Ще не пізно, я ходитиму! 4
Ще не пізно, я ходитиму! 4
Завершений

Ще не пізно, я ходитиму! 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.11.2018
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
12800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12800,00 грн.

"Моя мрія – щоб синочок став здоровим. Моя мрія – буденність для тисячі людей – побачити, як син самостійно ходить. Моя мрія... вона невелика для тисяч матерів – побачити сина, що грає у футбол з друзями. Моя мрія – не бачити сліз моєї дитини від хворобливих процедур. Моя мрія – подарувати Андрію світ, наповнений щастям і добром. Але моя мрія має ціну...". Андрюша народився здоровою дитиною, але в три місяці захворів менінгоенціфалітом. Як наслідок – ДЦП.

Хлопчик все розуміє, повзає, намагається ходити, говорить кілька слів. Він ще такий маленький, але вже такий цілеспрямований, упертий і старанний. Андрюша живе з мамою в зруйнованій Донецької області, в маленькому аварійному будиночку. Електрику і Інтернет протягнули від добрих сусідів. Свої "проводи" перерізала бабуся. Дика історія, тато помер кілька років тому, і тепер почалися міжусобні війни з татовою мамою, яка хоче відібрати і продати будинок.

Попри всі проблеми, мама щосили намагається забезпечити синові курси реабілітації. Донори УББ вже 3 рази допомагали Андрюші потрапити на лікування. Від пройденої реабілітації видно значний прогрес і є всі шанси, поставити хлопчика на ноги, ще не пізно! Допоможіть Андрюші потрапити на черговий курс лікування.

 

 

ПІБ: Саган Андрій Юрійович, 30.10.2012 р.

Місто: Красний Лиман, Донецька обл.

Діагноз: ДЦП, дискінетична форма, загальний недорозвиток мовлення, затримка психічного розвитку, затримка фізичного розвитку соматичного ґенезу, підвивих головки правого стегна

ID: 4553
Підтримали
Благодійна допомога
23.12.2018 19:30
945,43 грн.
Благодійна допомога
23.12.2018 14:14
10,27 грн.
Благодійна допомога
23.12.2018 12:11
1019,61 грн.
Олександр Яковлєв
23.12.2018 11:16
500,00 грн.
Благодійна допомога
23.12.2018 11:05
112,12 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Маленька турбота сьогодні рятує дитячі життя завтра
Підтримати
Здоров'я
Маленька турбота сьогодні рятує дитячі життя завтра
Допоможіть забезпечити Херсонську дитячу лікарню необхідним обладнанням! Щороку тут стаціонарну допомогу…
Надія повернутися до звичайного життя
Підтримати
Здоров'я
Надія повернутися до звичайного життя
Півроку тому Назарій займався плаванням та говорив англійською – а зараз не може навіть ковтати самостій…
Сафійка хоче ходити, як інші люди. 2
Підтримати
Здоров'я
Сафійка хоче ходити, як інші люди. 2
Життя Сафії почалося з реанімації: дівчинка народилася на три місяці раніше, перенесла операцію на оці, …
Давид прагне мати здорове дитинство. 2
Підтримати
Здоров'я
Давид прагне мати здорове дитинство. 2
Маленький Давид народився бажаним та здоровим хлопчиком. Та після 4 місяців життя батьки помітили тривож…
Показати всі