чи не єдиний шанс вижити. Проте практика показувала, що тривале проведення респіраторної підтримки із введенням в трахею спеціальної дихальної трубки для малечі було досить травматичним та часто ставало причиною виникнення додаткових інфекцій…  

Але наука не стоїть на місці, винайдено нові, більш прогресивні та лагідні до дітей методи дихальної терапії, які дозволяють в окремих випадках взагалі уникнути класичної штучної вентиляції легень. Серед них СPAP-терапія, яку реалізовує прилад Neopuff. Він призначений для лікування дихальних розладів у новонароджених шляхом створення постійного позитивного тиску в дихальних шляхах в перші хвилини після народження просто у пологових залах. Реаніматор дозволяє виконувати "маневр продовженого роздування легенів", який широко застосовується в країнах Європи та США та вже довів свою високу ефективність.

Завдячуючи цій маніпуляції у перші "золоті" хвилини життя суттєво знижується необхідність проведення класичної штучної вентиляції з інтубацією трахеї малюка, зменшується потреба у використанні дорогого препарату – сурфактанту, що не дає альвеолам легенів злипнутися, скорочується тривалість перебування діток на дихальній підтримці й відповідно знижується кількість ускладнень, пов’язаних із тривалою штучною вентиляцією легенів.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до ініціативи юридичної фірми Sayenko Kharenko та підтримати проєкт.

ID: 8034
Підтримали
Благодійна допомога
30.03.2022 19:30
178700,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Рухатися до мети
Підтримати
Здоров'я
Рухатися до мети
Хлопчик на фото – це 5-річний Єгор Сальников, якому ми вже не один раз допомагали із лікуванням. У Єгора…
Великі успіхи Дарʼї
Підтримати
Здоров'я
Великі успіхи Дарʼї
Шатилюк Дарʼї уже 15 років. Можливо, хтось із вас памʼятає її ще маленькою дівчинкою, для якої ми вже не…
Показати всі