Шанс ходити для Микити
Шанс ходити для Микити
Завершений

Шанс ходити для Микити

Проект здійснює
Розпочато: 02.12.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
10975,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10975,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Коли життя почалася з діагнозу "ураження нервової системи", а в рік підписали вирок: "ДЦП", ціна кожної придбаної навички – довга боротьба. Щоденні масажі і гімнастика, реабілітації – це біль і тяжка праця. Потрібна невичерпна енергія, віра в себе і в дитину, а ще – гроші. Багато грошей... На ті ж клініки, на спеціальні тренажери та ліки. На життя, врешті-решт, тому що за постійним доглядом за дитиною та заняттями у мами немає можливості працювати, і весь тягар матеріального забезпечення сім'ї лягає на тата, дідуся, бабусю. І щастя, якщо вони є!

“Микитка став жертвою лікарської недбалості. Вагітність проходила нормально, у хлопчика не було жодних відхилень чи проблем з розвитком (про що свідчить обстеження в одній з кращих клінік України на останніх місяцях вагітності). А от пологи були тяжкі, з багатогодинним безводним періодом, стимуляцією медичними препаратами та з дуже "активною" акушерською допомогою. Настільки активною, що після народження у дитини окрім гострої гіпоксії, набряку головного мозку, судомної готовності тощо, були зміщені кістки черепу”, - розповідає мама хлопчика. Не дивлячись на отримані травми та сумні прогнози, малюк із усіх сил чіплявся за життя і вижив!

Після цього на нього чекали тижні в реанімації, відділенні патології новонароджених, лікарні та довгі роки лікування. У Києві, Трускавці, Євпаторії, Вінниці – у реабілітаційних центрах, лікарнях, санаторіях та клініці – в безкоштовних та приватних, завдяки допомозі небайдужих людей! В результаті проведеного за ці роки лікування та не дивлячись на тяжкий діагноз Микитка почав перевертатися, повзати, сидіти та ходити з підтримкою і в ходунцях. Він вчиться в 1-му класі спеціалізованої школи надомного навчання. Дуже веселий та комунікабельний хлопчик. Хоче навчитися грати в футбол, кататися на велосипеді та роликах, і купувати з друзями в сусідньому магазині морозиво та тістечка…

З ДЦП можна жити. Але як? Неможливо без сліз та болю в душі дивитися на дитину, яка не може бігати і гратися з іншими дітьми. Яка розуміє, що не така як інші… А головне те, що вона не винна в цьому…

“Дуже тяжко усвідомлювати, що існує велика кількість методик, клінік, реабілітаційних центрів, які дають позитивні результати, і не мати фінансової можливості лікуватися там. Микитці показана більшість реабілітаційних методик лікування в нашій країні та за її межами, а саме, дуже позитивно впливають на динаміку його розвитку курси лікування в міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець, які необхідно проходити 3-4 рази на рік”, - говорить мама. Лікування ДЦП повинне бути постійним, поки мозок дитини інтенсивно росте і можна розвити його рухові функції, але на це потрібні великі кошти, яких, природньо, немає у матері-одиначки з хворою дитиною. Зовсім сама – без чоловіка та батьків, із сумарною соціальною допомогою 2 500 грн на місяць. Тому і змушена звернутися до всіх небайдужих за допомогою та щиро сподівається на людське розуміння та підтримку!

 

ПІБ: Дончук Микита Ігорович, 15.04.2006

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, дискінетична форма. Когнітивні розлади. Недорозвинення мовлення ІІ-ІІІ рівня. Дизартрія

ID: 1860
Підтримали
Юлия Мосненко
09.12.2015 13:02
1703,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:48
200,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:23
30,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 12:17
50,00 грн.
Марина Костиря
09.12.2015 12:02
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
На варті жіночого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На варті жіночого здоров'я
"Коли хворіє матінка моя, навколо все втрачає сенс буття!". А як же важливо вчасно отримати гідну медичн…
Безгрошів’я може вбити мрію Евеліни. 3
Підтримати
Здоров'я
Безгрошів’я може вбити мрію Евеліни. 3
Евеліна Гладій вже вдома! Після місячного інтенсивного курсу реабілітації дівчинка повернулася додому. …
Знову навчитися ходити!
Підтримати
Здоров'я
Знову навчитися ходити!
У березні 2021 року сталася неприємність, яка повністю паралізувала його життя: Владислав впав на вулиці…
Головна страва – життя! 2
Підтримати
Здоров'я
Головна страва – життя! 2
Уже тривалий час Костя проходить лікування в Національному інституті раку. Кількість курсів хіміотерапії…
Показати всі