Шанс ходити для Микити
Шанс ходити для Микити
Завершений

Шанс ходити для Микити

Проект здійснює
Розпочато: 02.12.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
10975,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10975,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Коли життя почалася з діагнозу "ураження нервової системи", а в рік підписали вирок: "ДЦП", ціна кожної придбаної навички – довга боротьба. Щоденні масажі і гімнастика, реабілітації – це біль і тяжка праця. Потрібна невичерпна енергія, віра в себе і в дитину, а ще – гроші. Багато грошей... На ті ж клініки, на спеціальні тренажери та ліки. На життя, врешті-решт, тому що за постійним доглядом за дитиною та заняттями у мами немає можливості працювати, і весь тягар матеріального забезпечення сім'ї лягає на тата, дідуся, бабусю. І щастя, якщо вони є!

“Микитка став жертвою лікарської недбалості. Вагітність проходила нормально, у хлопчика не було жодних відхилень чи проблем з розвитком (про що свідчить обстеження в одній з кращих клінік України на останніх місяцях вагітності). А от пологи були тяжкі, з багатогодинним безводним періодом, стимуляцією медичними препаратами та з дуже "активною" акушерською допомогою. Настільки активною, що після народження у дитини окрім гострої гіпоксії, набряку головного мозку, судомної готовності тощо, були зміщені кістки черепу”, - розповідає мама хлопчика. Не дивлячись на отримані травми та сумні прогнози, малюк із усіх сил чіплявся за життя і вижив!

Після цього на нього чекали тижні в реанімації, відділенні патології новонароджених, лікарні та довгі роки лікування. У Києві, Трускавці, Євпаторії, Вінниці – у реабілітаційних центрах, лікарнях, санаторіях та клініці – в безкоштовних та приватних, завдяки допомозі небайдужих людей! В результаті проведеного за ці роки лікування та не дивлячись на тяжкий діагноз Микитка почав перевертатися, повзати, сидіти та ходити з підтримкою і в ходунцях. Він вчиться в 1-му класі спеціалізованої школи надомного навчання. Дуже веселий та комунікабельний хлопчик. Хоче навчитися грати в футбол, кататися на велосипеді та роликах, і купувати з друзями в сусідньому магазині морозиво та тістечка…

З ДЦП можна жити. Але як? Неможливо без сліз та болю в душі дивитися на дитину, яка не може бігати і гратися з іншими дітьми. Яка розуміє, що не така як інші… А головне те, що вона не винна в цьому…

“Дуже тяжко усвідомлювати, що існує велика кількість методик, клінік, реабілітаційних центрів, які дають позитивні результати, і не мати фінансової можливості лікуватися там. Микитці показана більшість реабілітаційних методик лікування в нашій країні та за її межами, а саме, дуже позитивно впливають на динаміку його розвитку курси лікування в міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець, які необхідно проходити 3-4 рази на рік”, - говорить мама. Лікування ДЦП повинне бути постійним, поки мозок дитини інтенсивно росте і можна розвити його рухові функції, але на це потрібні великі кошти, яких, природньо, немає у матері-одиначки з хворою дитиною. Зовсім сама – без чоловіка та батьків, із сумарною соціальною допомогою 2 500 грн на місяць. Тому і змушена звернутися до всіх небайдужих за допомогою та щиро сподівається на людське розуміння та підтримку!

 

ПІБ: Дончук Микита Ігорович, 15.04.2006

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, дискінетична форма. Когнітивні розлади. Недорозвинення мовлення ІІ-ІІІ рівня. Дизартрія

ID: 1860
Підтримали
Юлия Мосненко
09.12.2015 13:02
1703,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:48
200,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:23
30,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:17
50,00 грн.
Марина Костиря
09.12.2015 12:02
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – особливо під час війни - найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів…
Показати всі