Щасливий дім
Щасливий дім

Щасливий дім

Проект здійснює
Розпочато: 10.10.2013
Запорізька обл
Завершений
Всього зібрано
2290,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2290,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Багато хто думає, що в інтернатах не вистачає грошей, солодощів або іграшок. Насправді головне, чого не дістає там дітям - це соціальної адаптації, «включення в життя», подолання ізоляції від суспільства. Це реалізується за нової реабілітаційної програми БФ «Щаслива дитина». Вона передбачає створення груп інтенсивної реабілітації в умовах близьких до родинних.  На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку.

У кожній області є інтернат для «найважчих» дітей. Сюди потрапляють діти, яким необхідна особлива увага і посилена реабілітація. У багатьох з них серйозні психічні та фізичні порушення. У таких дітей мало шансів на усиновлення. Раніше вважалося, що їм не можна допомогти, що вони нездібні навчатися і доля їхня вирішена наперед. Мовляв, цим дітям потрібно просто дожити свій вік. Насправді все це не так. Один з таких інтернатів - Чернігівський дитячий будинок у селі Калинівка Запорізької області. З того моменту, як БФ «Щаслива дитина» почав займатися посиленням реабілітаційних та навчальних програм у Калинівці, діти змінилися кардинально. Сьогодні вони малюють, вчаться, освоюють комп'ютер. Хоча раніше просто годинами дивилися в екран телевізора або взагалі у стелю.

Особливим дітям потрібна особлива увага. У великих приміщеннях інтернату вихователі фізично не встигають приділити належну увагу кожній дитині. Тому була обрана інша тактика - створювати невеликі групи-будинки для найбільш потребуючих дітей та забезпечувати роботу додаткових фахівців - реабілітологів. У грудні 2011 року була завершена реконструкція першого такого приміщення на території інтернату.

Ми впевнені, що не можна закривати очі на цих дітей. Тому що цим ми їх вбиваємо. На благодійному концерті один з вихованців Калинівки на питання, навіщо він робить сувеніри своїми руками, відповів: «Я хочу, щоб мене помітили».

2012 року БФ «Щаслива дитина» почав реконструкцію ще одного будинку посиленої реабілітації для ще 9-10 дітей. Зараз вже зроблено перепланування приміщення. Попереду ще оздоблювальні роботи, утеплення, зовнішні роботи та благоустрій. Роботи з будівництва та реконструкції БФ «Щаслива дитина» веде за рахунок самостійно зібраних пожертв. На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку. Допоможіть обладнати другий «Щасливий дім» для особливих діток у Калинівці! Дайте шанс тим, від яких багато хто відвернувся! Не відвертайтеся!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 2 290 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 738
Підтримали
Благодійна допомога
18.05.2014 10:49
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2014 23:48
400,00 грн.
Светлана Яшина
26.03.2014 12:26
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.03.2014 12:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.02.2014 14:08
10,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Промінчик надії для нужденних
Підтримати
Соціальна допомога
Промінчик надії для нужденних
Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Дл…
Мамо, я хочу їсти. 3
Підтримати
Соціальна допомога
Мамо, я хочу їсти. 3
Мабуть, найбільше задоволення отримує кожна мати, коли бачить, як з апетитом снідає чи обідає її дитина.…
Їжа для дітей. 7
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 7
До нашого Центру соціально-психологічної реабілітації, потрапляють діти, які недоїдали, погано харчували…
Садові інструменти для Бабанської школи-інтернату
Підтримати
Соціальна допомога
Садові інструменти для Бабанської школи-інтернату
Зараз на подвір'ї Бабанської школи-інтернат лунає дитячий сміх, розмови вчителів та кружляє осіннє листя…
Показати всі