Ще не пізно, я ходитиму!
Ще не пізно, я ходитиму!
Завершений

Ще не пізно, я ходитиму!

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.11.2017
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
8500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8500,00 грн.

В Андрійка дитячий церебральний параліч (ДЦП), але народився він здоровою дитиною. Так-так, таке буває! У три місяці у малюка раптом піднялася температура. Дитину як підмінили, він став млявий, відмовився від грудей, здавалося, життя покидає маленьке тільце. Андрійко буквально горів протягом чотирьох місяців! Що тільки йому не робили: крапельниці, уколи, складні процедури, з лікарні до лікарні перевозили хворе немовля, намагаючись визначитися з діагнозом! За цей час дитина 4 рази в критичному стані потрапляла до реанімації. Хлопчик дивом вижив. Але наслідки гострого менінгоенцефаліту виявилися страшними.

У 2014 році дворічному Андрійкові дали інвалідність. Практично одночасно з цим у його рідне місто прийшла біда – почалася війна. Мама хлопчика згадує: "Все всюди гриміло, лікарі нас не могли відправити на реабілітацію, оскільки дороги були розбиті, поїзди, автобуси не їздили. Всі рейси були скасовані. І про нас забули на цілий рік". Цього ж року автомобільна аварія забрала у Андрійка тата... Мама залишилася без підтримки з двома дітьми на руках, один з яких навіть голову не тримав. Але як би не було важко, їм треба виживати! І за будь-яких умов ставити сина на ноги.

Центр медичної реабілітації дітей-інвалідів "Апіс-Меліфіка" подарував надію – хлопчик дуже перспективний! За вже пройдені три курсу реабілітації Андрюша досяг колосальних успіхів, став краще сидіти, вправи практично всі виконує сам, сам встає на ноги і стоїть близько хвилини, у його мові з'явилося більше звуків, схожих на слова. Дитина бореться з хворобою і дуже старається.

Мама ділиться: "У Андрійка є всі шанси почати ходити ніжками, самостійно їсти, говорити, і ручки його можуть почати слухатися, але для цього потрібні гроші на численні реабілітації, ми готові весь час бути в дорозі, лікуватися, адже Андрійко так хоче бігати, любить "грати" футбол із моєю підтримкою, малювати, але, на жаль, тіло його не слухає. Поки Андрюша маленький, його ще можна поставити на ноги, потім буде пізно...".

У січні Центр реабілітації чекає дитину на черговий курс лікування. Найближча мета Андрійка – до літа 2018 роки зробити свої перші самостійні кроки. Підтримайте, малюка!

 

ПІБ: Саган Андрій Юрійович, 30.10.2012 р.

Місто: Красний Лиман, Донецька обл.

Діагноз: ДЦП, дискінетична форма, загальний недорозвиток мовлення, затримка психічного розвитку, затримка фізичного розвитку соматичного ґенезу, підвивих головки правого стегна

ID: 3583
Підтримали
Благодійна допомога
27.11.2017 12:25
1092,95 грн.
Volo Volo
27.11.2017 12:16
450,00 грн.
Благодійна допомога
27.11.2017 12:03
20,37 грн.
Благодійна допомога
27.11.2017 11:59
50,93 грн.
Благодійна допомога
27.11.2017 11:35
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Показати всі