Щасливий дім
Щасливий дім

Щасливий дім

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.10.2013
Запорізька обл
Завершений
Всього зібрано
2290,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2290,00 грн.

Багато хто думає, що в інтернатах не вистачає грошей, солодощів або іграшок. Насправді головне, чого не дістає там дітям - це соціальної адаптації, «включення в життя», подолання ізоляції від суспільства. Це реалізується за нової реабілітаційної програми БФ «Щаслива дитина». Вона передбачає створення груп інтенсивної реабілітації в умовах близьких до родинних.  На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку.

У кожній області є інтернат для «найважчих» дітей. Сюди потрапляють діти, яким необхідна особлива увага і посилена реабілітація. У багатьох з них серйозні психічні та фізичні порушення. У таких дітей мало шансів на усиновлення. Раніше вважалося, що їм не можна допомогти, що вони нездібні навчатися і доля їхня вирішена наперед. Мовляв, цим дітям потрібно просто дожити свій вік. Насправді все це не так. Один з таких інтернатів - Чернігівський дитячий будинок у селі Калинівка Запорізької області. З того моменту, як БФ «Щаслива дитина» почав займатися посиленням реабілітаційних та навчальних програм у Калинівці, діти змінилися кардинально. Сьогодні вони малюють, вчаться, освоюють комп'ютер. Хоча раніше просто годинами дивилися в екран телевізора або взагалі у стелю.

Особливим дітям потрібна особлива увага. У великих приміщеннях інтернату вихователі фізично не встигають приділити належну увагу кожній дитині. Тому була обрана інша тактика - створювати невеликі групи-будинки для найбільш потребуючих дітей та забезпечувати роботу додаткових фахівців - реабілітологів. У грудні 2011 року була завершена реконструкція першого такого приміщення на території інтернату.

Ми впевнені, що не можна закривати очі на цих дітей. Тому що цим ми їх вбиваємо. На благодійному концерті один з вихованців Калинівки на питання, навіщо він робить сувеніри своїми руками, відповів: «Я хочу, щоб мене помітили».

2012 року БФ «Щаслива дитина» почав реконструкцію ще одного будинку посиленої реабілітації для ще 9-10 дітей. Зараз вже зроблено перепланування приміщення. Попереду ще оздоблювальні роботи, утеплення, зовнішні роботи та благоустрій. Роботи з будівництва та реконструкції БФ «Щаслива дитина» веде за рахунок самостійно зібраних пожертв. На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку. Допоможіть обладнати другий «Щасливий дім» для особливих діток у Калинівці! Дайте шанс тим, від яких багато хто відвернувся! Не відвертайтеся!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 2 290 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 738
Підтримали
Благодійна допомога
18.05.2014 10:49
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2014 23:48
400,00 грн.
Светлана Яшина
26.03.2014 12:26
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.03.2014 12:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.02.2014 14:08
10,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Підтримати
Соціальна допомога
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Зараз ми збираємо 820 000 грн для того, щоб забезпечити 1025 самотніх стареньких, людей з інвалідністю а…
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Завдяки проєкту ми закупимо пелюшки та підгузки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Вони вимуше…
Продукти дітям з Ірпеня!
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти дітям з Ірпеня!
Продукти – це завжди найнеобхідніша потреба родин. Особливо вони необхідні для сімей ВПО, які разом з ді…
Турбота – назустріч нікопольцям
Підтримати
Соціальна допомога
Турбота – назустріч нікопольцям
Завдяки проєкту ми закупимо підгузки для 88 стареньких людей та одиноких лежачих хворих, котрі проживают…
Показати всі